Poptávám interiérové dveře

Poptávám interiérové dveře

Poptávám interiérové dveře EI90DP1 C o rozměru 900/1970 mm. Dveře interiérové, plné, jednokřídlové, včetně zámku, kování, cylindrické vložky a samozavírače.
Poptávka byla vložena dne:
09.07.2019 15:28

Platnost poptávky:
09.08.2019 12:05

Kontaktní osoba:
PPI protipožární dveře s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lehká hliníková okna, neomezená škála barev - rychlé dodávky a profesionální montáž

Lehká hliníková okna, neomezená škála barev - rychlé dodávky a profesionální montáž

Uvažujete o nových oknech, ale nevíte, které si vybrat? Naše společnost vám doporučuje lehká hliníková okna, která mají navíc díky plastovému izolátoru skvělé izolační vlastnosti. Hliníková okna pro vás budou tou správnou volbou, především pokud upřednostňujete jejich snadné ošetření a péči. Hliník vám zajistí skvělou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vy tak budete mít o starost méně. Zároveň, ačkoli je hliník tepelně vodivý, zajišťuje skvělou tepelnou izolaci a vyniká také skvělými antikorozními vlastnostmi. Je možné pro ně využít širokou škálu povrchových úprav, díky kterým budou ještě odolnější. Zajistíme vám nejen jejich dodávku, ale také profesionální montáž i odborné poradenství. Samozřejmostí je také demontáž původních oken a jejich následná ekologická likvidace.


Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Uvažujete nad výběrem vhodných vstupních dveří pro váš pasivní či nízkoenergetický dům? Požadované tepelné prostupnosti u hliníkových i plastových vstupních dveří s výplní PERITO snadno dosáhnete volbou vhodné tloušťky výplně, daným profilovým systémem, i například překryvnou variantou výplně. Z naší nabídky máte možnost vybrat velké množství dveřních výplní, splňujících svými tepelně-izolačními vlastnostmi veškerá kritéria pro jejich umístění v pasivních nebo nízkoenergetických domech. Doporučená hodnota tepelné prostupnosti (Ud) u dveřní výplně stavebního otvoru včetně rámu pasivního domu nesmí překročit hranici Ud 0,95 W/m2.K, pro nízkoenergetické domy je hranice Ud 1,2 W/m2.K. Toto kritérium splňuje v rámci plastových dveří především řada ENTRY. Na poli hliníkových dveřních výplní podmínkám odpovídá řada ALU SMART a ALU DESIGN. Ve všech uvedených případech budou navíc tyto dveře představovat i nadčasovou a stylovou vstupní bránu do Vašeho domova díky široké škále barev, tvarů a doplňků dveřních výplní.


Interiérové dveře z kvalitních materiálů s nadstandardní zárukou 5 let

Interiérové dveře z kvalitních materiálů s nadstandardní zárukou 5 let

Interiérové dveře ve správně zvoleném typu, zpracování i barvě mohou vzhled celé místnosti posunout hned o několik tříd výše, a naopak při špatném výběru se z dveří může stát rušivý prvek, který neladí vybavením interiéru a kazí celkový vzhled. U nás ve společnosti VEKRA však špatná volba nehrozí. Naši odborníci na nejen interiérové dveře vám rádi poradí s výběrem ze široké nabídky nejrůznějších typů. Ať už se do vašeho interiéru nejlépe hodí elegantní dřevěné dveře, interiérové dveře s kombinací dřeva a dalších materiálů či naopak designové dveře ze skla, u nás ideální model přesně podle vašich představ najdete. Naše interiérové dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, kvalita je kontrolována u každého kusu, a ručíme za zdravotní nezávadnost. Výroba našich dveří je ekologicky šetrná a každý výrobek je originál. Na interiérové dveře dáváme nadstandardní záruku 5 let, a jistotou je dlouhá životnost i spolehlivost. Kromě široké škály modelů interiérových dveří nabízíme také unikátní možnost sjednotit kliky všech dveří a oken. Rádi vám na zakázku zhotovíme i prosklené stěny či posuvné dveře, přesně na míru vašim požadavkům.


