Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Markéta Liprtová

Prodej spodního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti

Spodní prádlo je neodmyslitelnou součástí každého šatníku. Nejen že ovlivňuje, jak se cítíme, ale také jak vypadáme. Proto je důležité vybírat spodní prádlo, které nám padne, sluší a zároveň je pohodlné a kvalitní. A právě to vám nabízí firma Markéta Liprtová - Oh la-la Spodní prádlo, která již od roku 2009 provozuje internetový obchod a kamennou prodejnu v Rakovníku. Specializuje se na prodej spodního prádla, plavek, korzetů, nočního prádla a módních doplňků pro ženy, muže i děti.

Kompostéry pre obec Zbehy

Kompostéry pre obec Zbehy

Predmetom zákazky je dodávka záhradných kompostérov do domácností v obci Zbehy v celkovom počte 850 ks o objeme do 1 000 l, kategórie 4, informačných letákov v počte 850 ks, zaškolenia personálu a všetkých nákladov spojených s dodávkou vrátane dopravy.
Veřejná zakázka vložena:
07.05.2019 07:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Zbehy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Zbehy

Zadavatel IČ:
00308668

Kontaktní osoba:
Ing. Adam Žákovič

Zadavatel telefon:
+421 377 793 048

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zbehy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Škatule na kompost

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní, odolné a praktické skleníky s dlouhou životností od LIMES Litomyšl s.r.o.

Kvalitní, odolné a praktické skleníky s dlouhou životností od LIMES Litomyšl s.r.o.

Rádi zahrádkaříte? Baví Vás pěstovat ovoce i zeleninu, a rádi byste si na zahradu pořídili i kvalitní skleník české výroby? Pak tu pro Vás máme nabídku společnosti LIMES Litomyšl s.r.o. z Litomyšle. Společnost LIMES Litomyšl s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a montáží kvalitních, ale přitom praktických skleníků. Skleníky disponují nejen svou kvalitou provedení, ale můžete si vybrat i nerezový spojovací materiál či pozinkování, které ještě prodlouží jejich životnost. V nabídce společnosti najdete od základních skleníků, až pro ty profi. Vybrat si můžete z těch tří typů: - skleník Hobby (životnost minimálně 20 let, vhodný pro začátečníky) - skleník Variant (životnost minimálně 30 let s možností prodloužení dveří) - skleník Primus (životnost mininálně 30 let s dvoukřídlými dveřmi) Podívejte se na webové stránky společnosti LIMES Litomyšl s.r.o. a vyberte si ten pravý skleník pro Vás. Společnost zajistí nejen jeho výrobu, ale také odbornou montáž.


Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Sháníte kropítko, které neublíží vašim rostlinkám při zalévání zahrady? Pořiďte si kropící soupravy, nástavce na zahradní hadice od firmy TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci. Kvalitní kropítka si můžete přijít vybrat do specializovaného velkoobchodu v Olomouci nebo si je zakoupit přímo v e-shopu tafimex.cz - vyberete si z mnoha druhů kropících souprav dle vašich potřeb: - mosazné, hliníkové, nerezové nebo plastové kropítko - zalévací tyč Geka - teleskopická zalévací tyč - kulové kohouty - rukojeti a další. Na českém i slovenském trhu zastupujeme německého výrobce KARASTO Armaturenfabrik Oehler GmbH.


Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

Firma LIMES Litomyšl s.r.o.zaměřila svoji činnost na výrobu a prodej kvalitních kompostérů z pozinkovaného plechu. Vybírat si můžete ze základní varianty a rozšiřovacího modulu. Do kompostéru si sami vkládáte bioodpad z Vaší zahrady a máte tak pod kontrolou vznik kvalitního hnojiva. V Eshopu si prohlédnete sortiment kompostérů různých objemů. Nakoupíte tak kompostéry z pozinkovaného plechu což zaručí dlouhou životnost a především neměnnost tvaru. Dále se dají snadno smontovat i rozložit a jsou přístupné ze všech stran. Vrstvení a vybírání bioodpadu je díky unikátní konstrukci velmi jednoduché. Pokud Vás naše plechové kompostéry zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi za nákup kompostérů v našem Eshopu.


Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Pro izolaci zahradních jezírek, rybníků a dalších vodních ploch je vhodná PVC hydroizolační fólie Aquaplast, kterou zakoupíte u firmy Centroplast, s.r.o. Provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Jezírková fólie Aquaplast je odolná průsaku vody, proražení i prorůstání kořínků rostlin. Vlastnosti: - tloušťka 0,6 - 1,00 mm - hmotnost 0,76 - 1,27 kg/m2. Vytvořit umělé okrasné jezírko je dnes s využitím hydroizolační fólie velmi snadné i levné. Výhody fólie Aquaplast: - dlouhodobá funkce udržení izolace jezírka - odolnost různým tvrdostem vody - odolnost proti mechanickému poškození fólie - dobrá elasticita a poddajnost - výborná svařitelnost fólie - přizpůsobivost členitosti podkladu jezírka - zdravotní, ekologická nezávadnost jezírka.


Plastový obrubník pro ohraničení záhonků, chodníčků, skalek - stačí jen zatlouct

Plastový obrubník pro ohraničení záhonků, chodníčků, skalek - stačí jen zatlouct

Zelená zahrada ve Znojmě je rájem pro zahrádkáře - v naší prodejně zakoupíte vše potřebné pro zahradu. Na své si zde přijdou i profesionálové. Nyní jsem naskladnili plastové obrubníky KASKO, které jsou unikátním a jednoduchým řešením pro ohraničení Vašich záhonků, chodníčků, skalek, stromů, keřů, zahradních cest, zatravňovacích dlaždic nebo ostrůvků. Plastový obrubník si lze objednat i v našem e-shopu. Plastový obrubník KASKO Vám zaručí krásný výsledek na Vaší zahrádce. Je vyroben z odolného materiálu, má snadnou montáž, stačí pouze zatlouct a vytvoří se předěl jednotlivých ploch. Další výhodou je jeho tvarovatelnost, lze spojit připraveným pantem a v pantu tvarovat i ohýbat dle potřeby, obrubník lze spojovat do nekonečné délky. Plastový obrubník KASKO je snadným a rychlým řešením, jak oddělit travnatou plochu a zabránit prolínání nebo prorůstání trávníku tam, kde nechcete.


Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Pokud hledáte firmu, která Vám poskytne široký zahradnický sortiment, pak se obraťte na brněnské Zahradnické centrum Brabec, kde najdete plné vybavení pro Vaši zahradu. Firma poskytuje širokou škálu kvalitních zahradnický potřeb. V nabídce najdete: - zahrádkářské rukavice (v různých velikostech, barvách a provedeních) - opory rostlin (z různých materiálů pro malé i velké rostliny) - rohože (různé typy rohoží, které lze obdržet na objednávku) - textilie (netkané i tkané textilie) - násady na nářadí (dřevěné násady o různých velikostech) - zahradnické nářadí (značkové nářadí Fiskars a Gardena, ale i klasické neznačkové nářadí) - postřiky pro ochranu rostlin (proti škůdcům a chorobám, klasické i ekologické a šetrné k životnímu prostředí) Nečekejte a zajeďte si do Zahradnického centra Brabec nakoupit kvalitní zahradnické náčiní pro vaši zahrádku. Kvalifikovaný personál Vám rád pomůže a poradí s výběrem.