Stavebné úpravy centrálnej sterilizácie FNsP Nové Zámky

Stavebné úpravy centrálnej sterilizácie FNsP Nové Zámky

Stavebné úpravy centrálnej sterilizácie sa budú realizovať v areáli FNsP Nové Zámky, v objekte Monoblok úžšie komplementy na I.NP. Jestvujúci objekt ma jedno podzemné podlažie a dve nadzemné podlažie s plochou strechou. Budova Monoblok úžšie komplementy je osadená na p.č.2733/6. Predmetom zákazky je modernizácia centrálnej sterilizácie v tých istých priestoroch. Nedochádza tu k zmene účelu využitia. Vytvoria sa priestory centrálnej sterilizácie a priestory pre personál. Priestory centrálnej sterilizácie obsahujú príjem nesterilného materiálu, umyváreň inštrumentov, miestnosť setovania, sklad pomocného materiálu, laboratórium, sklad sterilného materiálu, filter personálu, strojovňa VZT, strojovňa úpravy vody, upratovačka, umývanie vozíkov, sušenie vozíkov, príprava na expedíciu, výdaj materiálu. Priestory pre personál obsahujú miestnosť vedúcej centrálnej sterilizácie, denná miestnosť, upratovačka, wc, šatňa žien, šatňa mužov, sklad.
Vstupy do objektu ostávajú jestvujúce. Budova v ktorej sa budú prevádzať stavebné úpravy je napojená na všetky inžinierske siete. K budove sú vedené jestvujúce vnútroareálové komunikácie a chodníky. Stavebnými úpravami ostanú v nezmenenom stave.
Predmetom architektonicko-stavebného riešenia bude riešenie dispozície a stavebných úprav v jestvujúcom objekte Monoblok úžšie komplementy na I.NP:
- Novonavrhované murované priečky a domurovky; novonavrhované skladané priečky sú navrhnuté z priečkových panelov z pozinkovaného a nerezového plechu vyplneného minerálnou vlnou; preklady nad dverami; po búracích prácach sa prevedie vyspravenie stien omietkou; podhľady sú navrhnuté kazetové, podhľad do čistých priestorov z pozinkovaných panelových stropných dosiek, podhľad zo sadrokartónu do vlhkého prostredia; strop strojovne je navrhnutý z kazetového podhľadu a minerálnej vlny; dvere sú navrhnuté drevené plné s oceľovými zárubňami - jednokrídlové. Dvere do čistých priestorov z pozinkovanou povrchovou úpravou a pozinkovanou zárubňou jednokrídlové a posuvné na elektro pohon a požiarne posuvné na elektropohon do čistých priestorov; kuchynská linka v m.č.104 je vykázaná vo výkaze kuchynských liniek (AS-16); skladby podláh pre jednotlivé miestnosti sú podrobne rozpísané vo výkrese AS-16.
Predmetom zákazky sú profesie: elektroinštalácia, slaboprúd, ústredné kúrenie, vzduchotechnika, zdravotechnika, mediciálne plyny.

Premetom zákazky nie je vnútorné vybavenie, technológie (uvedené v TG Zoznam zariadení CS NZ.xls v PD) a nie je predmetom
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2020 10:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Zadavatel IČ:
17336112

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Lipovský

Zadavatel telefon:
+421 356 912 245

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nspnz.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215140-0
Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Chystáte se na rekonstrukci svého bytu, domu, koupelen nebo jiných vnitřních prostor? Hledáte firmu, která se věnuje instalatérství, plynárenským pracím nebo topenářství? Společnost Silema Praha s.r.o bude pro vás tou nejlepší volbou. Zajišťujeme veškeré práce potřebné k rekonstrukcím, od zajištění instalatérských a zednických prací, přes položení dlažby a obkladů, po finální práce. Nabízíme také instalaci podlahových topení a klimatizací. Rekonstruujeme i komerční prostory, nejenom bytové jednotky. Dle vaší poptávky vyhotovíme návrh a cenovou nabídku na míru. Vaše dotazy vyřešíme buďto přes e-mailovou komunikaci nebo na naší pobočce v Praze, na ulici Roháčova 145/14.


Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Potřebujete pomoci s montáží Vašeho nábytku a nevíte kdo by Vám s tím pomohl? Obraťte se na nás, Váš problém hravě vyřešíme! Zaměřujeme se hlavně na poskytování služeb starší generaci, kdy už si nemůžou určité práce udělat sami. Jsme schopni zajistit jakékoliv služby potřebné při chodu domácnosti vč. veškerých oprav a údržby domu, chaty, kanceláře či zahrady. Zrekonstruujeme Vám i celý byt, když budete potřebovat, vymalujeme pokoje, namontujeme nábytek, natřeme okna, dveře, ploty, brány, položíme jakýkoliv typ podlahy a mnoho dalšího. Více informací najdete u nás na webu.


Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské,  rekonstrukce domů a bytů

Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské, rekonstrukce domů a bytů

Potřebujete provést rekonstrukci domu? Nebo chcete upravit nebo položit novou venkovní dlažbu? Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Kompletní stavební práce v rodinných domech i bytech provádí v oblasti Brna a Blanska firma DS Partner. V prvé řadě zajišťuje rekonstrukce domů a bytových jader. Zateplujeme také fasády a realizujeme půdní vestavby. Provádíme veškerou výstavbu ze sádrokartonu a i obkladačské práce. Co se týče stavebních prací v exteriéru, pokládáme zámkové dlažby. Stavíme také prvky občanské vybavenosti,a to chodníky a komunikace