Poptávám sazenice BK pro dolesnění

Poptávám sazenice BK pro dolesnění

Poptávám sazenice BK pro dolesnění, počet 270, LO/VLS 12/4.
Poptávka byla vložena dne:
12.06.2019 08:38

Platnost poptávky:
12.07.2019 07:57

Kontaktní osoba:
Imrich Frano

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Prachatice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodný velkoobchodní prodej školkařských výpěstků a zahradnických potřeb

Výhodný velkoobchodní prodej školkařských výpěstků a zahradnických potřeb

Zahradnické centrum Diké, s.r.o. Liberec má pro vás připravený velkoobchodní prodej zahradního sortimentu. Dále se naše firma zabývá zahradní architekturou od projekce, realizaci a výsadbu až po následnou údržbu zahradních úprav. Velkoobchodní prodej výsadby a zahradnických potřeb Velkoobchod školkařskými výpěstky Velkoobchod zahradnických potřeb


Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu –  poradenství

Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu – poradenství

Hledáte vhodné stromky na svou zahradu? Pak navštivte Zahradnictví Urban v Želešicích, na jihu Brna, a my Vám poradíme s výběrem vhodných jehličnanů. Jehličnany jsou stále zelené a hodí se téměř na každou zahradu i jako živé ploty. Máme různé druhy jehličnanů: - smrčky – stříbrné smrky, tůje, jedle, modříny, borovice, zakrslé odrůdy, japonské jehličnany Stromky dodáváme v kontejnerech, čímž je výsadba možná po celé vegetační období, i v létě, kdy je ale nutné zajistit potřebné zalévání rostlin. Prodáváme i vzrostlé jehličnany s kořenovým balem. Jehličnany jsou vhodné pro: - solitérní výsadba (zahrady, firemní areály) - živé ploty- především tůje - výsadba alejí – různé typy - skalky a záhony – zakrslé stromky - různé velikosti vánočních stromků Telefonicky nebo osobně si dopředu domluvíte přesný počet, velikost rostlin a plánovaný termín odběru, abychom Vám mohli stromky připravit a tím zajistit co nejlepší ujmutí rostlin a následný růst. Aktuální výběr stromků si upřesníte taktéž zavoláním.


Prodej ovocných stromů a ovoce ze šlechtitelské stanice

Prodej ovocných stromů a ovoce ze šlechtitelské stanice

Nakupujte ovocné stromy přímo ze Šlechtitelské stanice AGROGEN, spol. s r.o. a to třešně, meruňky, broskve a jablka. Jsou specialistou na novošlechtění plodin, pícnin a léčivých rostlin. Šlechtění osiva probíhá ve dvou stanicích. Šlechtitelská stanice Slavice -Třebíč, která byla založena již v roce 1946 a v roce 1967 zahájeno šlechtění pícnin ve stanici Želešice -Brno-venkov.


Okrasné jehličnaté dřeviny

Okrasné jehličnaté dřeviny

Naše firma Zahradnictví Havlíček Srch Pardubice se zabývá pěstováním a prodejem kvalitních rostlin za příznivé ceny. Nejen že vám rádi pomůžeme při výběru z široké nabídky okrasných rostlin, ale i vám poradíme s jejich pěstováním. S okrasnými jehličnatými dřevinami nešlápnete rozhodně vedle. Vybírejte ze zakrslých či pomalu rostoucích jehličnanů, které se velmi dobře uplatní v malých zahradách, ve skalkách, u vodních ploch, ale také v korytech a jiných nádobách. Často se využívají k vytváření pozadí pro barevnější výsadby listnáčů a trvalek. Prodej jehličnatých dřevin. - jalovec - smrk - tis - borovice - jedle - cypřiše


Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pro obnovu lesa a zalesňování se využívá prostokořenná sadba - společnost PROPLANT GROUP s.r.o. u Vsetína zajistí nejen pěstování lesních sazenic prostokořenných, ale také jejich prodej do lesních školek. Prostokořenné sazenice pěstujeme buď jako semenáčky nebo podřezané či školkované sazenice. Pak také jako poloodrosky nebo odrostky. Lesní sazenice prostokořenné pěstujeme na polích i ve sklenících. K expedici jsou sazenice tříděny dle přání zákazníka a dle příslušných norem.


Zahradnictví v Ostravě, pěstování a prodej čerstvé zeleniny, rostlin i květin do truhlíků

Zahradnictví v Ostravě, pěstování a prodej čerstvé zeleniny, rostlin i květin do truhlíků

Rádi si pochutnáváte na čerstvé zelenině od regionálních farmářů? Zahradnictví Poruba spol. s r.o. je zelinářství z Ostravy, které se zabývá pěstováním a prodejem veškeré jarní a letní zeleniny, rostlin i květin. Každoročně pro Vás vyprodukujeme kvalitní a zdravou zeleninu od salátů přes kedlubny až po chutný celer, rajčata, dýně a cukety. Současně si u nás můžete vybrat z bohatého sortimentu voňavých bylinek, jež jsou ideální volbou pro přípravu zdraví prospěšných čajů, koupelí i jídel. Po celý rok pro Vás máme k dispozici květinové sadby do truhlíků, letničky na záhony, případně Vám připravíme květinovou vazby pro různé slavnostní i smuteční příležitosti.