Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Poptávám sazenice BK pro dolesnění

Poptávám sazenice BK pro dolesnění

Poptávám sazenice BK pro dolesnění, počet 270, LO/VLS 12/4.
Poptávka byla vložena dne:
12.06.2019 08:38

Platnost poptávky:
12.07.2019 07:57

Kontaktní osoba:
Imrich Frano

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Prachatice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Chcete si vysadit šťavnatou a zdravou zeleninu na Vaší zahrádce? Pak zavítejte do zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě, kde na Vás čeká stálá zásoba sezónních mladých rostlin. Naše zeleninová sadba se skvěle ujme a ihned roste. Můžete si tak zasadit rajčata, zelí, papriky, kedlubnu i dýni. Zelenina z vlastní zahrádky je voňavá, zdravá, barevná a vždy při ruce, využijte proto sezónní nabídku sazenic zeleniny a vybírejte si z osvědčených odrůd zeleniny k výsadbě: - kedluben - brokolice - kapusta hlávková - květák - brokolice - zelí bílé - papriky - rajčata - patizon - tykev - cuketa - dýně - meloun - okurka salátovka, hadovka, nakládačka - saláty. Všechny rostliny jsou připraveny k odběru pro výsadbu. Přijďte si do našeho zahradnictví vybrat kvalitní sazenice zeleniny a sklízejte bohatou úrodu. Zeleninu můžete pěstovat v záhonu, ale i v nádobách. Listová zelenina jako je salát či ředkvičky je vhodná pro pěstování v truhlících. Naopak v nádobách se daří plodové zelenině jako je paprika, lilek nebo rajčata, nevhodná je pak kořenová zelenina. Nezapomínejte také na bylinkovou zahrádku. Do truhlíku si můžete vyset také naše bylinky.


Zahradnictví, prodej ovocných stromků, keřů, růží, jehličnanů, substráty

Zahradnictví, prodej ovocných stromků, keřů, růží, jehličnanů, substráty

Hledáte zahradnictví nedaleko Brna? Neváhejte nás navštívit v našem zahradnickém centru - Zahradnictví Urban v Želešicích u Brna. U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu ovocných stromků, keřů, jehličnanů, vzrostlých a listnatých stromů. Prodáváme také růže a trvalky. V našem zahradnictví pěstujeme a šlechtíme růže. Na výběr máte růže velkokvěté, polyantky, růže půdopokryvné, sadové, anglické i pnoucí. Široký výběr keřů. Prodáváme také vzrostlé stromy. K dostání jsou zahradnické substráty pro různé tipy rostlin, rašeliny, mulčovací kůry, hnojiva a jiné. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Zahradnictví, prodej řezaných květin, okrasné rostliny Brno

Zahradnictví, prodej řezaných květin, okrasné rostliny Brno

Rádi by jste svůj balkon či zahradu oživili o nové květiny a rostliny? Pak se zastavte do našeho zahradnictví kde Vás s výběrem pomůžeme. V našem sortimentu si můžete vybrat okrasné dřeviny a květiny, jehličnaté i listnaté dřeviny, trvalky, bylinky, letničky, vodní rostliny, řezané květiny, okrasné trávy, sazenice, cibuloviny, ale i různé doplňky jako třeba květináče, truhlíky, misky, postřikovače, přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, substráty, zeminu ad. Pro více informací o našem zahradnictví navštivte naše www stránky.


