Stelma spol. s.r.o,  -  Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Stelma spol. s r.o.

Stelma spol. s.r.o, - Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Společnost Stelma spol. s r.o., založená v roce 1998, je specializovaným poskytovatelem projektové a dotační činnosti. Naše služby zahrnují dotační management, monitorování výzev, zpracování a administrování žádostí o dotace z evropských fondů a dalších zdrojů. V oblasti vzdělávání nabízíme další vzdělávání dospělých, rekvalifikace a jazykové kurzy. Realizujeme také analýzy, evaluace a studie v oblasti vzdělávání. Naším cílem je profesionální poskytování služeb s důrazem na kvalitu. Pomáháme klientům naplnit jejich záměry v oblasti dotací a vzdělávání. Jsme držiteli autorizací v cestovním ruchu a personalistice a máme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Naše společnost má bohatou historii a zkušenosti, které přispívají k úspěchu našich klientů.

Poptávám nerezové nádrže na víno

Poptávám nerezové nádrže na víno

Poptávám nerezové nádrže na víno, tloušťka plechu 0, 8mm, objem 200l.
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2019 08:17

Platnost poptávky:
06.06.2019 07:17

Kontaktní osoba:
Ivičičová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 813 401

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba netlakových nádob a zásobníků Hradec Králové, nerezové zásobníky mobilní provedení

Výroba netlakových nádob a zásobníků Hradec Králové, nerezové zásobníky mobilní provedení

Společnost Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové již řadu let působí v oblasti výroby netlakových nádob a zásobníků. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výrobě netlakových nádob a nerezových zásobníků pro farmaceutický, potravinářský či chemický průmysl. Technické parametry: Objem do 5000 l (v závislosti na provedení až do 10 000l) Provedení s izolací či jednoplášťové Stojaté nebo mobilní provedení Kompletní vybavení včetně míchadel, měření, regulace a řídícího systému Pokud Vás naše výroba netlakových nádob a zásobníků zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.


Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Výroba tlakových nádrží včetně návrhu a výpočtů Hradec Králové,

Představujeme Vám firmu Glatt - Pharma, spol. s r.o. z Hradce Králové, která se specializuje na výrobu tlakových nádrží včetně návrhu, výpočtů a povrchových úprav. Naše firma je schopna vyrobit kvalitní tlakové nádrže pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl. Nádrže vyrobené od společnosti Glatt - Pharma, spol. s r.o. splňují veškeré požadavky na sterilní i nesterilní výrobu a odpovídají požadavkům GMP. Objem tlakových nádrží je do 5 000 litrů, v závislosti na provedení až do 10 000 litrů dle požadavku. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové.


Nerezové vany, přepravní skříně a vozíky do pekáren i laboratoří

Nerezové vany, přepravní skříně a vozíky do pekáren i laboratoří

Díky dlouholetým zkušenostem vyrábíme kvalitní vybavení do pekáren, laboratoří i hygienicky náročných provozů: - nerezové přepravní skříně NKP, NKS - kontejnerové stavebnice SNK - pantograf - nerezové vany - pekárenské vozíky. Dle domluvy se zákazníkem zhotovíme nerezové výrobky na požadovaný rozměr.


Prodej použitých nerezových Keg sudů a jejich opravy

Prodej použitých nerezových Keg sudů a jejich opravy

Sudy jsou dodávány ve všech standartních velikostech. Kompletní sortiment zahrnuje velikosti o objemu: 10 l, 15 l, 20 l, 25 l, 30 l, 50 l v normě: DIN, EURO. Sudy, které prodáváme jsou k nerozeznání od zbrusu nových sudů a to za velmi atraktivní ceny. Nabízíme kompletní opravy Keg sudů v závodě Wilnsdorf v Německu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Výrobou a prodejem ocelových sudů se zabývá dynamická společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústní nad Labem. Disponujeme širokým sortimentem ocelových sudů odpovídající veškerým předpisům a požadavků petrochemického, potravinářského a farmaceutického průmyslu. Sudy zhotovujeme za pomocí lisování nebo stříhání polotovarů, které následně svaříme a povrchově ošetříme. K výrobě sudů využíváme pouze nejnovější technologie, jež jsou vhodné pro přepravu i skladování nejrůznějšího zboží. Veškeré technologie splňují nutná nařízení a jsou maximálně šetrná k životnímu prostředí.


Sudy na víno - barikové sudy na víno z bílého maďarského dubu

Sudy na víno - barikové sudy na víno z bílého maďarského dubu

Potřebujete kvalitní sudy, ve kterých Vám bude zrát víno? Pak se obraťte na hodonínskou firmu UNICOM servis, spol s.r.o., která se zaměřuje na výrobu kvalitních barikových sudů. Barikové sudy TRUST HUNGARY se vyrábí z rostoucího maďarského bílého dubu, který je vysoušen přirozenou cestou po dobu dvou let. Sudy vytváří vhodné hygienické prostředí pro fermentaci a zrání vína. Díky kvalitnímu dřevu dochází k přirozenému dýchání a dubové třísloviny dávají vínu nejen stabilitu a strukturu, ale také chuť a vůni. Objemy sudů jsou do 112 l do 10 000 litrů. Nejvíce žádané jsou pak sudy o objemu 225 litrů. Sudy lze vypálit dle přání zákazníka, mohou tedy být: - bez vypálení - lehce vypálené - středně vypálené - středně-silně vypálené - silné vypálené Pořiďte si i Vy kvalitní dřevěný barikový sud od společnosti Unicom Servis spol. s.r.o. a nechte si uzrát výborné víno.