Environmentální konference ENVIRO zaměřené na ochranu životního prostředí

E-expert, spol. s r.o.

Environmentální konference ENVIRO zaměřené na ochranu životního prostředí

Na základě mnohaletých zkušeností v oblasti environmentální politiky pořádá společnost E-expert s.r.o. již od roku 2016 konference ENVIRO – zaměřené na ochranu životního prostředí, jejichž cílem je výměna zkušeností mezi českými a slovenskými odborníky v oblasti odpadového hospodářství, ochrany ovzduší a klimatu, integrované prevence IPPC/EIA a projektů podporovaných z veřejných prostředků.

Poptávám zakrytí terasy francouzskou fólií

Poptávám zakrytí terasy francouzskou fólií

Poptávám firmu, která zakrývá terasy francouzskou fólií a byla by ochotná nám zakrýt terasu.

Díky

Eva S.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2019 14:46

Platnost poptávky:
25.05.2019 11:08

Kontaktní osoba:
Eva Skokanová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 309 888

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stokvis Tapes - expert na komplexní řešení s flexibilními a samolepicími materiály

Stokvis Tapes - expert na komplexní řešení s flexibilními a samolepicími materiály

Naše specializace na specifické obory, úzká spolupráce se zákazníky a rozsáhlé technické znalosti nám umožňují nabízet na míru šité řešení, které přesně vyhovují vašim potřebám. Ve Stokvis Tapes se zaměřujeme na poskytování komplexních řešení v oblasti samolepicích a flexibilních materiálů. Jako váš zpracovatel, smluvní výrobce a globální logistický partner nabízíme široký sortiment produktů a služeb, které uspokojí specifické požadavky vašich průmyslových aplikací. Naše produkty najdou uplatnění v různých oborech, od akustického tlumení, přes izolaci a ochranu povrchů, až po speciální aplikace v elektronice a teplovodivých materiálů. Naše klíčové produkty zahrnují: Samolepicí pásky: Jednostranné i oboustranné varianty pro rozličné použití. Pěny a flísy: PE, PUR, EPDM a další materiály pro tlumení, izolaci a těsnění. Vícevrstvé lamináty: Vysoce odolné materiály pro specifické technické aplikace. Flexibilní materiály: Široká škála možností pro konvertované díly na míru vašich potřeb. Typické aplikace našich produktů: Tlumení a akustika pro zlepšení pracovního prostředí. Spojování, montáž a fixace pro snadnou a rychlou instalaci. Izolace a ochrana povrchů pro dlouhodobou udržitelnost. Těsnění a stínění v elektronice pro optimální výkon zařízení. Odvod tepla využívající naše speciální teplovodivé materiály. Naše služby: Laminování, řezání a převíjení: Přesné zpracování materiálů podle vašich specifikací. Potisk a tepelné tváření: Individuální úpravy pro unikátní aplikace. Svařování ultrazvukem a tepelné svařování: Spojení materiálů s vysokou přesností a pevností. Zpracování v čistých prostorech: Pro aplikace vyžadující nejvyšší stupeň čistoty. Vývoj prototypů: Testování a optimalizace řešení před sériovou výrobou. Stokvis Tapes je zde pro vás, aby poskytovala nejen produkty, ale i komplexní služby, které pomohou vašemu podnikání růst a inovovat. Díky našim rozsáhlým zkušenostem a technologickým schopnostem jsme schopni nabízet řešení, která nejen splňují, ale často překračují očekávání našich klientů. Kontaktujte nás: Chcete se dozvědět více o našich produktech a službách, nebo potřebujete konzultaci na vašem projektu? Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci najít ideální řešení pro vaše specifické potřeby.


Transparentní a černé stretch fólie - k zakoupení u výrobce, výhodné ceny

Transparentní a černé stretch fólie - k zakoupení u výrobce, výhodné ceny

Chybí Vám obalový materiál? Vše nezbytné dodává v okolí Slavkova u Brna firma HB pack s.r.o. z Heršpic. Za výhodné ceny u nás pořídíte transparentní fólie pro praktické balení nábytku, balíků, elektrických spotřebičů, zboží a jiných předmětů, které je potřeba chránit před poškozením, ušpiněním, vlhkosti nebo jiným znehodnocením. Nechcete, aby byl vidět obsah přepravovaných balíků? Pak zvolte černé fólie s pružností a dostatečným překrýváním vrstev. Máte zájem o více informací nebo jiný materiál? Pak navštivte naše webové stránky.


