Plastové ušné značky pre hovädzí dobytok

Plastové ušné značky pre hovädzí dobytok

Nepopísané plastové ušné značky pre hovädzí dobytok.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. Čierny

Zadavatel telefon:
+421 262319209 / 915852014

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pssr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03341000-3
Ušné značky pre hovädzí dobytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


Identifikační náramky Tyvek – idenfikační pásky pro společenské akce

Identifikační náramky Tyvek – idenfikační pásky pro společenské akce

Hledáte vhodné řešení pro označení osob na nejrůznějších společenských akcích, koncertech a festivalech? Jedním z nejlevnějších řešení jsou identifikační náramky Tyvek, které zakoupíte také u společnosti IdentCORE s.r.o. Jedná se o nepřenosné, tenké, lehké náramky sytých barev, které je obtížné roztrhnout či poškodit. Vyznačují se vysokou odolností vůči vodě a vyšším teplotám. Široká škála barev a stylů umožňuje odlišit jednotlivé dny akce. Navíc si náramky můžete nechat potisknout logem či textem. Vy tak získáte skvělý propagační předmět a návštěvníci upomínku na akci. Podrobnější informace o náramcích naleznete na našich webových stránkách.


Lisování, tváření plastů, zpracování plastových odpadů z výroby

Lisování, tváření plastů, zpracování plastových odpadů z výroby

Společnost REMIVA, s.r.o. se zabývá zpracováním plastových odpadů a jejich následnou recyklací. Využívá k tomu špičkové a moderní stroje na vstřikování, lisování i tváření plastů. Výroba, zpracování: - regranuláty různých barev - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu - recyklace odpadů polystyrenu do formy regranulátu – Remistyren - vstřikování, lisování, tváření plastů - zpracování plastových odpadů a materiálů. Společnost REMIVA s.r.o. patří mezi největší zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby v ČR.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


Výroba dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, kompozitu

Výroba dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, kompozitu

Komplexní služby při výrobě dílů a konstrukčních celků pro automobilový průmysl i letectví je schopna poskytnout firma COMPACT Radomír Trecha z regionu Zlín. Vyrábí složité díly ze sklolaminátu, GFK laminátu a karbonového kompozitu. Při výrobě využívá RTM technologie - injekčního vysokotlakého vstřikování, která je efektivní především u větších sérií. Výroba dílů RTM technologií: - díly pro autobusy, trucky, kamiony - díly pro zemědělskou techniku - díly pro letadla, lodě - atypické díly, konstrukční celky ze sklolaminátu, kompozitu. Zpracováváme polyesterové, vinylesterové a epoxidové pryskyřice předních evropských i světových výrobců. Dále používáme pryskyřice licí, vypěňovací a polyesterové licí hmoty. Máme více než 25-let zkušeností v oboru. Neváhejte se na nás obrátit.


3D modely pro automotive, dřevěné a plastové formy pro prototypy - výroba

3D modely pro automotive, dřevěné a plastové formy pro prototypy - výroba

Hledáte profesionála z Vysočiny, který vám dodá standardní i atypické díly z nekovových materiálů? Pak kontaktujte naši společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě, která vyrábí 3D modely pro automotive a různé dřevěné či plastové formy pro prototypy. Vyrobíme vám : - 3D modely z plastu, hliníku, překližky multiplex či umělého dřeva - sériové i kusové produkty komplikovanějších tvarů - s otvory, drážkami či možnosti dodělání závitů - formy z různých materiálů pro prototypy - atypické rozměry a tvary výrobků Prioritou je pro nás přesné pochopení požadavků zákazníka a realizace zakázky v té nejvyšší kvalitě včetně dodržení smluveného termínu. V případě zájmu zpracování vaší poptávky v jakémkoli rozsahu nás neváhejte kontaktovat.