Díky popínavým rostlinám budete mít krásné nejen balkony nebo zahradu

Díky popínavým rostlinám budete mít krásné nejen balkony nebo zahradu

Zahradnictví Havlíček Pardubice nabízí rozmanitý výběr popínavých rostlin rostoucí bez opory (samopnoucí) nebo nebo pnoucí, vyžadující oporu pro své uchycení (pletivo, mřížky, sloupy, aj.) Popínavé rostliny rostoucí bez opory - břečťan - brslen - přísavník Popínavé rostliny ovíjivé nebo pnoucí, vyžadující oporu - plaménky - popínavé růže - opadavé i stálezelené zimolezy


Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní produkce i tuzemský dovoz

Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní produkce i tuzemský dovoz

Středisko Školní statek, Opava Vám zajistí kvalitní odběr ovocných a okrasných dřevin z vlastní produkce nebo z tuzemského dovozu. Pokud jste zahrádkářský milovník a rádi se přehrabujete v hlíně celý rok, u nás naleznete pestrou nabídku kontejnerových rostlin kdykoliv použitelných k výsadbě. Také máme široký výběr velmi kvalitních výpěstků ve volné půdě, u kterých je ale možná výsadba pouze v jarních nebo v podzimních měsících. - okrasné dřeviny ( Ligustrum ovalifilium, Evonymus, Levandule, Thuja occ. Smaragd, Picea omorika) - růže polyantky ( Lilli Marlen, Fresie, Allgold, Gold reif ) - růže pnoucí (Royal gold, Sympathia ) - růže velkokvěté (Big purple, Doris testerman, Erotika, Ingrid bergman, Landora, Tineke ) - jabloně letní ( Hana, Darja ) - jabloně podzimních ( Prima, James griwe, Lord Lambourne ) - jabloně zimní ( Rubinola, Rubín, Topaz, Šampion, Gala, Golden delicius, Dalila, Dekor, Jonalord, Florina, Spartan, Diamant, Viktorie, Angol ) - hrušně letní (Wiliamsová červená, Clapova červená, Wiliamsová, Clapova ) - hrušně podzimníchhrušně zimní ( Dekora ) - hrušni zimní (Dekora) - hrušni asijskou (Nijisseiki) - třešně ( Karešová, Burlat, Kordia, Granát ) - višně ( Erdi botermon, Fanal ) - švestky ( Stenley, Gabrovská, Čačanská Lepotice / Rodná, Wagenheimová, Opal, Tophit ) - ryngle ( Althanová, Wazanová, Ryngle zelená ) - meruňky ( Velkopavlovická, Lescora, Bergeron ) - broskve ( Red Haven, Crest Haven ) - jeřáb ( Moravský sladkoplodý, Nero černý, Aronie kontejnerová ) - ořech vlašský ( Jupiter, Apollo, Mars, Seifersdorfský ) - ořech lískový ( Halská kontejner, Lombradská ) - rakytník (Krasavice, Sluníčko, Leikora, Voroběvská, Aromat, Opylovač ) - borůvky ( Borůvka kanadská, Kamčatská, Brusinka, Fíkovník ) - maliny ( Rubín, Veten, Gamby, Zlatá královna ŽLUTÁ, Heritage, Medea, Navaho) - rybíz černý ( Ojebin, Othelo, Titanie, Moravia ) - rybíz červený ( Losan, Detvan, Rovado, Maraton ) - rybíz bílý / josta ( Primus, Josta ) - angrašt ( Zlatý fík, Remarka, Dekor, Vikonk, Chryso, Karát )


Výhodný prodej kvalitních termofoliovniků FA Schick a Bieber

Výhodný prodej kvalitních termofoliovniků FA Schick a Bieber

Naše zahradnické centrum Diké, s.r.o. Liberec pro vás pěstuje opravdu kvalitní rostliny a okrasné dřeviny. Dále máme ve svém sortimentu profesionální termofoliovníky fa Schick a Bieber. V našem širokém sortimentu naleznete profesionální termofoliovníky fa Schick a Bieber v prvotřídní německé kvalitě se spoustou unikátních patentů a vychytávek. Profesionální termofoliovníky navíc vykazují bezkonkurenční tepelné a klimatické vlastnosti což jistě ocení každý. Termofoliovníky máme též v několika variantách postavené v provozovně v Příšovicích kde si můžete domluvit setkání a na místě doladit potřeby a představy o Vaší budoucí investici.