Polep auta-ochrana laku, karoserie vozidla folií

Polep auta-ochrana laku, karoserie vozidla folií

Ochraňte zatěžované části karoserie vozidla folií. Jako ochrana laku auta je vhodný polep karoserie polyuretanovou folií, firma Cartint - Zlín aplikuje tyto speciálně upravené fólie. Působí na Moravě. Doporučujeme pro ochranu kapoty, spodních dílů karoserie či zrcátek proti poškrábání od kamínků, zadní část vozu může trpět častým otevíráním a vkládáním nákupu do kufru auta. Využití polyuretanových folií je široké - jsou vhodné nejen pro částečné, ale i celkové potáhnutí různých dopravních prostředků - auta, motocyklu, lodě, skútru, s cílem rychlé změny designu či barvy vozu. Fólie vykazuje vysoký lesk, prodlouženou životnost a drobné škrábance slunečním teplem vymizí. Bližší informace na tel.:603232700.


Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Potřebujete na zakázku vyrobit pytle nebo sáčky různých rozměrů? Pak se obraťte na společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic v okrese Liberec. Společnost se zabývá výrobou obalových materiálů, mezi něž patří i výroba LDPE a HDPE sáčku a pytlů na zakázku. Sáčky a pytle pro Vás vyrobí dle Vašich požadavků v různých rozměrech a s bočním nebo dnovým svárem. A jaký je vlastně rozdíl mezi LDPE a HDPE pytli a sáčky? LDPE sáčky a pytle se lidově nazývají taky igelit. Jsou nešustivé a mají měkkou a tvárnou strukturu. Jsou více leklejší a roztažitelné. HDPE sáčky a pytle se lidově nazývají mikroten a jsou šustivé. Jejich struktura je tenčí a jsou méně roztažitelné. Máte zájem a rádi byste se dozvěděli více informací? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti BIPO - PLASTY s.r.o., kde Vám rádi sdělí podrobnější informace.


Zesítěné i nezesítěné PE pěny – snadno zpracovatelná a lehká ochrana výrobků a zboží

Zesítěné i nezesítěné PE pěny – snadno zpracovatelná a lehká ochrana výrobků a zboží

Hledáte kvalitního dodavatele PE pěn, které ochrání Vaše výrobky a zboží, a chcete si pořídit zesítěné i nezesítěné PE pěny? V tom případě se obraťte na společnost Eurofoam TP spol. s r.o. dodávající po celé České republice. Eurofoam TP spol. s r.o. má ve svém sortimentu zesítěné i nezesítěné PE pěny. Jedná se o expandovaný polyetylén s uzavřenou buněčnou strukturou. PE pěny jsou velmi lehké, snadno zpracovatelné, odolné, vhodné pro elektro průmysl, voděodolné, rezistentní vůči chemikáliím a plísním a s možností opakovaného použití. Zvolte si nejpoužívanější plast na světě pro ochranu produktů a kontaktujte nás!


Prodej ruční, strojní stretch fólie - fixační, strečová fólie s potiskem, transparentní, barevná

Prodej ruční, strojní stretch fólie - fixační, strečová fólie s potiskem, transparentní, barevná

Nejpoužívanějším obalovým materiálem jsou kromě papírových krabic i stretch fólie. Fixační fólie zabalí a zpevní paletu se zbožím, jednotlivé balíky, nábytek i jiný materiál. Dodavatelem strečových fólií je společnost Steroll s.r.o. Zlín. Objednat je můžete v provedení s potiskem, transparentní i barevné. Použití stretch fólie je jednoduché - balený produkt omotáte, přitom se stretch folie natáhne a obepne balený předmět a pevně drží. Vlastnosti stretch fólie jsou dány její průtažností a tloušťkou. Druhy stretch folií: - transparentní v různých šířkách - barevné - modré, černé, bílé - potištěné logem zákazníka, názvem firmy či jiným textem - ruční i strojní s vyšší průtažností.