Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

Nejen korozivzdorné hutní výrobky, ale také vybavení pro gastrozařízení v podobě nerezových vevařovacích dřezů, umyvadel, vrchních desek s vevařenými dřezy pro mycí stoly, vrchní desky s vevařenými dřezy pro vodní lázeň či nerezové vany pro vodní lázeň gastronorm je součástí bohaté nabídky společnosti ITALINOX, s.r.o. s centrálním skladem v Praze a regionálními sklady v Brně a Ostravě.

Rozšírenie kapacity Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

Rozšírenie kapacity Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

Predmetom zákazky sú stavebné práce, dodávka s tým súvisiacich tovarov a poskytnutie služieb, ktorých cieľom je rozšírenie kapacity materskej školy Lienka, na ulici 1. MÁJA, 020 01 Púchov.
Stavebné práce a služby budú uskutočnené v rozsahu výkazu-výmer a za podmienok podľa projektovej dokumentácie: ROZŠÍRENIE KAPACITY MATERSKEJ ŠKOLY LIENKA, NA ULICI 1. MÁJA, 020 01 PÚCHOV, spracovanej PROREA stavebná spoločnosť, s. r. o., Za cintorínom 1260/15, Púchov, zodp. projektant Ing. Milan Malcho, ProLea, sr.o., Dolný Val 121/56, Žilina z 01/2017, ďalej spoločne v texte označovaná aj len ako: projektová dokumentácia, PD alebo projekt), ktorý tvorí prílohu k súťažným podkladom.

Projekt rieši prístavbu materskej školy za účelom rozšírenia kapacity o 20 detí. Pôjde o prístavbu o pôdorysných rozmeroch 18, 425 x 13, 000 metra. Prístavba bude jednopodlažná a úroveň podlahy bude totožná z jestvujúcim objektom cca 0, 350 metra nad terénom. Objekt bude murovaný z pórobetónu a zateplený polystyrénom z plochou strechou.
Projekt ďalej rieši aj zateplenie jestvujúcej stavby MŠ a výmenu okien. Zateplí sa aj strecha na MŠ aj na kuchyni. Pri výstavbe by sa zrealizovala aj oprava a výmena oplotenia školského dvoru.
Pri prístavbe by sa zrealizovalo nové detské ihrisko o rozmeroch 13, 0 x 10, 0 metra. Po zrealizovaní stavebných prác sa uvažuje aj z výsadbou zelene na školskom dvore tak aby tlmila hluk z priľahlej mestskej komunikácie.

ČLENENIE STAVBY, KTORÁ JE PREDMETOM ZÁKAZKY NA STAVEBNÉ OBJEKTY PODĽA PROJEKTU:
Stavba si vyžiadala členenie na stavebné objekty :
SO 01 - Prístavba MŠ
SO 02 - Revitalizácia areálu MŠ
SO 04 - Stavebné úpravy a zateplenie jestvujúcej MŠ

Pozn.: Predmetom tejto zákazky nie je SO 03 Vnútorné vybavenie MŠ.

Zákazka je rozdelená na 2 samostatné časti:
1.Časť: Prístavba MŠ, stavebné úpravy a zateplenie jestvujúcej Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove
2.Časť: Revitalizácia areálu Materskej školy Lienka na Ulici 1. mája v Púchove

pričom 1. Časť zákazky zahŕňa : SO 01 - Prístavba MŠ a SO 04 - Stavebné úpravy a zateplenie jest. MŠ
2. Časť zákazky zahŕňa: SO 02 - Revitalizácia areálu MŠ

Ďalšie podrobnosti sú uvedené v projektovej dokumentácii.
Bližší opis predmetu zákazky je uvedený aj v časti B.1 a B.3 súťažných podkladov.
Pozn.: Stavebný dozor si zabezpečí verejný obstarávateľ sám, na vlastné náklady.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2019 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Púchov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Púchov

Zadavatel IČ:
00317748

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Mikušcová, tel.: +421 424650836, e-mail: ivana.mikuscova@puchov.sk -

Zadavatel telefon:
+421 424650819 / 424650836


Zadavatel web:
http://www.puchov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postaví pro Vás rodinný dům či průmyslový objekt. Zajistí stavební dozor a nebo provedou rekonstrukci. O kom je řeč? No přeci o společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete v Liberci. Společnost zajišťuje kompletní služby v oboru stavebnictví. Jako profesionálové se nebojí velkých projektů, ale i ty malé pro ně mají význam. Spokojený zákazník je pro ně totiž vždy na prvním místě, stejně jako kvalitně odvedená práce. Když mluvíme o kompletních službách v oboru stavebnictví, společnost pro Vás může zajistit: - stavbu rodinný domů na klíč nebo částečně - stavbu dřevostaveb - výstavba zahradních domků nebo altánů - částečné nebo kompletní rekonstrukce - posudky a revize - stavební dohled - zateplení fasád Podívejte se na celou nabídku služeb a prací společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete na jejich webových stránkách.


Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

V roce 1999 vstoupila společnost Jumar s.r.o. na stavební trh a od té doby neustále posouvá hranice ve stavebnictví. Naše bohaté zkušenosti zahrnují široké spektrum projektů - od výstavby jednotlivých domů, přes dílčí stavební rekonstrukce, až po dnešní komplexní revitalizace bytových domů na klíč. Díky dlouholeté praxi našeho týmu jsme se stali stabilním hráčem na trhu, zejména v oblasti rekonstrukcí obvodových plášťů budov a jejich zateplení. Naším cílem je být pravou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro stavbu, opravu či revitalizaci nejen bytových domů, ale i administrativních budov či výrobních hal. Společnost Jumar s.r.o. vyniká nejen dlouholetou zkušeností, ale i technologickým zázemím, kvalitním personálem a širokou nabídkou služeb. Disponujeme kolektivem odborných pracovníků, kteří zabezpečí kompletní servis od inženýrské přípravy projektu až po jeho realizaci a kolaudaci. Co Vám můžeme nabídnout? Inovativní a kvalitní stavby: Naše projekty jsou vždy o krok před konkurencí díky inovativnímu přístupu a vysoké kvalitě. Osobní přístup: Každý projekt je pro nás unikátní a věnujeme mu maximální individuální pozornost. Rychlost a kvalita: Naše práce je pečlivá a přesná, přitom efektivní a v souladu s termíny. Profesionalita: Více než 20 let na trhu z nás učinilo experta ve stavebnictví s důrazem na profesionální přístup. Společnost Jumar s.r.o. přináší nejen kvalitní stavitelské řešení, ale i důvěru a spolehlivost, které jsou základem dlouhodobého vztahu s našimi klienty. Naše práce je naším závazkem k vynikajícím výsledkům a spokojenosti našich zákazníků. Pokud hledáte společnost s bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem, Jumar s.r.o. je tu pro Vás.


Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Plánujete rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu pro Vaše podnikání a hledáte spolehlivého partnera s dlouhodobými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na specialisty v oblasti pozemních staveb – na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. provádí výstavbu, rekonstrukce a opravy budov, může se jednat o rekonstrukci staré továrny, poškozené kanceláře nebo o stavbu nového skladu. Společnost disponuje moderní technikou a zvládne projekty realizovat, kvalitně, rychle a za přiměřenou cenu. Poraďte se v oblasti staveb pro výrobu a služby a kontaktujte nás ještě dnes!


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho domova nebo výstavbu rodinného domu, jistě chcete, aby vše proběhlo hladce, kvalitně a za rozumnou cenu. V tom případě byste se měli obrátit na firmu ReSpol, která poskytuje komplexní služby od návrhu až po realizaci vašeho projektu. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových a občanských staveb. ReSpol vám zajistí vše od zemních prací, základů, hrubé stavby, střechy, fasády, izolace, elektroinstalace, vytápění, vodoinstalace, podlah, obkladů, dlažby, malování, až po zahradní úpravy. Firma vám také pomůže s vyřízením stavebního povolení, dotací a financováním. ReSpol má bohaté zkušenosti a reference z mnoha realizovaných staveb a rekonstrukcí v Opavě, Krnově a okolí.


Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Hledáte firmu, která se specializuje na rekonstrukce? Pak už dále nehledejte a podívejte se na skvěle realizované rekonstrukce společnosti Stavby Nisa s.r.o. z Liberce. Stavby Nisa s.r.o. pro Vás zrealizuje jak celkové, tak částečné rekonstrukce. Je jen na Vás pro co se rozhodnete. Potřebuje novou koupelnu nebo chcete zrekonstruovat a zateplit fasádu domu. Opravy venkovních prostor? Ani jedno pro firmu není problém. Společnost zajistí rovněž stavební dozor. Nejste si jistí, jaká rekonstrukce je pro Vás nejlepší, či snad nebude až příliš nákladná_ Kontaktujte odborníky společnosti Stavby Nisa s.r.o., která Vám s projektem ráda pomůže. Více informací a ukázky rekonstrukcí najdete na webových stránkách Stavby Nisa s.r.o..


Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Své dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby, rekonstrukce budov i zateplení fasád může nabídnout společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Menší zakázky jsou zaměřeny právě na zateplování fasád u rodinných domů, paneláků nebo firemních, průmyslových objektů a administrativních budov. Přijímáme zakázky na zateplení fasád na Moravě, především ve Zlínském kraji, realizujeme práce včetně výměny oken a vchodových dveří. Využíváme stavební a izolační materiály s dlouhou životností a osvědčené technologie. Neváhejte se na nás obrátit, fasády umíme levně a rychle.