Zajištění ubytování a stravování týmů a oficiálních hostů ME 2022 v basketbale mužů

Zajištění ubytování a stravování týmů a oficiálních hostů ME 2022 v basketbale mužů

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v zajištění ubytování a stravování celkem 6 týmů účastnících se základní skupiny Mistrovství Evropy v basketbalu mužů, které se bude konat v průběhu srpna a září 2022 v Praze v O2 Aréně a hale Královka (dále jen „ME 2022“), jakož i poskytnutí služeb spočívajících v zajištění ubytování a stravování členů managementu FIBA, účastnících se ME 2022.
Veřejná zakázka vložena:
21.09.2020 14:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká basketbalová federace z.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká basketbalová federace z.s.

Zadavatel IČ:
45770778

Zadavatel ulice:
Zátopkova 100/2

Zadavatel PSČ:
169 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
AZ Tender s.r.o., IČO: 29365911, se sídlem: Tábor 522/44c, Ponava, 602 00 Brno

Zadavatel telefon:
+420 608 164 410

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cbf.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55100000-1
Hotelové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortně vybavený konferenční sál – pronájem prostor pro firemní školení, pracovní jednání, výběrová řízení a semináře

Komfortně vybavený konferenční sál – pronájem prostor pro firemní školení, pracovní jednání, výběrová řízení a semináře

Hledáte vhodné prostory pro uspořádaní firemního školení či jiných pracovních záležitostí? Hotel IBERIA v samotném centru Opavy má k dispozici moderní kongresové centrum s veškerou technikou a vybavením, pro pohodlné uspořádaní jakékoliv firemní akce. U nás se můžete spolehnout na moderní reprezentativní prostor s vlastním gastronomickým zázemím, klimatizací, ozvučením a s multimediální prezentační technikou k zapůjčení. Konferenční sál v našem hotelu je kompletně vybaven pro pořádání firemních školení a seminářů, které však nemusí být celodenním utrpením v přehřáté místnosti s nepohodlnými židlemi a bagetou na oběd. U nás naleznete moderní prostory s technikou pro vhodnou prezentaci všech důležitých informací a zároveň Vám naše hotelová restaurace dle Vaší objednávky připraví občerstvení ve formě coffeebreaku, poledního menu či jiného pohoštění z našeho jídelního lístku. Při vícedenním školení si u nás můžete zařídit ubytování v komfortních pokojích i pro početnější skupiny najednou.


Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Cestujete do Prahy? Hledáte hotel vhodný pro dovolenou nebo služební cestu? Řetězec hotelů Ave nabízí ubytování ve dvanácti stylových hotelových komplexech v srdci hlavního města. Máme pro Vás v nabídce hotely všech cenových relací. Vyberete si z dražších variant v historickém centrum Prahy, ale i levnější volbu v blízkém okolí. Výběr zahrnuje jak luxus, tak i běžně dostupné nabídky. Všechny komplexy poskytují svým zákazníkům kompletní služby - nepřetržitou recepci, parkování u hotelu, pokojový servis, výborné snídaně, přepravy a transfery v rámci Prahy, také bohatý kulturní program. Prostory pronajímáme k potřebám konferencí a meetingů. Zajímavostí může být dlouhodobý pronájem našich pokojů. Využijte rezervačního systému přímo na webových stránkách řetězce, který Vám nabídne volné kapacity ve všech cenových možnostech.


Wellness hotel, procedury pro povzbuzení a relaxaci - sauna i whirpool

Wellness hotel, procedury pro povzbuzení a relaxaci - sauna i whirpool

Při relaxačním pobytu v našem hotelu můžete využívat těchto druhů saun: - aroma, - finská, - bylinná parní. Připravena je pro Vás také naše whirpool masážní vana, ve které se můžete nechat hýčkat masážními tryskami. Využijte našich wellness procedur, které přinesou Vašemu tělu uvolnění i regeneraci a přispějí Vaší psychické pohodě. Více informací naleznete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás již dnes!


Voucher, dárkový poukaz na pobyt v luxusním wellness hotelu na Vysočině

Voucher, dárkový poukaz na pobyt v luxusním wellness hotelu na Vysočině

Uvažujete, čím obdarovat své blízké na Vánoce či životnímu jubileu? Rádi byste věnovali poukaz na pobyt v prvotřídním wellness hotelu? Pak navštivte webové stránky hotelu zámek Valeč, kde můžete pořídit voucher pro pobyt v našem čtyřhvězdičkovém wellness hotelu na Vysočině. Vybrat si můžete vouchery, které zahrnují: - Pobyt pro dva na dvě noci se vstupem do wellness, fitness a polopenzi - Poukazy na hotelové služby - lze využít v restauraci, na vstup do wellness, na ubytování nebo prohlídku zámku


Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Najít útulné ubytování pro skupinu osob je někdy pro firmy náročný úkol, v Beskydech můžete rezervovat pokoje na Hotelu Roubenka. Pro Vaše zaměstnance, řemeslníky, dělníky lze domluvit i dlouhodobé ubytování. Cena bude stanovena dohodou. Hotel Roubenka najdete ve Štramberku, v blízkosti Kopřivnice a letiště Mošnov. Tři samostatné objekty: - hlavní budova - dvě menší dřevěnice. Složení pokojů: - jednolůžkové pokoje v podkroví, vybavené samostatnou koupelnou, TV se SAT a připojení k WiFi - dvoulůžkové apartmá s možností až dvou přistýlek, má také vlastní sociální zařízení, TV i připojení k WiFi. Rezervujte si pokoj v našem hotelu na telefonním čísle: 556852566-7 nebo mailem.


Pohodové víkendové pobyty s polopenzí - žádaná lokalita, férové ceny

Pohodové víkendové pobyty s polopenzí - žádaná lokalita, férové ceny

Dovolená je v nedohlednu a Vy si už nutně potřebujete odpočinout? Objednejte si pohodový víkendový pobyt s polopenzí od Restaurace a hotelu U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou a hoďte všechny starosti za hlavu. Ubytujeme Vás v jednom z našich útulných apartmánů a skvěle se o Vás postaráme, to vše za férové ceny. Můžete putovat a poznávat krásy Vysočiny nebo jen tak odpočívat v našem areálu, kde naleznete bohaté sportovní volnočasové aktivity nebo navštivte naše privátní wellness, které bývá součástí různých pobytových balíčků. Zajímá Vás výroba skla? Pak si domluvte prohlídku v naší domácí sklářské huti, kde se dozvíte plno nových informací.