Strojírenské díly, VB

Strojírenské díly, VB

Jsme britská společnost zabývající se opravami a dodávkami mechanických těsnění / náhradních dílů.
Hledáme kontaktní údaje dílen přesných strojírenských strojů pro dodávku malých množství hotových kovových dílů, jako je hřídel čerpadla, pouzdro hřídele, díly mechanického těsnění jako těsnicí klec, příruba, pouzdro těsnění atd.
Jakmile budou identifikovány vhodné strojírenské dílny, můžeme zaslat naši poptávku s výkresy pro vyžádání cenové nabídky.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are a UK based company involved in repair and supply of mechanical seal/spare parts.
We are looking for contact details of precision engineering machine shops for supplying small quantities of finished metal parts like pump shaft, shaft sleeve, mechanical seal parts like seal cage, flange, seal housing etc.
Once suitable machine shops have been identified, we can our enquiry with drawings for requesting quotations.
Poptávka byla vložena dne:
29.06.2020 11:27

Platnost poptávky:
29.09.2020 08:22

Kontaktní osoba:
Suresh Bhatt - NASH Mechanical Seal Services Ltd

Kontaktní email:

Telefon:
+447 703 402 861

Země:
United Kingdom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Originální, bazarové díly na stavební techniku JCB

Jakékoliv originální i bazarové díly na stavební techniku JCB zakoupíte u firmy GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. V sortimentu máme i díly a příslušenství na ostatní stavební stroje - např. zn. Hyundai, Komatsu, Kubota. Pro zákazníky z lokality Zlínský kraj, Uherské Hradiště funguje provozovna Staré Město, pro klientelu z regionu Brněnsko byla zřízena provozovna Boskovice. Na obou pobočkách funguje přímý výdej zboží. Zboží odesíláme po celé ČR i na Slovensko. Prodej: -nové i bazarové náhradní díly JCB -přídavná zařízení na stroje JCB -díly a příslušenství na ostatní stroje -náhradní díly na příslušenství -alternativní díly -filtry, oleje a náplně -skla - prodej, výměna, lepení.


Výroba karoserie pro zemědělskou techniku - díly ze sklolaminátu

Výroba karoserie pro zemědělskou techniku - díly ze sklolaminátu

Karoserie pro zemědělskou techniku je nutné vyrábět s vysokou přesností. Pro výrobu složitých a přesných výrobků se vužívá RTM technologie - injekčního vysokotlakého vstřikování. Tuto metodu využívá firma COMPACT - Radomír Trecha z Otrokovic u Zlína. Vyrábíme jak konstrukční celky, tak jednotlivé díly ze sklolaminátu, karbonu. Vyrábíme sériově, ale dodáme i atypické díly na zakázku. Výroba dílů RTM technologií má své uplatnění v automobilovém, leteckém průmyslu i pro vozidla kolejové dopravy.


Výroba a prodej náhradních dílů na obráběcí stroje – soustruhy, frézky a další

Výroba a prodej náhradních dílů na obráběcí stroje – soustruhy, frézky a další

Společnost UNIOS SERVIS s.r.o., která sídlí v Lipníku nad Bečvou, je zkušeným a prověřeným výrobcem a prodejcem náhradních dílů pro obráběcí stroje vyráběných na míru. Náhradní díly vyrábíme pro klienty nejen na celém území České republiky, ale také na Slovensku. UNIOS SERVIS s.r.o. zajišťuje výrobu náhradních dílů pro: - soustruhy – především řady SU 50 a SV 18 - vrtačky - frézky a další stroje. Pro výrobu náhradních dílů je nutné dodat: - typové označení stroje, jeho výrobní číslo a rok výroby - číslo výkresu, pozici - funkční skupinu (např. suportová skříň) - číslo vyražené na součásti, kterou potřebujete nahradit novým dílem


Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Strojírenská firma s dlouholetou tradicí Kovo-Uličný se sídlem v Hulíně u Kroměříže na přání zákazníka vyrábí a repasuje díly pro automobilové a motocyklové veterány i zemědělskou techniku. Zaměřuje se na kusovou výrobu i zakázkovou výrobu. Zakázková kovovýroba: - renovace dílů a komponentů na veterány pro motocykly i automobily - výroba náhradních dílů a součástí pro veterány - přesné hřídele, čepy, pouzdra, příruby, táhla, držáky, zarážky, klouby a další díly. Na přání zákazníka zajistíme povrchovou úpravu. Nabízíme veškeré služby spojené s renovací.


Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

V textilním či plastikářském průmyslu se užívají rozháněcí válce s gumovým povrchem, pogumování je však nutné renovovat. V České republice provádí opravy a renovace pogumovaných válců pro textilní průmysl společnost AGT Zlín. Banánový rozháněcí válec se používá pro rozhrnování materiálu ve výrobě a brání tvorbě vrásek, faldů. Gumový povrch může být antistatický, antiabrazivní nebo v jiném provedení. Vyřešíme dle požadavků nové gumové povrchy. Pogumování válců realizujeme pro různá průmyslová odvětví.


Výroba - ochranné měchy, manžety, rukávce na hydraulické válce

Výroba - ochranné měchy, manžety, rukávce na hydraulické válce

Potřebujete své hydraulické zařízení ochránit před nepříznivými vlivy a nevíte jak? Oslovte firmu Karpjak, která se zabývá výrobou ochranných měchů na hydrauliku. Ochranné měchy jsou prioritně určeny jako ochrana hydraulického válce před různými vlivy jako je prach, vlhko, stříkající voda či olej, mráz, oheň a před různými odlétajícími šponami. Záleží, před čím je potřeba je chránit a dle toho vybereme druh materiálu, z kterého měchy, manžety a rukávce vyrobíme. Ochranné měchy se vyrábějí na základě výkresové dokumentace nebo jednoduchého nákresu a mohou to být různé profily jako je kruh, ovál, obdélník nebo čtverec. Měchy jsou buď nerozebíratelné nebo pokud není možnost zařízení rozebrat, vyrábíme měchy, které jsou rozebíratelné a dají se nasadit přímo na nerozebrané zařízení. Jsme Vám plně k dispozici a těšíme se na spolupráci.