Měření tepla kalorimetry s instalací na potrubí, bezplatné poradenství Maddeo

Maddeo CZ s.r.o.

Měření tepla kalorimetry s instalací na potrubí, bezplatné poradenství Maddeo

Měření tepla v systému Maddeo je realizováno poměrovými indikátory na radiátory, teplotními senzory na zeď nebo kalorimetry instalovanými na potrubí. Provádíme výměnu vodoměrů a měřičů tepla po celé ČR, stačí se informovat na bezplatné tel. lince 800 778 778. Rádi vám zpracujeme nabídku na výměnu měřičů tepla, kalorimetrů ve více variantách.

Poptávám přepravu mraženého zboží

Poptávám přepravu mraženého zboží

Poptávám přepravu mraženého zboží, pravidelně 1 x týdně, 1-3 palety. Trasa: nakládka - Paskov, bělská 601, vykládka Opava předměstí, ul. Těšínská fa Bidfood. Jedná se o palety s trvanlyvými potravinami, váha jedné palety cca 285 kg včetně palety a obalů. Mockrát děkuji za cenovou nabídku. S pozdravem Petr Filák
Poptávka byla vložena dne:
26.04.2019 11:23

Platnost poptávky:
26.05.2019 10:01

Kontaktní osoba:
Petr Filák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 672 493

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová přeprava kusových a celoobjemových nákladů s možnosti sledování zásilky v rámci Česka i EU

Kamionová přeprava kusových a celoobjemových nákladů s možnosti sledování zásilky v rámci Česka i EU

Hledáte spolehlivého partnera pro rychlou a flexibilní přepravu? Hering je dopravce, který splní vaše očekávání. Získáte nejen dopravu na míru, ale i inovativní přístup k logistice. S moderním GPS sledováním vozidel 24/7 můžete mít plnou kontrolu nad každou zásilkou, ať už jde o celovozový náklad nebo kusové zásilky. Zajistíme vám spolehlivou a kvalitní dopravu po celé České republice i Evropě. Náš tým je složen z profesionálů, kteří se starají nejen o spolehlivou dopravu, ale také se snaží vyhovět všem vaším okamžitým potřebám. Naše dopravní flotila je vybavena širokým spektrem vozidel pro optimální pokrytí vašich přepravních potřeb. Disponujeme plachtovými návěsy, plachtovou soupravou a také jedním vozem typu "solo" s hydraulickým čelem, které je navíc vybaveno ručním paletovým vozíkem. Tato variabilita v našem vozovém parku nám umožňuje flexibilně reagovat na různé typy nákladu a zajistit bezpečný a efektivní převoz vašich zásilek. Vyberte si firmu Hering a získáte spolehlivost, rychlost a flexibilitu ve službách moderní dopravy. Jsme připraveni být vaším klíčem k efektivní a bezproblémové přepravě.


AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

AZ LOGISTIKA - logistický partner, na kterého se můžete spolehnout

V Praze, na adrese Do Čertous 2620/11, sídlí společnost AZ LOGISTIKA s.r.o., která se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti autodopravy. Naše služby pokrývají celý spektrum dopravních a logistických potřeb, od vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravy, přes skladové logistické služby, až po celní zastoupení a zajištění námořní i letecké dopravy. Nabízíme: Dopravní služby: Zajišťujeme nákladní autodopravu na vnitrostátní i mezinárodní úrovni, včetně přepravy kusových, paletových, sběrných, celovozových i nadrozměrných zásilek. Nabízíme také přepravu v režimu ADR a expresní dodávky zboží. Skladování: Naše skladové prostory typu „A“ o velikosti 1100 m² jsou elektronicky zabezpečeny a vybaveny temperovaným a teplotně kontrolovaným prostředím, což zajišťuje optimální podmínky pro vaše zboží. Celní služby: Poskytujeme kompletní celní služby, včetně zastupování při celním řízení, což vám ušetří čas a komplikace s celními formalitami. Proč si vybrat AZ LOGISTIKA s.r.o.? Naše firma vyniká individuálním přístupem k zákazníkům, flexibilitou a schopností najít optimální řešení pro každou zásilku. Díky rozsáhlé síti partnerů jsme schopni zajistit přepravu vašich zásilek do všech koutů světa s maximální efektivitou a spolehlivostí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše logistické a dopravní potřeby, AZ LOGISTIKA s.r.o. je vaší první volbou. Kontaktujte nás pro více informací nebo konzultaci ohledně vašich specifických požadavků. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.


Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou – rychle a spolehlivě po celé České republice

Jsme schopni zajistit převoz trámů střešních vazeb, těžkých břemen, stavebních panelů a další materiál dlouhý až 7,5metrů. Manipulace a převoz zajišťujeme pomocí auta s hydraulickou rukou. Dosah auta je až 14metrů. Jsme schopni převézt i menší stavební techniku, do zahrad soliterní kameny a další těžké materiály. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.


Skladování a logistika Trutnov – pronájem netemperovaných prostor, optimalizace nákladů

Skladování a logistika Trutnov – pronájem netemperovaných prostor, optimalizace nákladů

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. svoji činnost zaměřila na skladování a logistiku pro malé, střední a velké firmy. Nabízíme výhodný pronájem netemperovaných prostor o celkové výměře okolo 1100 m2., manipulační výška je pak mezi čtyřmi až šesti metry. Všem našim klientům nabízíme tento prostor pro skladování jak pro dlouhodobé, tak pro krátkodobé uskladnění materiálu. Dále nabízíme logistiku, kdy pro Vás naplánujeme optimální přepravu zboží. Dokážeme navrhnout přesně vytíženou trasu oběma směry, prostředky, nakládku, vykládku, předání zboží a další aspekty. Snadno si poradíme i s výběrem optimálního druhu dopravy s maximálním využitím ložné plochy. Chcete využít služeb firmy PAP Trutnov, ať už v podobě skladování nebo logistiky, neváhejte se na nás obrátit!


Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní doprava

Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice je společnost, která se zabývá nejen zemědělstvím, ale také autodopravou. Středisko autodopravy provozuje silniční nákladní dopravu, a to jak vnitrostátní, tak mezinárodní. Naše společnost se specializuje na různé druhy autodopravy. Máme k dispozici sklápěcí kamiony, které dokážou převážet velké objemy nákladu. Máme také sólo sklápěč s hydraulickou rukou, který umožňuje snadné nakládání a vykládání. Pro distribuci sypkých hmot a odpadů používáme kontejnerový systém, který je rychlý a efektivní. A pro práce pro stavebnictví máme kvalifikované řidiče a spolehlivé vozy. Naše společnost je vaším profesionálním partnerem v oblasti autodopravy a dalších služeb. Nabízíme vám kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a cenovou dostupnost.


Nákladní doprava po celé Evropě -  mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava

Nákladní doprava po celé Evropě - mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která svoji činnost zaměřila na mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu po celé Evropě. Významně minimalizujeme náklady při přepravě zboží. V dopravě máme ověřenou praxi a zákazníkům poskytujeme komplexní logistické a dopravní služby. Při plánování dopravy se vám budou věnovat zkušení pracovníci, kteří mají profesionální znalosti a přístup. Dopravu zajišťujeme plachtovými návěsy, plachtovými velkoobjemovými soupravami, plachtovými solo vozidly. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma PAP TRUTNOV, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.