Zajištění poštovní přepravy ve vozidlech nad 3,5 tuny

Zajištění poštovní přepravy ve vozidlech nad 3,5 tuny

Zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“).DNS zaváděn na dobu neurčitou.
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou služby spočívající v obsluze definované trasy, tj. převzetí zásilek, poštovních uzávěrů a jejich přeprava do míst vykládky dle stanoveného jízdního řádu.
DNS je rozdělen na 5 kategorií.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2020 10:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.07.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Martina Holá

Zadavatel telefon:
+420 954 302 355

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60160000-7
Silniční poštovní doprava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová doprava Příbram, transport po celé Evropě

Kamionová doprava Příbram, transport po celé Evropě

Během let jsme si získali síť přátelských firem, které dodají zásilky do míst, kam naše doprava zatím nedosáhne. Vaše zboží převezmeme, uskladníme a poté bezpečně převezeme na místo určení. Naši zákazníci jsou s našimi službami spokojeni. Firemní dispečeři zrealizují Vaši objednávku každý den.


Mezinárodní přeprava kamiony, spedice do Německa, Holandska, Belgie i Španělska

Mezinárodní přeprava kamiony, spedice do Německa, Holandska, Belgie i Španělska

Uvažujete, kdo vám zajistí profesionální nákladní přepravu do jiných zemí Evropské unie? Jsme pro vás tou nejlepší volbou, protože vnitrostátní i mezinárodní spedice je naší specializací! Ať už jde o různé zásilky, nebezpečné, chladírenské či teplotně kontrolovatelné zboží, můžete se na nás spolehnout a přesvědčit se o našich kvalitách. Díky našim kamionům, které jsou ve skvělém stavu dovezeme váš náklad kamkoli v pořádku a na čas, tak jak potřebujete. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Spediční služby pomocí sklápěcích návěsů

Spediční služby pomocí sklápěcích návěsů

Naše dopravní firma Milan SIHELSKÝ Kolín se zabývá dopravními, servisními a logistickými službami. Hlavní službou je především přeprava sypkých materiálů sklápěcími návěsy o objemu 29 – 50 m3. Sklápěcí návěsy S hliníkovou a nebo hardoxovou korbou a tak je možno na trasu vyslat návěs dle druhu přepravovaného nákladu. Objem korby do 29 až 50 m3 Použití dle objemové hmotnosti dopravovaného materiálu. Celková hmotnost do 48 tun v ČR, užitečná hmotnost do 33 tun v ČR Maximální využití celkové povolené hmotnosti má pro zákazníka příznivý vliv na cenu dopravy. Provozní doba: Pondělí 6:00 – 22:00 Úterý   6:00 – 22:00 Středa  6:00 – 22:00 Čtvrtek 6:00 – 22:00 Pátek   6:00 – 22:00 Sobota  8:00 – 14:00


Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Potřebujete se obrátit na firmu, která vám zajistí spolehlivou přepravu kamiony až do Slovinska, Bulharska, Rumunska či dalších států? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, zajistíme přepravu kvalitními vozy, v co nejkratším možném čase. Zajišťujeme přepravu: - částečných zásilek, - celovozových zásilek, - kamionovou, - "z domu do domu" tedy sběrnou službu. Zajistíme pro vás kompletně celou logistiku tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy docílit naprosté spokojenosti našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

JHT CZ Holding s.r.o. Mladé Buky Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ - silniční motorová doprava nákladní - přeprava nebezpečných nákladů, pro které je nutné mít vybavení ADR - přepravy Just-in-time - flexibilita během přepravy - zasilatelství - skladování zboží a manipulace se zbožím a s nákladem - zámořské a letecké balení zásilek - technické služby - maloobchod s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím - opravy silničních vozidel


Spedice, nákladní přeprava, doprava Skandinávie, Pobaltí, Rusko - kompletní servis

Spedice, nákladní přeprava, doprava Skandinávie, Pobaltí, Rusko - kompletní servis

Své služby poskytujeme mimo jiné i v rámci celé Evropy. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí tyto profesionální a spediční služby - vnitrostátní, mezinárodní doprava - celokamionová přeprava - dokládkový systém - pravidelné sběrné linky Pokud hledáte společnost, která klade důraz především na poskytování profesionálních služeb za účelem zajištění maximální spokojenosti zákazníka, obraťte se na firmu MTM Transport, a.s.