Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Úžitkové automobily - malé

Úžitkové automobily - malé

Predmetom verejného obstarávania je dodávka nových úžitkových automobilov vrátane colných a daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane vykonania predpredajného servisu, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto určenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržbu vozidla, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného osvedčenia o evidencii vozidla, povinnej výbavy, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku vozidla, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív a min 5 l paliva.
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2020 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2020 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34136000-9
Dodávkové automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Asistenční služba - bezplatná pomoc při autonehodě

Asistenční služba - bezplatná pomoc při autonehodě

Firma Autolakovna V+V, s.r.o. Hradec Králové provozuje asistenční službu - bezplatnou pomoc při autonehodách. V rámci asistenční služby zajišťujeme kompletní vyřízení pojistných událostí včetně opravy, komunikace s pojišťovnou a finančního vypořádání. Asistenční služby motoristům Nechte vaše starosti s nepojízdným vozem na nás! Postaráme se o vyřízení dokumentace, odtah vašeho vozu i následnou opravu. Stačí zavolat 722 939 790 a je to!


Nová generace modelu Renault MASTER - navrženo pro potřeby každé profese

Nová generace modelu Renault MASTER - navrženo pro potřeby každé profese

Ať už pracujete v rozvozu, cateringu, ve stavebnictví, ve službách pro volný čas nebo poskytujete přepravu osob Auto Kubíček s.r.o. má pro vás řešení. Vyzkoušejte nový Renault MASTER. Nová generace modelu Renault MASTER je navržena pro potřeby každé profese. Navštivte naši pobočku v Šumperku nebo v Olomouci a přijďte si prohlédnout nový Renault MASTER. Nová generace modelu MASTER pro potřeby každé profese: - dynamický a robustní - bezpečnější a hospodárnější - moderní - praktický s designem osobního vozu - prostorný Objevte naše na míru vytvořená řešení a najděte verzi vhodnou pro vaše potřeby. Jedna profese, mnoho řešení u u Auto Kubíček v Šumperku a Olomouci.


Autoservis a autoopravna Frýdek-Místek, opravy motorů, diagnostika u osobních vozů

Autoservis a autoopravna Frýdek-Místek, opravy motorů, diagnostika u osobních vozů

O spolehlivou opravu Vašeho vozidla se postará léty prověřená společnost, autoservis a autoopravna QUALITY SERVIS, s. r. o. z Frýdku-Místku. Provádíme spolehlivé opravy motorů i odborný servis u osobních a užitkových vozů včetně dodávek. Poradíme si s opravou všech značek aut, ať už se jedná o jednoduchou poruchu, či složitější závadu. V rámci našeho automobilového servisu zajišťujeme kvalitní opravy brzd, výměny oleje, nástřik dutin i podvozků. K dispozici máme pestrou paletu náhradních dílů a autodílů pocházejících od ověřených dodavatelů. Nedílnou součástí našich služeb je odborný servis autoklimatizací.


Dodávková auta značky Fiat - prodej a kvalitní servis dodávek

Dodávková auta značky Fiat - prodej a kvalitní servis dodávek

Vlastníte dodávku a potřebujete na ní provést servis? Nebo přemýšlíte o koupi dodávky nové? S tím Vám pomůže frýdecko-místecká společnost Pavlas Trust s.r.o., zabývající se prodejem a kompletním servisem osobních, užitkových i dodávkových vozů Fiat. Prodej, servis: - osobní vozy Fiat - užitkové vozy Fiat - dodávky, dodávková auta Fiat. V našem autosalonu pracují zkušení odborníci, kteří jsou připraveni Vám s čímkoliv poradit a pomoci. U nás si jistě vyberete vůz, který bude splňovat veškeré Vaše požadavky!


Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Potřebujete osobní auto na jeden den nebo hledáte dodávku k delšímu užívání? Společnost MB rent poskytuje v regionu Brno kromě služeb v oblasti prodeje a oprav vozidel značky Mercedes-Benz také krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů. Půjčovna, pronájem osobních, užitkových a nákladních vozidel: - dodávky Mercedes Sprinter Long, s hydraulickým čelem - dodávky Mercedes Vito - Opel Astra, Zafira - Fiat Punto - nebržděný přívěs. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o pronájem vozu nás kontaktujte.


Autorizovaný prodejce nových vozů Renault -  vozy k okamžitému odběru -  Autocentrum Nevecom

Autorizovaný prodejce nových vozů Renault - vozy k okamžitému odběru - Autocentrum Nevecom

V naší nabídce najdete osobní, užitkové, sportovní a elektrické vozy Renault. Osobní vozy: Nové Clio, Clio Grandtour Nový Captur, Captur, Megane, Megane Grandtour, Megane GrandCoupé Grand Scenic, Nový Kadjar, Talisman, Talisman Grandtour Nový Koleos, Kango, Nový Trafic Passenger a Trafic SpaceClass. Užitkové vozy: Kango Express, Nový Trafic, Nový Master. Sportovní vozy: MEGANE R.S. Elektrické vozy: Nové Zoe, Kangoo Z.E.,Master Z.E. U nás můžete požádat o testovací jízdu, nebo se přímo zastavit osobně v našem Autocentrumu Nevecom na Americké ulici - vedle hypermarketu TESCO. Rádi vám pomůžeme vybrat model dle vašich představ a možností.