Zariadenia pre fermentáciu a údenie mäsových výrobkov

Zariadenia pre fermentáciu a údenie mäsových výrobkov

Zariadenia pre fermentáciu a údenie mäsových výrobkov údiaca a sušiaca komora.
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2020 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mäsovinky s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2020 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mäsovinky s. r. o.

Kontaktní osoba:
Ing. Róbert Kováč

Zadavatel telefon:
+421 918 512 604

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://masovinky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42200000-8
Zariadenia na spracovanie potravín, nápojov a tabaku a ich súvisiace časti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pasterizační stanice a výrobní linky pro mlékárny

Pasterizační stanice a výrobní linky pro mlékárny

Naše firma Global Servis spol. s r.o. Chotěboř zajišťuje pro potravinářský a mlékárenský průmysl celkové dodávky technologických linek a to včetně projekčního zpracování, dodávek měření a regulace, řídících systémů a silových kabelových rozvodů. Pasterizační stanice a výrobní linky pro mlékárny Projekty a dodávky technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tzv. "tekutou" produkcí. Dodávky kompletních výrobních linek pro potravinářské provozy. Jsme přímý výrobci pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka. Součástí projektů a dodávek nových výrobních a procesních technologií jsou i automatizované systémy řízení, měření a regulace technologických veličin a procesů, centrální sběr a zpracování dat.


Technologie pro mlékárenský průmysl Havlíčkův Brod, výroba pasterizačních stanic, mlékárny

Technologie pro mlékárenský průmysl Havlíčkův Brod, výroba pasterizačních stanic, mlékárny

Představujeme Vám firmu Global Servis, spol. s r.o. Chotěboř, která se specializuje především na projektování a dodávky technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tekutou produkcí a dodávkami kompletních výrobních linek pro potravinářské provozy. Jsme přední výrobci pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka. Dále zajišťujeme inženýring a dodávky, zpracováváme projekty převážně pro oblast potravinářství - především mlékárenský průmysl a nápojářské provozy jako jsou pivovary, minerálkovny, sodovkárny, výrobny ovocných šťáv a džusů. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sokolohradská 645, Chotěboř, okres Havlíčkův Brod.


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Potravinářské stroje MAREL - špičkové balení, zpracování masa a drůbeže

Potravinářské stroje MAREL - špičkové balení, zpracování masa a drůbeže

Hledáte inovativní způsob zpracování potravin? Perfektní řešení Vám přináší firma UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která je výhradním dovozcem balících strojů MAREL pro vážení, dávkování a třídění zejména masa a drůbeže. Kombinační váhy, stroje pro krájení, řezání, obalování, marinování, bourání a tvarování masných výrobků Vám pomohou značně zvýšit efektivitu a přesnost každodenní práce. Chcete se spolehnout na všestrannost zařízení? Váhy mohou fungovat samostatně nebo je snadno zapojíte do kompletní linky spolu s jinými stroji. Mezi další výhody patří snadný způsob čištění a přesné dávkování každé porce na stanovenou hmotnost. Ještě váháte? Rádi Vám vybrané zařízení přizpůsobíme na míru.


Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Otevíráte pivovar, nebo jste začali podnikat ve vinařství a potřebujete nakoupit plničky lahví, plnící linky na víno a pivo? Pak se obraťte na firmu, která se zabývá touto činností na jižní Moravě v okolí města Mikulov a to na firmu Vladimír Jarůšek JV Servis. Specializujeme se na prodej, servis a opravy plnících linek na víno a pivo, plničky lahví. Začínající firmy, které nemají moc peněz nazbyt, tak právě pro ně je pořízení těchto linek velmi výhodné. Je to levné a osvědčené řešení jak nabízet a prodávat zákazníkům pivo či víno z plniček lahví. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou.


Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

Pokud chcete mít na své akci nebo na stánku na trzích čerstvě smažené bramborové spirálky, obraťte se na společnost Cornico Popcorn Company s.r.o., která prodává a také pronajímá stroje na výrobu spirálek z brambor. Nabízíme vše k přípravě a prodeji dlouhých bramborových spirál: - gastro pánev 2 hořáky HENDI PB na bramborové spirálky, 3 hořáky, malá gastro pánev - kornout papírový STAR MAXI červený, zelený, modrý, bílý - kornoutek papírový STAR MINI červený, fialový, hnědý, modrý, zelený - kráječ brambor na bramborové spirály - kráječ bramborových spirálek - kráječ na spirálky z brambor elektrický - nerezová vana malá na gastro plotnu - nerezová vana velká na gastro plotnu - placený pronájem gastro PB pánve na bramborové spirály - placený pronájem komplet zařízení na bramborové spirály - placený pronájem kráječe na bramborové spirály - plakát bramborové spirálky - Salty Pop sýrová Cheddar příchuť - Salty Pop šunková příchuť - Salty Pop šunkovosýrová příchuť - Spirálový kráječ brambor (zeleniny) - Sůl DIAMANT bílá. Bramborové spirály - vynikající pochoutka pro děti i dospělé.