Rozšírenie kapacity Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

Rozšírenie kapacity Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

Predmetom zákazky sú stavebné práce, dodávka s tým súvisiacich tovarov a poskytnutie služieb, ktorých cieľom je rozšírenie kapacity materskej školy Lienka, na ulici 1. MÁJA, 020 01 Púchov.
Stavebné práce a služby budú uskutočnené v rozsahu výkazu-výmer a za podmienok podľa projektovej dokumentácie: ROZŠÍRENIE KAPACITY MATERSKEJ ŠKOLY LIENKA, NA ULICI 1. MÁJA, 020 01 PÚCHOV, spracovanej PROREA stavebná spoločnosť, s. r. o., Za cintorínom 1260/15, Púchov, zodp. projektant Ing. Milan Malcho, ProLea, sr.o., Dolný Val 121/56, Žilina z 01/2017, ďalej spoločne v texte označovaná aj len ako: projektová dokumentácia, PD alebo projekt), ktorý tvorí prílohu k súťažným podkladom.

Projekt rieši prístavbu materskej školy za účelom rozšírenia kapacity o 20 detí. Pôjde o prístavbu o pôdorysných rozmeroch 18, 425 x 13, 000 metra. Prístavba bude jednopodlažná a úroveň podlahy bude totožná z jestvujúcim objektom cca 0, 350 metra nad terénom. Objekt bude murovaný z pórobetónu a zateplený polystyrénom z plochou strechou.
Projekt ďalej rieši aj zateplenie jestvujúcej stavby MŠ a výmenu okien. Zateplí sa aj strecha na MŠ aj na kuchyni. Pri výstavbe by sa zrealizovala aj oprava a výmena oplotenia školského dvoru.
Pri prístavbe by sa zrealizovalo nové detské ihrisko o rozmeroch 13, 0 x 10, 0 metra. Po zrealizovaní stavebných prác sa uvažuje aj z výsadbou zelene na školskom dvore tak aby tlmila hluk z priľahlej mestskej komunikácie.

ČLENENIE STAVBY, KTORÁ JE PREDMETOM ZÁKAZKY NA STAVEBNÉ OBJEKTY PODĽA PROJEKTU:
Stavba si vyžiadala členenie na stavebné objekty :
SO 01 - Prístavba MŠ
SO 02 - Revitalizácia areálu MŠ
SO 04 - Stavebné úpravy a zateplenie jestvujúcej MŠ

Pozn.: Predmetom tejto zákazky nie je SO 03 Vnútorné vybavenie MŠ.

Zákazka je rozdelená na 2 samostatné časti:
1.Časť: Prístavba MŠ, stavebné úpravy a zateplenie jestvujúcej Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove
2.Časť: Revitalizácia areálu Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

pričom 1. Časť zákazky zahŕňa : SO 01 - Prístavba MŠ a SO 04 - Stavebné úpravy a zateplenie jest. MŠ
2. Časť zákazky zahŕňa: SO 02 - Revitalizácia areálu MŠ

Ďalšie podrobnosti sú uvedené v projektovej dokumentácii.
Bližší opis predmetu zákazky je uvedený aj v časti B.1 a B.3 súťažných podkladov.
Pozn.: Stavebný dozor si zabezpečí verejný obstarávateľ sám, na vlastné náklady.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2019 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Púchov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Púchov

Zadavatel IČ:
00317748

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Mikušcová, tel.: +421 424650836, e-mail: ivana.mikuscova@puchov.sk -

Zadavatel telefon:
+421 424650819 / 424650836


Zadavatel web:
http://www.puchov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Společnost REIN BAU s.r.o. může Vaše bydlení v Praze přetvořit od základu bez ohledu na to, zda se jedná o částečnou modernizaci například vaší koupelny, či kuchyně nebo celkovou proměnu dispozice celého bytu. Kromě náročných instalatérských a elektrických prací včetně revizí se postaráme i o vymalování, nové podlahy, topení, rozvody vody a odpadu a další drobné úpravy, které jsou nezbytné pro dokonalou renovaci. Můžete využít také možnost nezávazného poradenství, abyste byli plně informováni o všech krocích během celého procesu. Vaše bydlení bude po naší práci zcela nové a přizpůsobené vašim potřebám a přání, a vy se budete cítit ještě více doma ve svém prostředí. Buďte připraveni na úžasnou proměnu a vylepšení vašeho domova.


Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Developer, výstavba, rekonstrukce RD, bytových domů - energeticky úsporné domy na klíč

Spolehlivá stavební firma na Moravě, která se zaměřuje jak na vlastní developerské projekty tak realizaci RD a bytových domů na klíč, tou je společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Naši klienti mají možnost vybrat si postavený dům, nebo mu postavíme dům dle představ. Stavíme energeticky úsporné rodinné domy z kvalitních stavebních materiálů. Řešíme i kompletní rekonstrukce domů. Zajistíme kompletní stavební servis, projektové práce, stavební povolení, výhodně zajistíme i inženýrskou činnost. Vyřídíme územní, stavební povolení, kolaudace. Realizujeme veškeré řemeslnické práce - elektrikářské práce, topenářské, vodoistalatérské práce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, montáž obkladů, dlažby, podlahovin.


Foukaná tepelná izolace Pardubice, zateplování půdních vestaveb, zateplování budov, střešních plášťů

Foukaná tepelná izolace Pardubice, zateplování půdních vestaveb, zateplování budov, střešních plášťů

Představujeme Vám firmu HC STAV s.r.o. Libišany, která provádí kvalitní foukané izolace značek Orsil, Česká celulóza, Knauf a Rockwool. Jsme registrování v rámci programu Nová zelená úsporám. Stavební činnost: - rekonstrukce budov, opravy a údržby staveb - zateplování půdní vestavby - zateplování staveb - foukaná tepelná izolace Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libišany 154, Pardubice.


Zateplování fasád rodinných a bytových domů – profesionální činnost včetně zajištění výměny oken

Zateplování fasád rodinných a bytových domů – profesionální činnost včetně zajištění výměny oken

Chcete zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti a zároveň ušetřit na nákladech za energii? V tom případě si nechce zateplit fasádu Vašeho domu od společnosti DITALEX s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Zateplení fasády snižuje tepelné ztráty, zabraňuje vlhkosti, plísním a zlepšuje akustickou izolaci. Společnost s výměnou oken zajistí lepší světelné podmínky, vyšší bezpečnost a snížení hluku. Společnost DITALEX s.r.o. zatepluje fasády bytových, rodinných, panelových a kancelářských objektů. Ušetřete náklady na energie zateplením fasád a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Rekonstrukce fasád, zateplení domů a dodání stavebního materiálu – profesionální práce odborníků

Rekonstrukce fasád, zateplení domů a dodání stavebního materiálu – profesionální práce odborníků

Chystáte se rekonstruovat fasádu Vašeho domu a hledáte spolehlivou společnost s kvalitními fasádními systémy a levnějším materiálem? V tom případě se obraťte na společnost PZ TRADING s.r.o., která provádí komplexní stavební práce. Společnost PZ TRADING s.r.o. se zaměřuje na rekonstrukce fasád a zateplení domu a tím, že využívá vlastních stavebních materiálu, je realizace levnější. Práce jsou prováděny montážními dělníky společnosti včetně fasádních nátěrů a je tak zajištěna maximální spokojenost zákazníků. Nechte si zateplit dům co nejdříve a kontaktujte nás!


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.