Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o.

Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

Potřebujete elektroměrové rozvaděče pro vaši domácnost, nebo průmyslový objekt? Chcete si vybrat z široké nabídky elektroměrových rozvaděčů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti? Výrobky firmy ELPLAST-KPZ Rokycany, která se zaměřuje na výrobu a prodej elektroměrových rozvaděčů pro různé účely a odvětví, spojují bohatou historii s pokrokem a inovací.

Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim včetně souvisejících služeb

Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim včetně souvisejících služeb

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování kompletních služeb souvisejících se servisem a opravami služebních vozidel zadavatele, která jsou vyjma vozidel uvedených v čl. II. odst. 5 zadávací dokumentace dislokována na území Prahy a Středočeského kraje
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2019 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Generální ředitelství cel

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
23 150 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Generální ředitelství cel

Zadavatel IČ:
71214011

Zadavatel ulice:
Budějovická 1387/7

Zadavatel PSČ:
140 96

Zadavatel obec:
Praha 4


Zadavatel web:
http://www.celnisprava.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Auto-Roch s.r.o. - precizní péče pro Váš vůz ve Slaném

Auto-Roch s.r.o. - precizní péče pro Váš vůz ve Slaném

Auto-Roch s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb pro všechny typy vozidel, s důrazem na značky Ford a Aixam. Mezi naše služby patří prodej náhradních dílů, opravy motorů, brzdových systémů, geometrie náprav, servisní prohlídky a opravy výfukových systémů. Nabízíme montáž tažných zařízení, výměny provozních kapalin, přípravu a zajištění STK, likvidaci pojistných událostí, výměnu skel vozidla, pneuservis, elektronické opravy a mnoho dalších služeb. Tým Auto-Roch s.r.o. je připraven poskytnout kvalitní služby a poradenství pro udržení vašeho vozidla v optimálním stavu. Pro více informací o našich službách navštivte Auto-Roch.


Provedení dekarbonizace motoru, katalyzátoru a DPF  vodíkem – čištění a údržba

Provedení dekarbonizace motoru, katalyzátoru a DPF vodíkem – čištění a údržba

Hledáte spolehlivý autoservis, který se postará u vašeho vozu o dekarbonizaci motoru i katalyzátoru? Obraťte se na společnost Hampl a spol. servis s.r.o. v Ostravě, kde se zaměřují na celkový autoservis, ale nyní provádí i dekarbonizace motoru, katalyzátoru a DPF a dalších jeho částí vodíkem bez nutnosti demontáže. Jedná se o proces čištění a údržby motoru, kterému tím navrací výkon a prodlužuje životnost. Další výhody jsou snížení kouřivosti a emisní zátěže CO, Nox až o 70% a spotřeby paliva o 10 – 15%. Dále zklidnění chodu motoru, hladší a rychlejší akcelerace. K dekarbonizaci jsou vhodné tyto typy motorů: - Diesel - Benzín - CNG - LPG Pro více informací nás navštivte nebo nás stačí kontaktovat telefonicky.


Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Kvalitní instalaci, montáž a servis nezávislého naftového topení Vám zajistí společnost Lichnovský s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti, proto jsou jejich služby na špičkové úrovni. Nezávislé naftové topení se využívá k vytápění obytných vozidel, kempingových přívěsů, lodí, ale také kabin stavebních, zemědělských, lesních strojů a dodávkových vozidel. Všude tam, kde není dostupný elektrický proud, můžete využít tento způsob vytápění. Naftu lze čerpat ze samostatné přídavné nádrže nebo přímo z nádrže vozidla. Zajistíme pravidelnou kontrolu včetně údržby. Díky našemu servisu bude Vaše nezávislé naftové topení fungovat spolehlivě a dlouho, proto nás neváhejte kontaktovat!


Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Autoservis Došlík nabízí kvalitní výměnu autoskel. Vyřídíme také komunikaci s pojišťovnou. Nabízíme servisní služby a profesionální opravu autoskel ! Také opravy autoskel provádíme zdarma z havarijního pojištění, z připojištění autoskel nebo z povinného ručení viníka. Vyměníme veškerá autoskla: - čelní autosklo - přední sklo - boční autosklo - zadní autosklo. Nabízíme také autoklempířské, pneuservisní a autoservisní práce pro všechny typy vozidel včetně zahradničních.


Generální opravy motorů IVECO nákladních a dodávkových vozů a autobusů

Generální opravy motorů IVECO nákladních a dodávkových vozů a autobusů

Pokazil se Vám motor u autobusu nebo nákladního vozu? Hledáte odborníky na generální opravy motorů IVECO? Generální opravy dieselových motorů autobusů, dodávkových i nákladních vozidel značky IVECO zajistí oborníci ze společnosti MOTORSERVIS Švec, s.r.o., jejichž sídlo naleznete v Šumperku v Olomouckém kraji. Generální oprava motorů zahrnuje broušení a honování válců, vyvrtávání bloků motorů a osazování novými válci. Opravíme uložení klikových a vačkových hřídelů a vyrobíme nové válce dle rozměru. Brousíme a srovnáváme hlavy válců a dosedací plochy bloků motoru. Mezi další úkony patří i tlakování hlav válců a bloků motoru, výměna vložených válců a pouzder, opravy hlav válců, úhlování, ale také kontrola a broušení klikových hřídelí.


Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů

Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů

Autoservis JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova díky dlouholetým zkušenostem vyřeší všechny závady Vašeho vozu. Zajišťujeme kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. Provádíme mechanické práce, lakování i drobné servisní služby včetně výměny kapalin, plnění klimatizací, výměnu autoskel, diagnostiku vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Opel, Citroen a Peugeot. Zajistíme přípravu na STK a měření emisí STK a měření emisí, karosářské práce a kompletní služby pneuservisu. Také provádíme montáže tažných zařízení, alarmu a centrálního zamykání. Pokud chcete mít vůz v perfektním stavu, dejte ho do autoservisu JT auto - pneu servis s.r.o.!