Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám podomítkový sprchový set

Poptávám podomítkový sprchový set

Prosím o nabídku podomítkového sprchového setu (sprchová hlavice, ruční sprcha, baterie).
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2019 09:43

Platnost poptávky:
08.08.2019 07:55

Kontaktní osoba:
Hana Hrudková

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Montujeme prověřené a kvalitní vodoměry měřícího systému Maddeo včetně zpětných klapek. Ty vám navíc vyřeší zpětný průnik vody. Chytře zabráníme zkresleným hodnotám při jejich odečtech. Montujeme 4 druhy zpětných klapek: 1. Zpětná klapka membránová plastová 2. Zpětná klapka pružinková do vodoměru 3. Zpětná klapka pružinková plastová do šroubení 4. Zpětná klapka pružinková mosazná do potrubí Neponechejte nic náhodě a kontaktujte naši firmu Maddeo Praha.


Hadicové rychlospojky geka pro jednoduché spojování hadic - e-shop

Hadicové rychlospojky geka pro jednoduché spojování hadic - e-shop

Hadicové rychlospojky geka především využijete při práci na zahradě. Nejen, že vám zajistí jednoduché spojování hadic a ušetří vám spoustu času, ale také jsou méně náchylné na znečištění. Rychlospojky geka jsou kombinované téměř se všemi systémy, mají ale zhruba o 15% vyšší průtok než konkurenční výrobky. Jednoduché spojování hadic - druhy: - rychlospojky geka Ideal z poniklované mosazi - rychlospojky geka plus (chromované, mosazné, nerezové, otočné, plastové nebo s pojistnou matkou). Hadicové rychlospojky geka si můžete vybrat v různém provedení, stačí navštívit e-shop tafimex.cz. Rychlospojky geka - dokonalý pomocník při práci na zahradě!


Sprchové kouty a vaničky Hüppe, vysoká funkčnost, atraktivní design, snadná péče

Sprchové kouty a vaničky Hüppe, vysoká funkčnost, atraktivní design, snadná péče

Vysněnou koupelnu do malého bytu i velkého domu Vám zrealizuje firma Hüppe s.r.o. ze Slaného u Kladna. Svěřte Vaši koupelnu do rukou profesionálů, kteří Vám zajistí kvalitní sprchové kouty s vaničkami značky Hüppe, jež se vyznačují nejen vysokou funkčností, ale také atraktivním designem a snadnou údržbou. Inspirujte se našimi produkty a zvolte si koupelnu, která se stane příjemným místem pro relaxaci po náročném dni. Ať už preferujete praktičnost či trendy sprchový prostor, s našimi koupelnami dostanete obojí. Díky našim bohatým zkušenostem si poradíme zrealizovat koupelnu i v náročných prostorových situacích, přičemž vždy zajistíme nejlepší kvalitu, která bude vždy v souladu s Vašimi individuálními představami.


Ventilátor pro svislé a vodorovné umístění - spolehlivé větrání do koupelny či toalety

Ventilátor pro svislé a vodorovné umístění - spolehlivé větrání do koupelny či toalety

Naše firma C + C Cimbál s.r.o. Liberec se specializuje na prodej přes Eshop na vybavení koupelen a produktů pro váš domov včetně větrání. Dokonale odvětraná koupelna a toaleta je dobrý předpoklad ke zdravému bydlení. Odvětrání vlhkých prostor řeší bezhlučný ventilátor nebo kvalitní digestoř v kuchyňském prostoru. Jednou z variant je bílý axiální ventilátor Icon 15. Icon 15 axiální ventilátor bílý ICON 15 je ideální pro menší koupelny a toalety zapuštěný přímo do zdi nebo stropu působí nenápadně a přesto velmi stylově zvláště v malých prostorech Maximální průtok je 76 m3/hod maximální tlak je 30 Pa. Odtahové potrubí o průměru 100 mm může mít délku maximálně 4 m Napájení je 230 V/50 Hz, příkon 14,5 W


Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Chystáte se rekonstruovat nebo si zařizujete novou koupelnu a sháníte prodejnu, kde si budete moci na vlastní oči prohlédnout vzorové koupelny s koupelnovými obklady a dlažbami? V tomto případě navštivte prodejnu koupelnového vybavení, sanitární keramiky a koupelnových dlažeb a obkladů FATO Hlaváč v Moravském Krumlově. V naší vzorkové prodejně si můžete zakoupit a také na vlastní oči prohlédnout koupelnové obklady a dlažby. Naši zákazníci zde naleznou obklady v mnoha barevných provedeních od klasické béžové a krémové barvy přes jemné tóny modré a zelené barvy až po moderní jasné odstíny žluté či červené barvy. Zakoupit zde můžete i obklady a dlažby v provedení mozaiky.


Instalační materiál vodo topo plyn, železářské zboží, hutní materiál-pro živnostníky i kutily

Instalační materiál vodo topo plyn, železářské zboží, hutní materiál-pro živnostníky i kutily

Společnost VTP Pelka s.r.o. má kamennou prodejnu Staré Město pro zákazníky z okresu Uherské Hradiště. Na prodej je zde železářské zboží, hutní materiál a veškerý materiál pro obory vodo topo plyn, sanitární keramika, výtokové a uzavírací armatury, kotle, radiátory, ventily, trubky, spojovací materiály, brusivo a další zboží pro živnostníky i kutily. Prodej: -Inkrust elektromagnetické úpravny vody -plynové kotle -radiátory hliníkové, litinové -termostatické, radiátorové ventily -trubky pro rozvody vody a topení - plastové, z polyethylenu, měděné, pozinkované, černé -systémy pro solární ohřev teplé vody a vytápění -sanitární keramika – umyvadla, záchody, vany, sprchové kouty -vodovodní, senzorové baterie -kulové kohouty, zpětné, mezipřírubové klapky -zámky, kliky -šrouby, vruty -brusné a řezné kotouče. V sortimentu najdete výrobky známých značek - Alpha Innotec, Baxi, Cosmoflex, Cosmonova, Dražice, Gabotherm, Geberit, Ideal Standard, Jiika, Junkers, Korado, Mec Queen, Novaservis, Protherm, Quantum, Ravak, Sagitarius, Teiko, Viadrus a dalších.