Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

Doručovanie tabuliek s evidenčným číslom

Doručovanie tabuliek s evidenčným číslom

Predmetom zákazky je doručovanie tabuliek s evidenčným číslom a papierových dokladov - osvedčenie o evidencii časť II. z pracoviska Centrum logistického zabezpečenia administratívnych činností Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, Príboj 559, 976 13 Slovenská Ľupča na adresu príjemcu tabuliek s evidenčným číslom a papierových dokladov -osvedčenie o evidencii časť II. s pobytom alebo sídlom na území Slovenskej republiky, v štandardne uzatvorenom balení a od príjemcov odobratých/vrátených tabuliek s evidenčným číslom a papierových dokladov - osvedčenie o evidencii časť II. od vozidiel späť verejnému obstarávateľovi/Objednávateľovi na adresu - Centrum logistického zabezpečenia administratívnych činností Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, Príboj 559, 976 13 Slovenská Ľupča. Náhradným príjemcom tabuliek s evidenčným číslom a dokladov sú útvary Policajného zboru dopravné inšpektoráty s presným označením ich adresy podľa bodu 4.2.2 prílohy č. 1 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2019 12:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.05.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Beáta Škanderová

Zadavatel telefon:
+421 250 944 571

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

64100000-7
Poštové a doručovateľské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Neadresná distribuce, roznos letáků do schránek - oslovení domácnosti konkrétní nabídkou

Neadresná distribuce, roznos letáků do schránek - oslovení domácnosti konkrétní nabídkou

Neadresné doručování letáků do schránek je druhým nejsilnějším médiem hned po televizní reklamě. Pokud tedy chcete oslovit nové zákazníky, využijte k tomu tuto účinnou metodu. Naše společnost Česká distribuční k.s. je ve většině případů roznos letáků schopna zajistit během 2-3 dnů, přičemž distribuujeme kterýkoli den v týdnu, včetně svátků. Pyšníme se distribuční sítí, která má 97% pokrytí poštovních schránek po celé České republice a proto můžeme zajistit celoplošnou i regionální distribuci. Oslovte potencionální klienty roznosem letáků do schránek a využijte k tomu naši společnost Česká distribuční a.s. Uděláme maximum, abychom splnily veškeré Vaše představy!


Roznos letáků do schránek, neadresná distribuce - účinná metoda oslovení zákazníků

Roznos letáků do schránek, neadresná distribuce - účinná metoda oslovení zákazníků

Snažíte se oslovit nové zákazníky a zaměřujete se především na domácnosti? Pak je pro vás jedním z nejvýhodnějších řešení právě neadresná distribuce, kdy můžete jednoduše roznosem letáků do schránek oslovit potenciální klienty. Naše distribuční síť se pyšní 97% pokrytím po celé České republice a proto můžeme zajistit distribuci regionální či celoplošnou. Roznos letáků jsme ve většině případů schopni zajistit během 2 až 3 dnů, přičemž distribuujeme kterýkoli den v týdnu, včetně svátků. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy a zajistíme profesionální distribuci vašich letáků! Těšíme se na naši spolupráci!


Roznos reklamních letáků do schránek i o víkendu – využijte silný marketingový nástroj

Roznos reklamních letáků do schránek i o víkendu – využijte silný marketingový nástroj

Hledáte způsob, jak efektivně, rychle a hlavně za nízké náklady oslovit co nejvíce lidí? Už jste přemýšleli o reklamních letácích, ale nevíte, jak na to? Obraťte se na společnost Česká distribuční k.s., která Vám poradí, jak by měl leták vypadat a jak často roznášet letáky a zajistí Vám roznos i o víkendech po celé ČR. Reklamní letáky více ovlivňují nákupní chování než TV reklama, proto by jste tomuto marketingovému nástroji měli věnovat dostatečnou pozornost. Úspěšnost letáku pomocí těchto rad: - pravidelný roznos letáků – i o víkendech – důležitá je periodicita - nejmenší doporučený formát A5, nejlépe však A4 - dále atypické tvary, nadrozměrné letáky nebo letáky v obálce - gramáž – plnobarevný oboustranný A4 formát, 90 g LVC (křída lesk) Jak by měl leták vypadat: - dobře čitelný nadpis – název akce a datum trvání - logo, adresa a mapa prodejen – kdo zákazníka oslovuje - grafická čistota a přehlednost - jasná, stručná sdělení – držet se tématu - kvalitní fotografie - leták by měl poskytovat zábavu – recepty, možnosti využití atd. - osobní přístup k zákazníkům Pokud nevíte, kolik letáků bude potřeba a kolik zhruba bude roznos stát, navštivte naší on-line webovou aplikaci letákovou samoobsluhu na www.letakova-samoobsluha.cz, kde si snadno vyberete plánovanou distribuční oblast a aplikace Vám spočítá potřebný počet letáků a cenu. Poté Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení a pomůže Vám při sestavení kampaně.


