Nafukovací stan
Modul zabezpečenia mobilného pracoviska umožní vytvorenie poľného pracoviska pre prípad potreby zabezpečenia pracoviska riadiaceho štábu proti nepriaznivým klimatickým podmienkam a pripravenosť na zvládnutie lokálnych či celoplošných výpadkov energetickej energie. Nákup: nafukovacie stany 8 ks príslušenstvo do stanu: poľný stôl 16 ks, ...
Súprava balistickej ochrany pre výkon služobnej činnosti v objektoch a v služobných cestných vozidlách
Súprava balistickej ochrany v zložení: 1.1.1 Balistický štít s priezorom, svetlom a prídavnou balistickou ochranou 1.1.2 Balistický štít s držadlom 1.1.3 Balistická ochrana vodiča (skladá sa z 3 dielov) /Balistická ochrana chrbta a hlavovej opierky / Balistická prilba 1.1.4 Balistická ochrana 2 spolujazdcov na zadných sedadlách/ Balistická ...
Rámcová dohoda - vesta balistická vnější NIJ IIIA/IV (PP)
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku 2000 souprav vest balistických vnějších NIJ IIIA/IV (PP).
Simulátor převrácení vozidla
Předmětem VZ je nákup simulátoru převrácení vozidla určeného k přípravě řidičů vozidel ozbrojených sil a osvěty v oblasti bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích.
Vak na výstroj
Nákup vaků na výstroj dle zadávací dokumentace SpMO 12993/2023-551200 a jejích příloh.
Rámcová dohoda na dodávky výbušek speciálních
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky 2 400 ks výbušek zásahových speciálních. Jedná se o výbušky s pákovým zapalovačem určené pro policejní použití dle zákona o policii a k výcviku. Výbušky jsou určeny k odhození z ruky uživatele. Konkrétně se předpokládá odebrat: a) Výbuška zásahová s pákovým zapalovačem 1 ...
Rámcová dohoda na dodávky panelů balistických TBO 5 CZ sada 2 ks
Panel balistický TBO 5 CZ (sada 2 ks) - 2.000 sad.
Revízie osobných balistických viest podkošeľových
Predmetom zákazky je vykonanie revízie ochranných balistických viest podkošeľových od výrobcu SIOEN ARMOUR TECHNOLOGY Belgicko (ďalej len ochranná balistická vesta SAT), výsledkom ktorej je spracovanie konečného protokolu z revízie, ktorým sa predlžuje životnosť revidovaných viest o ďalších 5 rokov pri zachovaní ich ochrannej balistickej funkcie.
GNSS - nákup
Předmětem VZ je dodávkou technických prostředků určených pro zabezpečení přístupu k informacím PNT (Positioning, Navigation, and Timing) technologií GNSS (Global Navigation Satellite System) pro modernizační projekty rezortu MO v letech 2023-2028 v následujícím rozsahu: počty jsou uvedeny v KS
Rámcová dohoda na dodávky vest balistických vnějších
Jedná se o 145 souprav vest balistických vnějších.
Mikrovlnné prostředky pro operační použití - nákup
Pořízení mikrovlnné technologie viz ZD
Víceúčelový nafukovací stan - 7 ks
Předmětem VZ je pořízení 7 kusů nových víceúčelových nafukovacích stanů (dále také „stany“). Stany jsou určeny pro použití za mimořádných událostí nebo krizových situací pro vytvoření týlového zázemí jednotek PO při provádění záchranných a likvidačních prací, nebo pro vytvoření nouzového přístřeší pro evakuované obyvatelstvo.
Stany pro speciální odřady
dodání 17 kusů stanů pro speciální odřady Hasičského záchranného sboru České republiky podle technických podmínek, které jsou přílohou č. 1 zadávacích podmínek, a to v následujícím rozsahu: • 3 kusy stanů typu A, • 3 kusy stanů typu B, • 10 kusů stanů typu C, • 1 kus stanu typu D.
Sestavy nafukovacích stanů
Předmětem veřejné zakázky je dodání 2 ks sestav nafukovacích stanů stanových městeček včetně příslušenství a 2 ks velkorozměrových hal s nafukovací konstrukcí včetně příslušenství v souladu se zadávacími podmínkami zadavatele.
Pěnotvorné dekontaminační zařízení
Dodávka pěnotvorného dekontaminačního zařízení v objemu 77 ks.
Nafukovací stany
Předmětem zadávacího řízení je pořízení 16 ks nafukovacích stanů za účelem poskytování humanitární pomoci.
Rámcová dohoda na dodávky termovizních binokulárů
Jedná se o 35 ks termovizních binokulárů.
Výstroj – Vesta nepriestrelná pre zásahové jednotky
Vesta nepriestrelná pre zásahové jednotky do 179 kusov (zavisí od ceny tovaru a vyčlenených prostriedkov), Vesta nepriestrelná pre skryté nosenie 4 kusy. Ochranná balistická vesta zabezpečuje kruhovú ochranu trupu voči strelám zo strelných zbraní.
Rámcová dohoda na dodávky vest balistických vnějších
Jedná se o 145 souprav vest balistických vnějších.
Víceúčelové samonosné nafukovací stany
4 ks víceúčelových samonosných nafukovacích stanů (TYP B) a 8 ks víceúčelových samonosných nafukovacích stanů (TYP A), které jsou součástí výbavy kontejnerů nouzového ubytování osob postižených mimořádnými událostmi velkého rozsahu, případně pro vytvoření logistického zázemí jednotkám HZS.
Komplex logistickej podpory – stan univerzálny + spojovací stan + príslušenstvo
Komplex logistickej podpory stan univerzálny + spojovací stan + príslušenstvo
Víceúčelový nafukovací stan - 7 ks
Předmětem VZ je pořízení 7 kusů nových víceúčelových nafukovacích stanů (dále také „stany“). Stany jsou určeny pro použití za mimořádných událostí nebo krizových situací pro vytvoření týlového zázemí jednotek PO při provádění záchranných a likvidačních prací, nebo pro vytvoření nouzového přístřeší pro evakuované obyvatelstvo.
Komunikační prostředky
Předmětem VZ je pořízení komunikačních prostředků pro zabezpečení komunikace a interoperability pro protiletadlový komplet v rámci jednotek protivzdušné obrany (protiletadlové baterie).
Proti črepinová prikrývka
Časť 1 - Proti črepinová prikrývka (Bom deka) Časť 2 - Súprava odstupnej manipulácie s predmetmi a pyrotechnické náradie a vybavenie Časť 3 - Endoskop Časť 4 - Röntgenový prístroj
Ručné prístroje nočného videnia
Predmetom zákazky je doplnenie a obmena v súčasnosti už nevyhovujúcej a opotrebovanej špeciálnej techniky prístrojov nočného videnia a termokamier, ktorá bude zabezpečená v rámci realizácie národného projektu Fondu pre vnútornú bezpečnosť. Modernizáciou technického vybavenia sa zabezpečí kvalitné vybavenie OHK PZ PHCP Sobrance a MZJ PZ PHCPG ...