Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Instalace ochran proti přisedání ptactva

Instalace ochran proti přisedání ptactva

Předmětem VZ je závazek vybraných dodavatelů pro každou z částí VZ provést službu spočívající v instalaci ochran proti přisedání ptactva na vedení vn s podpěrnými izolátory bez výřezu, s podpěrnými izolátory s výřezem a s podpěrnými izolátory bez výřezu a s výřezem - montážní činnost, vč. přípravných prací (zajištění vstupů na pozemky, koordinace plánu vypínání ve spolupráci se Zadavatelem). Hlavní materiál pro plnění předmětu VZ, tj. ochrany proti přisedávání ptactva, bude zajištěn Zadavatelem.
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2019 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Vlčková

Zadavatel telefon:
+420 601 315 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51000000-9
Instalační a montážní služby (mimo programového vybavení)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

VAMA s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemních, výkopových a stavebních prací. Naše týmy jsou vybaveny moderní technikou a mají bohaté zkušenosti s realizací projektů různého rozsahu a složitosti. Nabízíme komplexní služby od malých zemních prací až po velké stavební projekty. Kromě zemních prací se specializujeme na výškové práce s použitím hydraulických plošin až do výšky 20 metrů. Tato služba je ideální pro práce na obtížně přístupných místech, jako jsou výškové budovy, mosty nebo elektrické stožáry. V oblasti projektování a přípravy cenových nabídek poskytujeme komplexní služby od počátečního návrhu až po finální realizaci projektu. Naše týmy pracují s nejnovějšími technologiemi a softwarem, aby zajistily přesnost a efektivitu ve všech fázích projektu. VAMA s.r.o. je synonymem pro kvalitu, efektivitu a bezpečnost. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené individuálním potřebám každého klienta. Ať už jde o malý zemní projekt nebo komplexní stavební práce, jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů s maximální spokojeností. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost přispět k úspěchu vašeho projektu.


Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Pokud budete potřebovat v rámci údržby rodinného, bytového domu či firemního objektu spolehlivou firmu, která se specializuje na rizikové práce ve výškách, v rámci regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hodonín, Veselí nad Moravou se můžete obracet na pana Jana Brucknera. Naší specializací je čištění střech, okapů, žlabů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu řešíme jak na bytových domech tak u rodinných domů. Další aktivity: - mytí oken aj. prosklených ploch ve výškách - mytí, wapování fasád - odklízení sněhu ze střech, odstraňování rampouchů - montáž a instalace zábran proti ptactvu či sněhu - kácení, ořez stromů - nátery konstrukcí a stožárů vysokého napětí - zednické práce, otloukání zdiva, - instalace, montáž či demontáž reklam - montáž a demontáž konstrukcí, hal.


Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Pokud potřebujete vyčistit části budovy, které jsou vysoko, mám pro Vás dobré zprávy, ARS má zkušenosti s čištěním střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny. O povrch vaší budovy či jiného objektu je třeba pečovat nejen při jejich znečištění, ale i ve chvíli, kdy vypadá neporušeně. Preventivní péče o střechy a fasády na výškových budovách zabrání výskytu řas, mechů, plísní, lišejníků, ale také atmosférických nečistot - špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Společnost ARS je schopná vyčistit špínu ze všech typů povrchů a to sice vodou, parou, chemicky anebo abrazivně. V případě zájmu o čištění střech a fasád z plošiny proto neváhejte kontaktovat tuto společnost!


Výškové práce  pod vedením Ing. Jiřího Žižky - s jistotou a spolehlivostí ve vašem okolí

Výškové práce pod vedením Ing. Jiřího Žižky - s jistotou a spolehlivostí ve vašem okolí

Specializujeme se na horolezeckou techniku a nabízíme širokou škálu služeb, včetně nátěrů, oprav fasád, montáže ocelových konstrukcí a mnoho dalšího. Navíc provádíme školení bezpečnosti práce ve výškách a periodické revize. S námi máte jistotu kvality a bezpečnosti ve výškách. Služby: - Nátěry výškových konstrukcí a fasád - Protipožární nástřiky a nátěry ocelových a dřevěných konstrukcí - Opravy a zateplení fasád a komínů - Výměny klempířských konstrukcí a prvků - Montáže ocelových konstrukcí a opláštění hal - Mytí oken, skel a výtahů pomocí horolezecké techniky - Pronájem lešení - Školení BOZP pro práce ve výškách - Periodické revize OOPP a vybavení pro výškové práce Jsme specialisté na horolezeckou techniku a nabízíme špičkové produkty od renomovaných značek. S námi jsou vaše výškové práce v bezpečných rukou.


Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Komplexní výškové práce horolezeckou technikou provádí po celé ČR firma Čištění fasád Zlín. Specializujeme se hlavně na čištění fasády, budovy, omítání a nátěry, odstaňování starých nátěrů různých typů, impregnace střechy, čištění pomníků, památek a dalších stavebních povrchů. Práce ve výškách se týkají údržby a opravy staveb. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, oken, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Údržby i opravy staveb a prací ve výškách provádíme nejen ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice. Nabízíme čištění a ochranné nátěry: -stavebních povrchů (obklady, omítky, hliníkové fasády, atd.) -čištění fasády, mytí oken, výškové práce - odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry - železoberonových konstrukcí, sloupků, průvlaků -malby, nástřiky.


Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Výškové práce pomocí horolezecké techniky poskytuje společnost Pro - Fasmont, s.r.o. sídlící v Praze. Pomocí horolezecké techniky jsme schopni opravit střechy, fasády, komíny, zateplit fasády, umýt okna, kácet stromy, prořezávat větve, montovat velkoplošné reklamy a mnoho dalšího. Jsme specialisté na výškové práce pomocí horolezecké techniky a každou zákázku řešíme komplexně, abychom ušetřili váš čas i peníze.