Súbor zariadení na dávkové praženie kávových zŕn a ich mletie

Súbor zariadení na dávkové praženie kávových zŕn a ich mletie

Predmetom zákazky je dodávka technologického zariadenia pre vybavenie manufaktúrnej pražiarne kávy, čokoládovne, výrobne fermentovaného cesnaku, sušiarne ovocia a zeleniny ako aj baliarne.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2020 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Iveta Mikulová IMA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2020 23:59

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Iveta Mikulová IMA

Kontaktní osoba:
Iveta Mikulová

Zadavatel telefon:
+421 +42 146 907 577 690


Zadavatel web:
http://www.ima-ubytovanie.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nápojová technika - vinařské potřeby, vinařské technologie

Nápojová technika - vinařské potřeby, vinařské technologie

Potřebujete pro Vaši firmu nakoupit různé vinařské potřeby nebo sháníte jinou nápojovou techniku?Pak přijeďte do Vojkovic do firmy ZAMMA-SUDY a zakupte vše co potřebujete naše firma totiž nabízí veškeré vinařské potřeby a nápojovou techniku. V našem rozsáhlém sortimentu nápojové techniky a sortimentu pro vinaře naleznete: -čerpadla, chlazení, řízenou fermentaci, dopravníkové stroje, etiketovací stroje, filtry, flotace, kompresory, lisy, mlýnkoodzrňovací stroje, myčky na láhve, vstřikovačky lahví, parogenerátory, plnící stroje a zátkovací stroje. Více informací naleznete na webových stránkách.


Pneumatické lisy na hrozny, víno a ovoce, hydrolisy, lisy s rohatkou Vojkovice u Brna

Pneumatické lisy na hrozny, víno a ovoce, hydrolisy, lisy s rohatkou Vojkovice u Brna

Potřebujete koupit pneumatický lis , hydraulický lis nebo ruční lis s rohatkou na vinnou révu - hrozny či ovoce? Pak se obraťte na společnost ZAMMA-SUDY, s.r.o. se sídlem ve Vojkovicích u Brna, která se zabývá prodejem pneumatických a hydraulických lisů ke zpracování vinné révy či jiného ovoce. Prodáváme vinařské potřeby a pro vinaře nabízíme pneumatický lisy, hydrolisy a ruční lisy s rohatkou na hrozny a ovoce. Pneumatické lisy stláčí hrozny i další ovoce pomocí pneumatického elektrokompresoru. Lisují jemně bez drcení stopek a semínek. Uzavřený pneumatický lis zabezpečuje minimální oxidaci moštů. Možnost nastavení 18 lisovacích programů. Hydrolisy využívají pro lisování hroznů a ovoce tlakovou vodu. Ruční lisy s rohatkou se používají k lisování šťávy z hroznů, jablek a dalšího ovoce.


Zpracování hroznů - vinařské technologie, mlýnkoodzrňovač Vojkovice

Zpracování hroznů - vinařské technologie, mlýnkoodzrňovač Vojkovice

Potřebujete-li nakoupit nové stroje pro zpracování hroznů a hledáte firmu, která nabízí prodej mlýnkoodzrňovačů. Potom kontaktujte společnost ZAMMA-SUDY, s.r.o. se sídlem ve Vojkovicích na jižní Moravě. Tato firma je dodavatelem vinařských potřeb, vinařské technologie a nápojové techniky. Pro kvalitu Vašeho vína je rozhodující také zpracováním hroznů. Pro všechny vinařské společnosti ale i malé vinaře nabízíme mlýnkoodzrňovače. Mlýnkoodzrňovač má k sobě káď, která může být vyrobena ze smaltu nebo nerezu, dále násypku, hřídele, mlecí válce,koš s nosnými madly. Mlýnkoodzrňovač může mít pohon jak ruční tak i elektrický.


Technologie, zařízení pro řízené kvašení vína, moštu – dodávka, servis, montáž

Technologie, zařízení pro řízené kvašení vína, moštu – dodávka, servis, montáž

Firma Ráj gastronomie cz. - Gastro vybavení Hustopeče – je prověřeným prodejcem a dodavatelem technologií pro vinaře – dodáváme technologie na řízené kvašení vína a moštu. Provádíme také montáž a odborný servis těchto zařízení. Námi dodávaná zařízení výrobce LINDR pro řízené kvašení zajišťují jak chlazení, tak ohřev tekutiny. Jsou vybaveny ohřevem, digitálním termostatem a kontrolní sondou. Je možné je napojit na chladící šneky, vymražovací desky nebo na dvouplášťové tanky. Technologie na řízené kvašení moštu a vína navíc vynikají bezproblémovým, tichým chodem jednotky s velkým výkonem a dlouhou životností. Zvládnou také uchladit až 8000 litrů moštu na 12°C.


Špičkové stroje pro krájení či porcování masa značky I – CUT 11

Špičkové stroje pro krájení či porcování masa značky I – CUT 11

Hledáte špičkovou techniku pro zpracování masných výrobků? Jistě pro vás bude zajímavou možností stroj pro krájení či porcování masa značky I – CUT 11, zprostředkovaný výhradním dovozcem, a to firmou UNIPROX spol s.r.o. z Brna. V čem je náš stroj I – CUT 11 tak jedinečný? - disponuje maximální přesností řezu při minimálních ztrátách - má moderní systém spolu s dotykovým nadčasovým displejem - nabízí vysokorychlostní porcování v úhlu až 90° - menší půdorys zařízení vám umožní jeho lepší začlenění do prostoru - je u něj velmi snadná údržba pásů včetně jejich snímání bez nutnosti použití nářadí Naše stroje splňují hygienické normy a porcují přesně na danou velikost porce. Neváhejte a přijďte k nám, vždyť s námi ušetříte čas i peníze.


Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nádoby

Strojírenská výroba, pivovary, lihovary Pacov, pivovarské technologie, chlazení mléka, nádoby

PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Pelhřimov Tradiční česká výroba lihovarů, pivovarů, minipivovarů, chladicí a nerezová zařízení, zemědělská zařízení, nerezové technologické a provozní celky, zařízení pro chemický nebo farmaceutický průmysl. V České republice jsme výrobní špičkou v oblasti strojírenské výroby z ušlechtilých nerezových materiálů a mědi, ale i na zahraničních trzích máme svůj podíl. Naše společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Pelhřimov přináší na trh inovace a nové technologie pro chemický a farmaceutický průmysl. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit na našich stránkách Eshop!