Významný poskytovatel náhradního plnění Vám pomůže splnit zákonnou povinnost

Významný poskytovatel náhradního plnění Vám pomůže splnit zákonnou povinnost

Hledáte co nejlepší řešení splnění zákonné povinnosti o náhradním plnění? Je pro Vás složité zajistit zaměstnání pro osoby se zdravotním postižením? Obraťte se na společnost Česká distribuční k.s., která je významným a uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu. Co je vlastně náhradní plnění? Znamená to pro firmy, které mají nad 25 zaměstnanců, že musí zaměstnat určitý počet zaměstnanců z chráněného trhu. Pokud to firma zajistit nemůže, má k dispozici i další alternativy, jako například nákup produktů či služeb od poskytovatelů náhradního plnění nebo odvést kompenzační příspěvek státu. Pomocí kalkulačky na našich webových stránkách Vám vypočítáme, kolik v rámci našich služeb, které Vám jsme schopni zajistit, ušetříte. Naše firma se řadí mezi významné zaměstnavatele na chráněném trhu, nyní zaměstnáváme přes 1000 osob s handicapem. Pokud si u nás objednáte naše služby, ať už si vyberete roznos reklamních letáků do schránek, adresnou či neadresnou distribuci nebo geomarketing, podpoříte tím smysluplný projekt a splníte svou zákonnou povinnost. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Chcete se přesvědčit o důležitosti letáků pro spotřebitele? Přemýšlíte také o formě této reklamy? Pak se obraťte na společnost Česká distribuční k.s., která se Vám postará o roznos letáků do schránek i o víkendu. Představíme Vám šest výhod reklamních letáků. 1) důležitý marketingový nástroj – snadné porovnání cen pro zákazníky, získání informací a inspirací, může sloužit i jako návod 2) sympatie u spotřebitelů – zákazníci si mohou vybrat, které letáky chtějí, nejsou agresivní oproti televizním či internetovým reklamám 3) nové analytické technologie umožňují klesání počtu roznesených letáků, ale jejich zásah zůstává 4) zvyšují životní úroveň – dáváme práci více než 6000 distributorům 5) plní sociální roli – pomáhají spotřebitelům naplánovat si dopředu nákup, zorientovat se v nabídce zboží a tím i kontrolovat rozpočet 6) důležitý zdroj informací – informace o novinkách, produktech, návod Chcete-li se dozvědět více k reklamním letákům neváhejte nás oslovit, rádi Vám zodpovíme otázky a poskytneme veškeré potřebné informace. Navíc jsme schopni Vám snížit počty distribuovaných kusů a tím Vám výrazně ušetříme náklady.


Mobilní aplikace pro digitalizaci kontrol upřesní a zvýší kvalitu distribuce letáků

Mobilní aplikace pro digitalizaci kontrol upřesní a zvýší kvalitu distribuce letáků

Rozhodli jste se i Vy pro reklamu pomocí letáků a hledáte společnost, která by Vám zajistila distribuci ? A zároveň byste uvítali, aby tato společnost šla s dobou a umožnila Vám snadnou kontrolu a vyhodnocení díky digitalizaci? Obraťte se na společnost Česká distribuční k.s., která je specialistou v adresné i neadresné distribuci v celé České republice. Zavedli jsme pro zjednodušení a zpřesnění kontrol mobilní aplikaci určenou kontrolorům, která pomáhá zvyšovat kvalitu distribuce. Aplikace umožní kontrolorům zadávat ihned do systému veškerá zjištěná data, která jsou okamžitě viditelná v CEDI. Aplikace tedy výrazně zrychlí celý proces provedení, zpracování a vyhodnocení kontrol. A eliminuje se tím i riziko vzniku chyb. Systém z aplikace ukládá data o lokalitě, stavu distribuce i fotodokumentaci z fyzické kontroly. K dispozici jako součást výsledné zprávy jsou i fotky, kde klient vidí dosaženou kvalitu distribuce. Neurychlí se nejen kontroly, ale i případné reklamace. Pro více informací o aplikaci i distribuci nás neváhejte kontaktovat.