Poptávám pronájem bytu v Tišnově

Poptávám pronájem bytu v Tišnově

Poptávám pronájem bytu v Tišnově, byt 2+1.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2019 09:02

Platnost poptávky:
13.07.2019 08:49

Kontaktní osoba:
Gabriela Hvizdova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 494 811

Předpokládaná cena:
10 000 Kč

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem nebytových prostor v Kroměříži - kanceláře poblíž centra, včetně parkování

Pronájem nebytových prostor v Kroměříži - kanceláře poblíž centra, včetně parkování

Pokud hledáte kancelářské prostory v Kroměříži na atraktivním místě poblíž centra, obraťte se na paní Věru Halasovou, která nabízí pronájem nebytových prostor v Kroměříži na ulici Vejvanovského u Podzámecké zahrady. Jde o kanceláře v cihlové budově, v přízemí a 1. patře. Máte zde i možnost parkování. Ihned k nastěhování. Prostory k pronájmu. Kancelář 54 m² Vejvanovského, Kroměříž - prostory jsou ve zvýšeném přízemí: - měsíční nájem bez energií 7 000 Kč za měsíc (130 Kč za m²/měsíc) - nově vymalováno, prostory jsou po rekonstrukci, nový koberec - tři prostorné kanceláře, z toho jedna je průchozí, toalety a chodby - vytápěno vlastním plynovým kotlem, napojeno na veřejnou kanalizaci - telekomunikace - Internet - energetická náročnost budovy: Třída F. Možnost pronájmu až dvou parkovacích stání u domu na vyhrazené ploše za zvýhodněnou cenu. Prostory jsou k dispozici a nastěhování ihned. V případě zájmu o větší prostory je k dispozici v 1. patře kancelář o výměře 110m2: - měsíční nájem bez energií 13 000 Kč za měsíc (118 Kč za m²/měsíc) - jde o čtyři velké samostatné místnosti, toaleta, kuchyňka, sklad a velká lodžie(10m2) - prostory jsou ve velmi dobrém stavu, nově vymalované - vytápěno vlastním plynovým kotlem, napojeno na veřejnou kanalizaci - telekomunikace - Internet - energetická náročnost budovy: Třída F. Možnost pronájmu také skladových prostor v suterénu domu. Možnost pronájmu až dvou parkovacích stání u domu na vyhrazené ploše za zvýhodněnou cenu.


Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Sportovní hala Datart Zlín je víceúčelová - je možnost domluvit si u nás pronájem prostor pro pořádání akcí všeho druhu: - koncerty - výstavy, veletrhy - prostory pro taneční a jiná vystoupení - turnaje - charitativní akce a pořady pro děti - kolektivní i individuální sporty.


Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně

Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně

Hledáte kancelářské prostory na pronájem ve Zlíne? Pak Vám nabízíme kancelář ve Zlíně o velikosti 24m2 za výhodnou cenu 3.000,- Kč / měsíc. V ceně je zahrnuta spotřeba energií, napojení na CPO i celodenní služba recepce. Kancelář se nachází v areálu sportovní haly Datart na ulici U Zimního stadionu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Potřebujete rychle a dobře prodat nebo pronajmout dům či jinou nemovitost? Vyzkoušejte formu přímého prodeje, tzv. výběrového řízení, které Vám zorganizuje společnost I.E.T. Reality s.r.o. se sídlem v Brně a s pobočkami v Ostravě a v Praze. Při prodeji či pronájmu formou výběrového řízení vyzve organizátor neomezený počet zájemců k podání závazné nabídky ke koupi nemovitosti. Výběrové řízení probíhá dvěma způsoby: - obálkovou metodou, která je vhodná pro prodej složitějších nemovitostí např. průmyslového areálu, kde stále probíhá výroba, nebo při prodeji společnosti vlastnící areál s výrobou - elektronickou aukci Při prvním způsobu si vlastník stanoví kritéria a podmínky prodeje pro podání nabídek zájemců. Nejčastějším hodnotícím kritériem je cena a způsob platby. Určí se termín, nejčastěji dva měsíce, do kdy zájemci jsou povinni odevzdat zapečetěnou obálku s nabídkou. Na základě nejvýhodnější nabídky se uzavře příslušná smlouva. Dále se využívá zkrácené výběrové řízení, kdy v krátkém časovém horizontu najdeme více zájemců a vybereme nejvyšší cenovou nabídku. Tato forma výběrového řízení trvá maximálně týden. V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit a my Vám vše rádi zodpovíme


Zprostředkování prodeje nebo koupě rekreačních objektů – chaty, chalupy a další

Zprostředkování prodeje nebo koupě rekreačních objektů – chaty, chalupy a další

Chcete si pořídit malou chatku, kde budete moci o víkendech odpočívat na čertsvém vzduchu? Nebo naopak vlastníte rekreační objekt, který chcete prodat? Se zprostředkováním prodeje i koupě chaty, chalupy a dalších rekreačních objektů Vám pomůže realitní kancelář PRIME REALITY s.r.o. Pokud se na nás obrátíte ohledně prodeje nebo koupě rekreačního objektu, poskytneme Vám veškerý realitní i právní servis. Aktuální nabídku nemovitostí k rekreaci najdeme na našich webových stránkách. Pokud však máte specifické přání týkající se chaty nebo chalupy, kterou byste si rádi koupili, pomůžeme Vám najít rekreační objekt podle Vašich představ.


Znojemské reality – pronájem bytů, domů a komerčních prostor

Znojemské reality – pronájem bytů, domů a komerčních prostor

Potřebujete zprostředkovat prodej, pronájem či koupi nemovitostí? Jste ze Znojemska? Pak jsou tou nejlepší volbou Znojemské reality, s.r.o., které na poli nemovitostí vynikají svými bohatými zkušenostmi. Postaráme se vám o prodej i pronájem bytu, domu, pozemků a komerčních prostor. Naší snahou je zajistit co nejrychlejší prodej nemovitostí a zároveň poskytovat co nejkvalitnější služby pro naše klienty. V rámci naší klientské péče nabízíme zdarma vypracování odhadu nemovitosti, odborné poradenství a právní servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši realitní kancelář.