Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Viazacie prostriedky na drevo vrátane napínačov, upínacích a upevňovacích prvkov

Viazacie prostriedky na drevo vrátane napínačov, upínacích a upevňovacích prvkov

Zabezpečenie dodávok viazacích prostriedkov na drevo vrátane ich upínacích a upevňovacích prvkov, samosvorných spôn, ručného napínača a pojazdného odvíjača pásky, pre potreby verejného obstarávateľa, v množstvách a lehotách špecifikovaných v čiastkových objednávkach, na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa, vrátane dopravy na miesto určenia verejným obstarávateľom.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2019 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2019 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Hurteková

Zadavatel telefon:
+421 484 344 285


Zadavatel web:
http://lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19211000-8
Syntetické tkaniny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Netkané textilie pro automobilový průmysl – zlepšení akustických vlastností v automotive

Netkané textilie pro automobilový průmysl – zlepšení akustických vlastností v automotive

Pokud hledáte netkané textilie pro automotive, můžete se obrátit na společnost Němec trade s.r.o., která je specialistou na netkané a vpichované netkané textilie pro nábytkářský, zemědělský a automobilový průmysl. Němec trade s.r.o. distribuuje netkané textilie pro automobilový průmysl, které se používají například pro čalounění plata zavazadlového prostoru, stropní panely, části sedadel, čalounění interiéru, zvukové izolace, přepravní či mezioperační ochranu lakovaných nebo na poškození choulostivých dílů, přepravní ochranu vozidel, přepravní ochranu sedadel nebo nejrůznější pomocné vysekávané díly pro vypěňování. Zjistěte více informací o netkaných textiliích pro automobilový průmysl a navštivte náš web!


Sériové velkokapacitní stříhání netkaných textilií a tkanin na stříhárně Cutter Bullmer

Sériové velkokapacitní stříhání netkaných textilií a tkanin na stříhárně Cutter Bullmer

Potřebujete zpracovat střihy na velkokapacitní řezačce? Hledáte firmu, která zajišťuje sériové stříhání nebo řezání látek a tkanin na zakázku? Pak se obraťte na firmu DISTING s.r.o. z Dukovan. Postaráme se o zakázkové, sériové velkokapacitní stříhání látek a tkanin pro firmy na velkokapacitní stříhárně Cutter Bullmer. Tato stříhárna si poradí se stříháním různých druhů materiálů – umí stříhat jak netkané textilie (nano-vlákenné, polypropylenové, rouno), tak i tkané textilie a tkaniny pro oděvní nebo automobilový průmysl, jako jsou filtrační vložky nebo těsnění. Stříháme vlastní materiály zákazníka, které nám zákazník dodá Poloautomatická stříhárna zpracovává výhradně digitální střihové konstrukce, které si zákazník může dodat vlastní, nebo mu digitální střihové konstrukce vytvoříme, případně papírové střihy zdigitalizujeme. Díky automatickému výřezu dílů ve vakuu zajistí naprostou přesnost řezaných tkanin i elastických materiálů.


Tkaná mulčovací agrotextilie Dvůr Králové nad Labem – aktivní zábrana růstu plevele

Tkaná mulčovací agrotextilie Dvůr Králové nad Labem – aktivní zábrana růstu plevele

Představujeme Vám společnost JUTA a.s. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem, která svoji činnost zaměřila na výrobu tkané mulčovací agrotextilie Agrojutex. Díky své výborné poréznosti je tkaná mulčovací agrotextilie vhodná pro venkovní pěstování i vnitřní použití ve sklenících. Nalezne uplatnění jak pro domácí použití i profesionální pěstitele. Tkaná textílie je vyrobena z polypropylenových pásků, které jsou velkým pomocníkem ve velkých zahradách. V rámci výroby nabízíme i bílé agrotextílie vhodné do skleníků, kde zabraňují přehřátí půdy. Agrotextilie Agrojutex jsou odolné vůči plísním a bakteriím, aktivně snižují odpařování vody během období sucha a šetří čas při pěstování. Pokud Vás tkaná mulčovací agrotextilie zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.


Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Firma Alpax s.r.o. z Blanska dodává nejen skelné, ale také polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií. Ty najdou uplatnění především ve výrobě bitumenových pásů. Pokud tedy potřebujete rohože, které poslouží jako parozábrana nebo ochranná vrstva v bitumenových pásmech, kontaktujte nás a my vám dodáme daný typ rohoží. Ověřeným výrobcem skelných a polyesterových rohoží laminovaných hliníkovou fólií je firma Johns Manville. Tato společnost vyrábí několik typů rohoží laminovaných hliníkovou fólií pro různá použití. Rohože ze sklených vláken jsou použitelné v bitumenových pásech jako parozábrana a ochranná vrstva proti plynnému radonu z podloží. Polyesterové rohože najdou využití jako parozábrana v modifikovaných bitumenových pásech, případně jako druhá nosná vložka souběžně spolu s se skelnou nebo s polyesterovou rohoží. Polyesterová rohož vyztužená skelnou mřížkou je vhodná jako  tenká parozábrana, jednostranně povrstvená bitumenem . V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Aby vám zahradní nábytek dlouho vydržel, potřebuje kvalitní ochranný obal, který ho uchrání před zničujícími účinky slunečního záření, vodou a sněhem. Společnost KARPJAK vám vyrobí zakrývací obal na míru. Naše služby – výroba, šití: - přesně padnoucí ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek - plachty - odolnost proti vodě, odolnost proti vysokým teplotám, nehořlavé - ochranné kryty na grily, bazény - stříšky na zahradní houpačky - potahy na houpačky - výroba a šití potahů na slunečníky v různých velikostech - foliové nebo textilní plachty, které jsou odolné proti vodě - obaly, kryty na zahradní nábytek - plachty do zádveří - ochranné měchy vysoce odolných proti prachu, vlhku a vysokým teplotám - ochranné obaly na kancelářskou techniku a průmyslové stroje, přívěsné vozíky - nehořlavé plachty pro svářeče - plachty odolné vysokým teplotám. Kontaktujte nás již dnes!


Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Naše společnost se zabývá především hydroizolací tunelových systémů, spodních staveb, střech a hydroizolací skládek, a to již od roku 1998. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, a proto se řadíme mezi kvalitní a spolehlivé společnosti, které mají plno spokojených zákazníků. V naší nabídce naleznete kromě služeb hydroizolací také materiály, které jsou nedílnou součástí těchto služeb. Mezi ně patří například geotextilie Formtex, která je vhodná pro zpevnění a ochranu betonových povrchů,ale také geotextilie Fibertex, která najde využití při zpevňování a ochraně při výstavbě silnic či ochraně a zpevňování skládky. Tyto geotextilie jsou odolné proti oděru a protržení a vydrží i při nepřízni počasí. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné. Pokud vám budou nějaké informace chybět neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem, vše s Vámi rádi probereme.