Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Technika na dočasné premostenie

Technika na dočasné premostenie

Predmetom zákazky je nákup a dodanie techniky slúžiacej na rýchle premostenie suchých a vodných prekážok prostredníctvom mostových dielov - mostných polí, tzv. mostoviek (oceľový most nožnicového typu) a nákladného mostného automobilu ako nosiča mostovky. Automobil ako mobilný mostný prostriedok bude zabezpečovať dovezenie, manipuláciu s mostovkami, ich položenie a spätné naloženie. V rámci predmetnej techniky verejný obstarávateľ požaduje nákladné automobily - nosiče mostoviek, t. j. vozidlá dodávané spolu s 1 ks mostného poľa s hydraulickou podperou, samostatné mostné polia s hydraulickou podperou, samostatné mostné polia bez hydraulickej podpery a samostatné hydraulické podpery. Technika bude určená pre ochraňovateľov mobilizačných rezerv v pôsobnosti Ministerstva vnútra Slovenskej republiky na plnenie opatrení hospodárskej mobilizácie určených subjektov hospodárskej mobilizácie v období krízovej situácie, mimoriadnej udalosti, stavu núdze v energetike, stavu ropnej núdze a III. stupňa povodňovej aktivity.
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2019 10:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34114000-9
Špeciálne vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Firma VOP CZ přinesla v oblasti ochrany osob a kritické infrastruktury sofistikovaný systém, který dokáže odhalit skrytá nebezpečí. Unikátem je v tomto ohledu systém KERBEROS 3D VISION. Tento systém je určen pro kontrolu podvozků jak osobních, tak nákladních automobilů při jejich vjezdu do objektu. Výhody, které systém KERBEROS 3D VISION poskytuje: - poloautomatické sejmutí 3D obrazu v oblasti viditelného světla a IR spektra projíždějícího vozidla - prostorový 3D model kontrolovaného podvozku vozidla, který je porovnán s předchozími průjezdy toho samého vozidla - snímky podvozků ve vysokém rozlišení – možnost kontroly případných zjištěných nežádoucích objektů, vizuální kontrola podvozku jako celku při prvním vjezdu vozidla do objektu - velmi účinnou detekci a identifikaci potenciální hrozby - umožňuje efektivně reagovat na vzniklou situaci bez nutnosti přímého pohybu v blízkosti kontrolovaného vozidla během kontroly vozidla - vysokou propustnost - systém stihne zkontrolovat až 10 vozidel za minutu - možnost mobilní verze tohoto systému pro kontrolu podvozků v terénu


Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Základní stavebním blokem robotického pozemního systému je kolová část s integrovaným elektrickým motorem, převodovkou a závěsným mechanismem. Automatizovaný kolový robot je dálkově ovládaný, programovatelný a využívá se například pro dovoz zbraní a munice, chemikálií nebo jako bojový prostředek. Společnost VOP CZ provádí modernizaci, výrobu a opravu pozemní vojenské, tankové či automobilní techniky, obrněných transportérů, robotických systémů a civilních produktů: - pásová, kolová, ženijní a histrická technika - prostředky NBC ochrany (dekontaminační automobily - systémy ostrahy a kontroly (mobilní nebo kontejnerové pracoviště) a další.


Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

ARMPEX s.r.o. Kumburský Újezd, Jičín Nabízíme všem vojenským nadšencům kvalitní vybavení do přírody. Armádní originály nakoupíte za velmi rozumné ceny. Na našem eshopu si vyberete baterky, svítilny a nebo lampy, které vám usnadní stanování, turistiku, camping a v jiném volném čase. Přemýšlíte jak ozvláštnit vaše každoroční stanování nebo táborové vybavení? U nás máme opravdu originální kousky, které zpestří každou akci. Baterky, svítilny, lampy Nové dlouhodobě skladované zboží.


Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

VOP CZ, s.p. je dodavatelem moderních vojenských zařízení a systémů převážně pro Armádu České republiky a postupně rozvíjí svou činnost i pro zahraniční zákazníky. Díky bohatým zkušenostem konstruktérů, techniků, technologů a dělníků poskytuje profesionální servis, údržbu a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků. Opravy, modernizace a rekonstrukce tanků: - T-54, T-55 bojový tank - T-72, T-72M, T-72M1 bojový tank - T-72 M4 CZ bojový tank - Zbraňová stanice MGC 01 - VT-72M4 CZ vyproštovací tank - T-72M4 CZ-W velitelský tank. Společnost VOP CZ, s.p. zajišťuje školení specialistů a dodávky náhradních dílů a také nabízí transfer technologií pro různé stupně oprav.


Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Sbíráte a obdivujete vše, co se nějakým způsobem týká armády? Rádi byste si pořídili originální vybavení pocházející z AČR? HASS Hroby s.r.o. je společnost z malé obce Hroby u Tábora, která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej vojenského výstrojního materiálu a vyřazené armádní techniky. U nás si můžete vybrat z širokého sortimentu kompletního armádního vybavení, tedy z kvalitních oděvů, obuvi, případně si pořídit spolehlivé outdoor vybavení či nákladní automobil včetně přívěsu. Pro své zákazníky máme rovněž k dispozici použitý vojenský materiál, jako je nářadí, stavebně ubytovací a zdravotní předměty či vojenské potřeby pro sport a oblast gastro.


Vojenská technika a vojenský materiál - svítilny i bajonety

Vojenská technika a vojenský materiál - svítilny i bajonety

Vojenské technika a materiál, jako baterky, brašny a batohy, dalekohledy nebo vojenské kompasy, ale i bodáky, bajonety a sekery či různé druhy vojenských oděvů? To vše najdete na našem e-shopu armpex.cz nebo v kamenné prodejně v obci Nová Paka (Kumburský Újezd 47). Naše firma zajišťuje prodej vojenského materiálu již od od roku 2002. V naší nabídce najdete originální výstroj a materiál AČR, ČSLA i armád NATO. Nabízíme široký výběr originálního armádního zboží a zboží pro turistiku, camping a volný čas. Nabízíme doslova jakýkoliv vojenský materiál a vojenskou techniku, na které si vzpomenete, a to od těch nejmenších doplňků jako jsou síťky na přilbu, opasky či prapory, až po vojenské vozidlo Robur. Na našem e-shopu s vojenským materiálem najdete také kompletní nabídku vojenských oděvů - goretexové nebo britské převlekové kalhoty, ruská námořní trika, armádní trika a kabáty, barety, klobouky i čepice, sluneční i letecké brýle, holinky i kanady, šátky a kukly nebo taktické vesty a termoprádlo. Nabídka vojenské techniky a vojenského materiálu je obohacena i o vařiče a nejrůznější vojenské jídelní nádobí. Vybrat si můžete smaltované hrníčky, kotlíky, ešusy, trojnožky, polní lahve i otvíráky. Nabídka e-shopu ARMPEX s vojenským materiálem je ve zkratce následující: - vojenské oděvy - brašny a batohy - brýle - vojenské dalekohledy a optika - knihy a příručky s vojenskou tématikou - armádní lopatky a sekery - bodáky a bajonety - radiostanice - vojenská obuv - vařiče a jídelní nádobí - ochranné prostředky, sebeobrana - maskovací sítě a celty