Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Poptáváme služby autoškoly

Poptáváme služby autoškoly

Nově vznikající firma poptává síť autoškol v rámci celé ČR. Počet žadatelů o řidičský průkaz bude v rámci ČR vzrůstající. Hledáme komplexní služby, počínaje odbornou výukou, až po kvalitní zázemí hodné reprezentace naší firmou, také smluvní výhodné ceny pro naše uchazeče. Dlouhodobá spolupráce a vzájemná propagace samozřejmostí.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2019 08:44

Platnost poptávky:
25.05.2019 07:27

Kontaktní osoba:
Chládek Václav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 251 991

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Splňte si sen, absolvujte s námi kurz a získejte řidičák na motorku!

Splňte si sen, absolvujte s námi kurz a získejte řidičák na motorku!

Naše Autoškola MiraMar z Ostravy nabízí kvalitní výcvik na moderních motorkách, profesionální instruktory, vlastní cvičiště a kompletní moto výbavu. Můžete si zapůjčit moto oblek. Umožňujeme také absolvovat praktické jízdy na Vaší motorce. Nabízíme kurz skupiny A, který je podmíněn minimálním věkem 24let, případně 20let s dvouletým oprávněním řidičského oprávnění skupiny A. Druhým nabízeným kurzem je skupina A2, který je vhodný pro motorky do 35kw a pro řidiče starší 18ti let. U Autoškoly MiraMar se naučíte ovládat motorku s jistotou a bezpečně. Splňte si svůj sen a staňte se motorkářem s Autoškolou MiraMar!


Autoškola Brno - kurzy na všechny kategorie vozidel

Autoškola Brno - kurzy na všechny kategorie vozidel

Chcete se naučit řídit motorku, auto, náklaďák, traktor, nebo autobus? Hledáte autoškolu v Brně, která vám nabídne širokou škálu kurzů, profesionální výcvik a individuální přístup? Pak jste na správné adrese. P&P Pohodová autoškola je rodinná firma s dlouholetou tradicí a spokojenými zákazníky, která vám pomůže splnit váš sen o řidičském oprávnění. U nás si můžete vybrat z nabídky kurzů na motocykly všech kategorií, osobní vozidla s manuální i automatickou převodovkou, osobní vozidla s přívěsem, nákladní vozidla, nákladní vozidla s přívěsem, traktory i autobusy. Ať už chcete získat řidičák pro osobní potřebu, nebo pro svou profesní kariéru, my vám pomůžeme. Naše autoškola vás naučí nejen zvládnout zkoušky, ale hlavně být plnohodnotným a samostatným řidičem, který se dokáže bezpečně a ohleduplně pohybovat v dopravním provozu.


Staňte se řidičem a získejte řidičské oprávnění skupiny B právě s námi!

Staňte se řidičem a získejte řidičské oprávnění skupiny B právě s námi!

Plánujete stát se řidičem skupiny B? Chcete získat teoretické znalosti a zkušenosti z provozu? Pak se neváhejte obrátit na naši Autoškolu MiraMar. Kurz řidičského oprávnění skupiny B obsahuje 10 teoretických vyučovacích hodin, 2 vyučovací na údržbu vozidla a 14 jízd po 90minutách. Součástí kurzu je i zdravověda. Praktická jízda vždy začíná na parkovišti v okolí OC Futurum mimo centrum, po získání prvních zkušeností a jistoty již budete jezdit po silnicích v centru Ostravy, naučíte se rozjezdy v kopci, všechny způsoby parkování a vše potřebné pro získání řidičského oprávnění skupiny B pod dohledem komisaře. Kontaktujte právě nás!


Zdokonalte své schopnosti za volantem i při parkování díky kondičním jízdám!

Zdokonalte své schopnosti za volantem i při parkování díky kondičním jízdám!

Potřebujete se zdokonalit při řízení auta či motorky? Nejezdili jste delší dobu a chcete si své znalosti osvěžit? Chcete si vylepšit parkovací schopnosti? Právě pro Vás pořádá autoškola MiraMar z Ostravy kondiční jízdy pro řidičské skupiny A, A2, A1, B, Ba a B + E. Dobré základy řízení jsou zásadní pro bezpečnou jízdu. Organizujeme kondiční jízdy v délce 45 nebo 90minut a to buď pro zdokonalení znalostí a zkušeností po delší odmlce anebo pro ty, kteří chtějí nasbírat větší praktické dovednosti před samotnou zkouškou před komisařem. Kurzy se týkají řidičského průkazu - A, A2, A1, B, Ba a B + E pro auto a přívěs nad 3,5 tuny, max. 7 tun. Obraťte se na zkušené lektory. Vše Vás naučíme.


Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Školení řidičů organizuje pravidelné i obnovovací školení řidičů nákladních vozidel a autobusů. Vlastníci řidičských průkazů výše uvedených skupin jsou povinni pravidelně podstoupit školení. První teoretická výuka musí proběhnout do roku od vydání nového profesního průkazu. Každoročně tedy v rozsahu 7hodin, v rámci 5let 35hodin. Poté je nutné požádat na úřadě o výměnu profesního průkazu. Výuka obsahuje silniční pravidla v tuzemsku i zahraničí, pravidla bezpečné jízdy a vliv stavu pneumatik na bezpečnost při jízdě. Také se účastníci dozví technické parametry dnešních motorových vozidel, novinky v mezinárodní dopravě, zásady při bezpečném ukládání a vykládání a manipulaci nákladu a v neposlední řadě ekonomiku provozu. Obnovovací školení je povinen podstoupit ti řidiči, kterým platnost řidičského průkazu vypršela a také ti, kteří školení nikdy neabsolvovali. Školení je nutné i pro ty, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti, ale oprávnění jim bylo přiděleno před 10.9.2009, jde-li o podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008. Rozsah výuky je stanoven dle věku a řidičského oprávnění. Kontaktujte nás, rádi Vám podáme podrobnější informace. Můžete se přihlásit na našich webových stránkách.


Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec Králové

Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec Králové

Praktické jízdy osobními vozidly OPEL CORSA, PEUGEOT 2008, RENAULT CLIO, ŠKODA SCALA, VOLKSWAGEN-TRANSPORTER. Naše autoškola je členem Profesního sdružení autoškol ČR. Zajišťujeme: Školení řidičů. - řidiči referenti - řidiči vozidel s řidičským oprávněním skupin C a D -profesní průkazy - vstupní školení - pravidelné roční školení Kondiční jízdy. V případě, že jste dlouho nejezdili, nevěříte si v řízení motorového vozidla, pojďte se zdokonalit ve Vašem řidičském umění do autoškoly. Kurzy pro skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T