Zabezpečení péče o psy

Zabezpečení péče o psy

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb spojených se zabezpečením péče o psy nalezené na území města Olomouce a jejich umístění v útulku, jehož provoz je zajišťován dodavatelem
Veřejná zakázka vložena:
28.02.2020 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
statutární město Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.03.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
statutární město Olomouc

Zadavatel IČ:
00299308

Zadavatel ulice:
Horní náměstí 583

Zadavatel PSČ:
779 11

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Kučera

Zadavatel telefon:
+420 588 488 724

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olomouc.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Psí Služby Mája Praha, hotel pro psy, psí salóny, psí lázně, psí školka a jesličky, psí porodnice

Psí Služby Mája Praha, hotel pro psy, psí salóny, psí lázně, psí školka a jesličky, psí porodnice

Představujeme Vám Psí Služby Mája z Úholiček u Prahy, které nabízejí čtyřnohým mazlíčkům širokou škálu služeb od ubytování až po základní výcvik. Náš hotel pro psy je obklopený velkou zahradou a je vhodný pro všechny psy jejíž majitelé potřebují na chvíli opustit. Hlídáme štěňátka, psí juniory a dospělé psy. Psí Služby Mája Praha: - hotel pro psy - psí salony - psí lázně - čištění zoubků - psí školka a jesličky - stříhání psů - kurzy stříhání psů - psí porody - krytí feneček - základní výcvik psů - nabídka doplňků Pokud Vás naše psí služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libčická č. 188, Úholičky, Praha.


Psí školka Happy Dog Praha, výcvik psů, ubytování pejsků, venčení psů, individuální péče

Psí školka Happy Dog Praha, výcvik psů, ubytování pejsků, venčení psů, individuální péče

Představujeme Vám psí školku Happy Dog z Prahy, která poskytuje poskytuje hlídání psů, ubytování psů, venčení psů, stříhání psů, výcvik psů, transport psů a mnoho dalšího. V naší psí školce Happy Dog si Vaši pejsci užijí spousty psí legrace, kamarády, pelíšky, psí dobroty nebo společné dovádění v bazénu. Služby, Psí školka Happy Dog Praha: - psí hotel - salon - výcvik - transport - individuální péče - krmení - trávení času s jinými pejsky Pokud Vás naše psí školka Happy Dog zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Českobrodská 835, Praha.


Psí wellness, lázně pro psy - střihání, koupání psů i zábaly a masáže

Psí wellness, lázně pro psy - střihání, koupání psů i zábaly a masáže

Dopřejte svému pejskovi čas od času pořádný relax a objednejte ho do salónu pro psy, kde dostane kompletní péči - zábaly, perličkové lázně, koupání a fénování psů i profi stříhání a trimování srsti. Zájemce z okolí Zlína, Luhačovic, Uherského Brodu uvítá Marie Matulíková - WELLPES psí lázně. Wellness, lázně pro psy: - regenerační zábaly - relaxační aroma koupele - perličková koupel s ozónem - thalassoterapie - léčba mořskou vodou a bahnem Masáže pro psy: - aromaterapie - relaxační masáž.


Hotel pro kočky Mourek Praha, přechodné ubytování pro 25 koček v prostorných boxech

Hotel pro kočky Mourek Praha, přechodné ubytování pro 25 koček v prostorných boxech

Představujeme Vám Hotel pro kočky Mourek z okresu Praha, který nabízí ubytování pro 25 koček v prostorných boxech. Přechodné ubytování pro kočky probíhá s celodenním dohledem a nachází se ve zděné budově na zahradě u rodinného domu majitele. Kočičky jsou ubytované jednotlivě v boxech o rozměrech 120x120 cm, které jsou odděleny skleněnými přepážkami. Kočičky na sebe vidí a necítí se tak osamoceně. Potřebujete přechodné hlídání s celodenním dohledem pro svoji kočku? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jeronýmova 702, Úvaly, Praha.


Pražský salon pro pejsky a kočičky

Pražský salon pro pejsky a kočičky

Máte doma chlupatého mazlíčka, který potřebuje pravidelnou péči o chloupky? Ať už je to pes či kočička. Bydlíte v Praze nebo jejím okolí? Zavítejte k nám, do našeho salonu Oliver a uvidíte, že se k nám rádi budete vracet. Vašeho čtyřnohého miláčka u nás čeká kompletní servis v oblasti stříhání profesionálním personálem. Poskytneme vám komplexní služby a splníme každé přání ohledně vizáže. Také pořádáme střihačské kurzy a vlastníme prodejnu s doplňky a drobným příslušenstvím pro zvířátka. Nakupovat lze vodítka, kartáče, hračky, krmivo, ale i střihačské potřeby, fény a další potřeby k úpravám. Také připravujeme psy a kočky na výstavy po stránce vzhledu a úpravy. Objednejte si pejska nebo kočičku a přijďte do salonu na ulici Cholupická 50 v Praze. Sledujte naše facebookové stránky, kde naleznete mnoho příspěvků a recenzí od spokojených klientů.


Hotel pro psy - celoroční ubytování, výcvik psů s majitelem i bez přítomnosti majitele

Hotel pro psy - celoroční ubytování, výcvik psů s majitelem i bez přítomnosti majitele

Ať už se chystáte na dovolenou a hledáte ubytování pro psa, nebo potřebujete svého psa vychovat - můžete jej svěřit do péče Michala Švajdy. Provádí výcvik psů a provozuje hotel pro psy nedaleko Zlína. K dispozici máme objekt Sovárna - na Žabárně u Fryštáku. Postaráme se o Vašeho pejska po celou dobu pobytu. Pes je u nás pojištěn v případě ubytování i výcviku. Našich služeb využívají převážně majitelé psů z okolí Zlína, Vsetína, Valašského Meziříčí, Olomouce, Kroměříže, Přerova. Varianty výcviku psů: - předvýcvik s pobytem psa - vhodný pro štěňata okolo půl roku, cílem je naučit základní povely a zákazy, chování psa se nasměruje správným směrem - intenzivní výcvik s pobytem psa - ideální v období dospívání od 9 do 13 měsíce i u starších psů do 3 let věku psa. - individuální lekce - na jednotlivé lekce majitel se psem dojíždí, cvičení psa probíhá pod naším vedením. Ubytování psů - cena 140Kč/den. Hotel pro psy je v provozu celoročně. K dispozici máme prostorné venkovní kotce i vnitřní kotce v místnosti, která je vytápěná. Objekt je oplocený a na venčení je zde velká zatravněná plocha, venčíme 2x-3x denně. Krmíme granulemi Fokker nebo vlastními granulemi, na které je pes zvyklý.