Poptávám renovaci korkové podlahy

Poptávám renovaci korkové podlahy

Poptávám renovaci korkové podlahy v kuchyni. Asi 20 čtverečních metrů.
Poptávka byla vložena dne:
02.10.2020 08:44

Platnost poptávky:
02.11.2020 08:41

Kontaktní osoba:
Libuše Janderová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 799 798 851

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zátěžové podlahy, panely, které chrání trávník na stadionu při koncertu, výstavě.

Zátěžové podlahy, panely, které chrání trávník na stadionu při koncertu, výstavě.

Potřebuje vyřešit dočasné zakrytí trávníku na sportovním stadionu, aby mohl proběhnout koncert, výstava, vystoupení, akce města? Srovnat nezpevněnou plochu, aby byla pochůzná? Na to jsou nejvhodnější zátěžové podlahy od firmy PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna. Tyto dočasně mobilní panely pokryjí plochu a ochrání trávník a zpevní podlahu po dobu potřebnou na pořádní akce. Hlavní výhody: -dají se velmi rychle složit i při plném provozu -nevadí jim ani působení slunečního svitu, mráz či vysoké teplot -houževnatosti, pevnosti, tepelné izolace, chemické odolnosti -možné zatížení je 2 - 6 tun/dm2 podle typu -jsou vyrobeny z granulátu získaného recyklací PVC z elektrických kabelů -v častých případech se jejich použití stalo jediným možným, nebo ideálním řešením.


Odborná pokládka kvalitních plovoucích, laminátových i PVC podlah v domě, bytě i v kanceláři

Odborná pokládka kvalitních plovoucích, laminátových i PVC podlah v domě, bytě i v kanceláři

Stavíte si rodinný dům a hledáte spolehlivého podlaháře? Chystáte se na rekonstrukci kanceláře či bytu a budete měnit podlahy? Obraťte se na profesionální podlaháře z firmy Podlahy Tomáš Müller se sídlem v Ostravě, ale působící v celém Olomouckém, Moravskoslezském a Zlínském kraji. Postaráme se Vám o kompletní podlahářské práce včetně přípravy a vyrovnání podkladů. Pomáháme i s výběrem vhodné podlahové krytiny, u kterých dbáme nejen na vzhled, ale i na kvalitu a trvanlivost materiálu a samozřejmě na náročnost údržby podlahy. Odbornou pokládku plovoucích, laminátových a PVC podlah zajistíme v rodinném domě, v bytě i v kanceláři. Zavolejte nám, jestliže potřebujete vyměnit podlahové krytiny v rámci rekonstrukce nebo položit úplně novou podlahu do novostavby. Naše firma klade důraz na kvalitně odvedenou práci, preciznost a rychlost vyhotovení zakázky a tím tedy i na spokojeného zákazníka. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.


Vinylové podlahy pro komerční prostory, subdodavatel pro developerské projekty

Vinylové podlahy pro komerční prostory, subdodavatel pro developerské projekty

Ohlížíte se po dodavateli vinylové podlahy vhodné pro komerční prostory nebo spolehlivém subdodavateli pro developerské projekty? Právě pro Vás je tu společnost Bukoma group s.r.o. působící v okolí Vyškova, Brna a Olomouce. Neváhejte a oslovte specialistu na vinylové podlahy, který zajistí dodávku a pokládku pro velké i malé projekty. Vsázíme na inovativní přístup. Sledujeme nejnovější světové trendy a technologie. Proto naše výrobky patří ke světové špičce. Pokud kladete důraz na kvalitu a estetiku, jistě si zamilujete naše vinylové podlahy s registrovaným embossem, které jsou téměř k nerozeznání od skutečného dřeva a vynikají skvělými vlastnostmi. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte!


Podlahářství zajistí pokládků koberců, realizace podlah od A do Z - PVC, vinylové, laminátové podlahy

Podlahářství zajistí pokládků koberců, realizace podlah od A do Z - PVC, vinylové, laminátové podlahy

Čeká Vás renovace podlah, nebo vybíráte podlahářství pro realizaci podlah v novostavbě ? Pokud hledáte vhodnou firmu v regionu Zlínský kraj, obraťte se na Podlahové studio Holešov - Radek Sedláček. Podlahoviny u nás zakoupíte a provádíme pokládku koberců i realizace podlah od A do Z - montáž dřevěných, vinylových, laminátových podlah, PVC. Poskytneme Vám poradenství při výběru podlahovin. PVC podlahy: - v dekoru dřeva, dlažby, kamene - bez filcu, s filcem. Vinylové podlahy:  - odolný vinyl - lepený, click a na HDF desce  - vhodné do všech místností i na podlahové topení  - komforní, snadno se udržují. Laminátové podlahy:  - vhodné do celého domu, bytu  - snadné, rychlé položení  - cenově příznivé řešení.


Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Odolné epoxidové stěrky, které jsou vhodné do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů, realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích. Profesionální podlahářské práce a realizaci litých podlah realizuje v Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Epoxidové stěrky jsou velmi odolné chemickému i mechanickému zatížení. Proto jsou vhodné do skladů, výstavních hal, kanceláří, potravinářských provozů, prodejen, autoservisů a dalších provozů. Realizujeme také originální designové pryskyřičné podlahy v reprezentativních interiérech a galeriích. Epoxidové stěrky nabízíme v barevných odstínech vzorníku RAL, CHIPS, barevný písek. Náš kvalifikovaný tým zajišťujeme komplexní služby v oblasti průmyslových podlah.


Prvotřídní betonové podlahy do všech prostor

Prvotřídní betonové podlahy do všech prostor

Stavíte průmyslový objekt a nevíte si rady s řešením podlahového materiálu? Chystáte se na realizaci skladu a potřebujete kvalitní, ale cenově dostupnou podlahu? Neváhejte se na nás obracet – jsme MS BETON s.r.o. Realizací betonových podlah se zabýváme již od roku 2014 a za tu dobu víme, jak vyřešit Vaše starosti za použití moderních postupů, které ale nezruinují Váš rozpočet. Našim řešením získáte kvalitní rovnou podlahu bez nutnosti užití následných vrstev typu anhydridu a dalších. Betonové podlahy děláme v koupelnách, garážích, na balkonech či v průmyslových prostorách. Rádi zajistíme realizaci jak v rámci novostavby, tak při rekonstrukci Vašeho objektu. Naše společnost provede každý rok cca 120 000 metrů čtverečních podlah, a proto si troufáme tvrdit, že jsme profesionálové, kteří stojí vždy na Vaší straně. Neváhejte se na nás obracet, jsme vám kdykoliv k dispozici ať už na naší domovské adrese ve Volarech, nebo také na emailu či telefonu.