Přednosti skleněných vchodových dveří

Přednosti skleněných vchodových dveří

Skleněné vchodové dveře od firmy PERITO v sobě spojují vysokou kvalitu a jedinečný vzhled. Designovým hitem se tento produkt stal díky spojení hliníkových dveří a celoskleněného panelu. Nepochybně mezi přednosti skleněných vstupních dveří patří jejich odolnost, stabilita a dlouhá životnost - jsou totiž vyrobeny z kaleného skla, tudíž nemusíte mít obavy z jejich poškození a velmi dobře odolávají i povětrnostním podmínkám. Skleněná dveřní výplň propouští více světla a tyto dveře tak prosvětlují interiér zádveří. Skleněné vchodové dveře také mají skvělé tepelně izolační vlastnosti. Hodnota U se pohybuje od cca 0,64 – 0,42 W/m2K v závislosti na tom, zda se jedná o vloženou či jednostranně překryvnou variantu. Použití trojskla je v řadě Glass standardem. Skleněné vchodové dveře se mohou snadno stát nepřehlédnutelnými díky možnosti individuálního designu dveří. Chcete-li se opravdu odlišit od okolí a mít zcela originální či osobité vchodové dveře, nabízíme možnost natisknout na skleněnou výplň vámi dodaný návrh.


Hliníková okna tříkomorová a jednokomorová - rychlá dodávka s profesionální montáží

Hliníková okna tříkomorová a jednokomorová - rychlá dodávka s profesionální montáží

Přemýšlíte o nových oknech? Vyberte si hliníková okna od ostravské společnosti Eko-Okna. Jedná se o společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, proto s ní budete maximálně spokojeni. V našem sortimentu hliníkových oken můžete vybírat z těchto typů: - MB 45 - jednokomorová konstrukce profilů, tloušťka výplně od 2 do 25mm, hloubka profilů 45 mm (rám, zárubeň) a 54 mm (křídlo) - efekt jedné roviny na venkovní straně - MB 60 - tříkomorová konstrukce profilů, konstrukční hloubka profilů činí 60mm (rám) a 69mm (křídlo) - MB 70- tříkomorová konstrukce profilu, konstrukční hloubka profilů je 70 mm (rám), 79 mm (křídlo) - MB-78 EI - dvoubarevné konstrukce, dveře jednokřídlové nebo dvoukřídlové s výškou do 2,5m MB 86 - dvousložkové centrální těsnění skvěle utěsňuje a tepelně izoluje prostor mezi křídlem a rámem, široké tepelně izolační vložky s novým tvarem umožňují použití dodatečné překážky v místě izolace profilů MB-104 Passive - zasklení až do 81mm, vysoká tepelná izolace a vysoké těsnící parametry Hercules - tříkomorový systém, širší vnější profilová komora dodává profilům vysokou stabilitu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte a my Vám se vším rádi poradíme. Zaručujeme rychlou dodávku a profesionální montáž!


Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Prosklené posuvné stěny velkých formátu - zdvižně posuvné dveře HS portály

Pořiďte si kvalitní posuvné dveře, které Váš domov nádherně prosvětlí, a tím se stane mnohem prostornější. Oslovte firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., která dodává systém zdvižně posuvných dveří HS portály. Celý systém je konstruován jako bezbarierový. Výhody: - lze jej použít pro prosklené posuvné stěny velkých formátu - maximální rozměr otevření plochy 12m - hmotnost jednoho křídla 300 kg - lze je vyrobit v profilech IV 68, IV78, IV88 a Dřevohliník - skvělý vzhled - dobrá tepelná izolace - ochranu proti hluku. Dveře se dají snadno ovládat bez velkého úsilí. Ať už tedy potřebujete posuvné dveře na balkón, verandu či dvorek - přijďte si vybrat z široké nabídky k firmě TESKO KOLOVRAT s.r.o.. Naše posuvné dveře najdete především v regionech Ostrava, Opava, Nový Jičín, Jeseník a Frýdek Místek.