Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Markéta Liprtová

Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Spodní prádlo je neodmyslitelnou součástí každého šatníku. Nejen že ovlivňuje, jak se cítíme, ale také jak vypadáme. Proto je důležité vybírat spodní prádlo, které nám padne, sluší a zároveň je pohodlné a kvalitní. A právě to vám nabízí firma Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo, která již od roku 2009 provozuje internetový obchod a kamennou prodejnu v Rakovníku. Specializuje se na prodej spodního prádla, plavek, korzetů, nočního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti.

Upratovanie objektov a časti vonkajších priestorov na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave

Upratovanie objektov a časti vonkajších priestorov na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave

Ide o upratovanie objektov a časti vonkajších priestorov Letiska M. R. Štefánika v Bratislave s celkovou výmerou 51 765, 29 m2 - administratívne, obchodné, sociálne priestory, technické zázemie, verejné a neverejné priestory vybavovacích budov, časti vonkajších priestorov. Špecifikácia upratovacích činností je uvedená v súťažných podkladoch, v prílohe k Zmluve o poskytovaní upratovacích a čistiacich služieb.
Obhliadka sa bude konať dňa 27.05.2019 o 9:00 hodine na letisku Bratislava.
Stretnutie účastníkov obhliadky bude pri informáciách v odletovej hale terminálu A. Obhliadka bude trvať cca 2-4hodiny a nie je možné sa k obhliadke pripojiť neskôr. Každá zúčastnená osoba prejde bezpečnostnou kontrolou kde bude kontrolované vnášanie zakázaných predmetov. Zakázané predmety sú napr.: zbrane, nože, spreje, ostré predmety a predmety nesúvisiace s účelom obhliadky. Odporúčanie pre záujemcov je: priniesť si minimum osobných vecí respektíve len veci potrebné k obhliadke. Obhliadka je určená záujemcom, ktorí sa chcú zúčastniť verejného obstarávania Upratovanie objektov a časti vonkajších priestorov na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave. Obhliadky sa môžu zúčastniť maximálne dve osoby zastupujúce záujemcu. Záujemcovia o obhliadku musia zaslať kontaktné údaje osôb (MENO, PRIEZVISKO), ktoré budú zastupovať záujemcu na obhliadke objektov letiska na e-mail: marian.ondrejka@bts.aero najneskôr do 27.05.2019, 8:00 hodiny rannej. Každá osoba je povinná priniesť poverenie od štatutára záujemcu, že je oprávnená zastupovať záujemcu na obhliadke, ďalej kópiu dokladu o oprávnení podnikať a preukáže sa preukazom totožnosti. Záujemca-štatutár sa preukáže preukazom totožnosti a kópiou dokladu o oprávnení podnikať. Originál poverenia a kópia dokladu o oprávnení podnikať bude odovzdaná zodpovednej osobe za Letisko Bratislava. Týmto poverením a kópiou dokladu o oprávnení podnikať záujemca potvrdzuje svoju účasť na obhliadke a vzdáva sa akýchkoľvek námietok účasti na obhliadke. Osoba poverená záujemcom, ktorá sa nepreukáže vyššie špecifikovanými povinnými dokladmi, bude vylúčená z obhliadky.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2019 11:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2019 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Kontaktní osoba:
Ing. Igor Szittay

Zadavatel telefon:
+421 233 033 603

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90911200-8
Čistenie (upratovanie) budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Chcete si prodloužit životnost a zlepšit vzhled Vaší střechy? Chcete ji ochránit před vodou, sluncem a plísněmi, které způsobují znehodnocení a poškození? V tom případě si nechte vyčistit střechu s následnnou impregnací od společnosti SINTI-CLEAN.CZ. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí čištění střech s impregnací, která následně zabraňuje v opětovnému růstu mechu a odstraňuje atmosférické nečistoty a prach. Využívány jsou šetrné a účinné metody čištění, které jsou cenově dostupné a zajistí, že bude střecha vypadat jako nová. Mějte svou střechu v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou!


Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Chcete mít krásnou a čistou zámeckou dlažbu? Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se postará o její údržbu a renovaci ve Vaší obci nebo městě? V tom případě se obraťte na společnost SINTI-CLEAN.CZ, která odstraňuje veškeré nečistoty. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí rychlé, efektivní a cenově dostupné čištění a pískování zámeckých dlažeb. Pískováním se navíc vrací původní barva a vzhled dlažby, která je následně díky hydrofobního nástřiku odolná proti kyselému dešti a tvorbě mechu. Vraťte dlažbám ve Vašem městě původní lesk a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

Systém kapes a kapsářů, který se nosí na opasku a navíc umožňuje tzv. barevné kódování úklidu – to je EFFI systems, který používají při úklidu i pracovníci firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. Ze Zábřehu. Tento systém založený na barevném kódování omezuje riziko přenosu infekcí nebo kontaminace – každá barva je určena pro jinou oblast úklidu a slouží i pro vizuální kontrolu pracovníků. Každá barva má i své pracovní pomůcky, jako jsou vědra, kartáče, mopy a EFFI systems. Effi systems je nenáročný na údržbu a mezi jeho přednosti také patří to, že zlepšuje ergonomii a snižuje náklady profesionálním úklidovým firmám.


Desinfekce povrchů, ploch fogováním – bezchlorová desifnekce

Desinfekce povrchů, ploch fogováním – bezchlorová desifnekce

Hledáte firmu, která provádí plošnou desinfekci ve školských, zdravotnických nebo soukromých objektech? Kontaktujte úklidovou firmu ALFA - BETA servis úklidové služby ze Zábřehu. Provádíme bezchlórovou desinfekci ploch a povrchů, která vydrží až 21 dní. Desinfekci ploch a povrchů provádíme pomocí metody fogování (mlžení). Desinfekčním přípravkem je pak bezchlórový desinfekční roztok Sanit-air. Desinfekce fogováním: - účinná proti mikroorganismům - baktericidní, virucidní a mykobaktericidní účinky - lze ji použít v budovách  školství, zdravotnictví veřejné správy, ale i bytových domech rekreačních a ubytovacích zařízení, veřejné dopravě - zanechá na předmětech, plochách polymerovou vrstvu – dlouhodobější ochrana před viry, bakteriemi a plísněmi


Údržba a čištění fasád a budov - odstranění špíny, mechu i graffitů, anti graffiti systém

Údržba a čištění fasád a budov - odstranění špíny, mechu i graffitů, anti graffiti systém

Špinavá fasáda i graffiti způsobené vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto firma SK FASÁDY z Ostravy a působností také v Opavě poskytuje speciální čištění fasád a zaměřuje se na odstraňování graffitů. Nabízíme anti graffiti systém, díky kterému se postaráme se o odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Spolehněte se na nás - odstraníme nepěkné malby od vandalů speciálními chemickými prostředky v kombinaci s tlakovou vodou. Po důkladném vyčištění povrchu provádíme ještě preventivní nátěr který i do budoucna ochrání povrch před graffiti. Z vaší budovy odstraníme i problematické řasy, mechy, houby a plísně. Díky vyčištění prodloužíme také životnost fasády i střech. Dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot pomocí speciálních prostředků. V rámci prevence nanášíme na vyčištěný povrch i ochranné a impregnační prostředky.


Čištění a mytí fasád rodinných domů – komplexní činnosti společně s renovací a opravami

Čištění a mytí fasád rodinných domů – komplexní činnosti společně s renovací a opravami

Chcete mít fasádu vašeho domu jako novou? Potřebujete ji vyčistit, umýt, zrenovovat nebo opravit? Pak využijte služby společnosti SINTI-CLEAN.CZ, profesionální firmy s dlouholetou praxí a referencemi a působící po celé České republice. Společnost SINTI-CLEAN.CZ používá moderní technologie a ekologické prostředky a zajišťuje servis, poradenství, návrh i realizaci – odstraňuje nečistoty, opravuje trhliny, obnovuje barvu nebo zvyšuje tepelnou izolaci. Dejte svému domu nový vzhled a objednejte si u nás svůj termín ještě dnes!