Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou

MONADA spol. s r.o.

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou

Velmi osvědčenou léčebnou metodou jsou masáže buď celého těla, nebo jeho jednotlivých částí. Praktikujeme masáže klasické, lymfatické, sportovní, aromatické, masáž obličeje a hlavy, masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel. K harmonizaci celého těla a navození pocitu zdraví přispívá akupunktura, využíváme i dalších souvisejících léčebných metod, jako jsou magnetopunktura, laseropunktura a akupresura.

Poskytovanie strážnej služby pre Správu ciest Žilinského samosprávneho kraja

Poskytovanie strážnej služby pre Správu ciest Žilinského samosprávneho kraja

Predmetom zákazky je poskytovanie strážnej služby podľa § 3 písm. a), b), i) zákona o súkromnej bezpečnosti formou fyzickej ochrany objektov v správe SC ŽSK, jej závodov a stredísk závodov vo vymedzených časových úsekoch v spojení s obsluhou existujúceho kamerového systému vo vlastníctve SC ŽSK prostredníctvom prevádzkovania monitorovacieho centra v dispozícii poskytovateľa v nasledovnom rozsahu:
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, M. Rázusa 104, 010 01 Žilina.
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, v pôsobnosti závodu Horné Považie stredisko Rajec, Bytča, Belá.
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, v pôsobnosti závodu Kysuce stredisko Makov, Kysucké Nové Mesto, Nová Bystrica.
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, Závod Liptov Liptovský Mikuláš (závod), stredisko Liptovský Hrádok, Ružomberok, Holica Kvačany.
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, Závod Orava Dolný Kubín (závod), stredisko Trstená, Námestovo.
- Ochrana objektov pre Správu ciest ŽSK, Závod Turiec Martin (závod), stredisko Turčianske Teplice.

Bližšie uvedené v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2019 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2019 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
p. Ľudmila Honková - Správa ciest ŽSK, M. Rázusa 104, 010 01 Žilina

Zadavatel telefon:
+421 415 077 237


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79713000-5
Strážne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Plánujete sportovní nebo kulturní akci a uvažujete jak zajistit bezpečnost a ochranu nejen majetku, ale také návštěvníků? V tom případě využijte k prevenci možných incidentů společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje ostrahu těchto akcí, jedná se například o koncerty, festivaly, divadelní představení, sportovní utkání a charitativní akce. Mezi poskytované služby se řadí zajištění: - bezpečnosti celebrit a sportovců, - přístupu a odchodu návštěvníků, - bezpečnosti areálu a vybavení. Mějte jistotu, že Vaše akce proběhne hladce a bezpečně a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Jsme bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic a děláme vše pro Vaše soukromí a bezpečnost. Dodáme návrhy technického zabezpečení firemního objektu i domu na základě firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Realizaci Vám v případě zájmu i zprostředkujeme, abyste s tím měli co nejméně práce. Dále zajišťujeme 24 hodinovou ostrahu Vašeho majetku i ostrahu při pořádání jakýchkoli akcí, jako jsou koncerty, plesy či fotbalová utkání. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na naši společnost.


Ostraha objektů, bezpečnostní služby, pult centrální ochrany, psovodi, profesionální ostraha

Ostraha objektů, bezpečnostní služby, pult centrální ochrany, psovodi, profesionální ostraha

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se postará o bezpečnost vašeho majetku a osob? Pak je pro vás správnou volbou LVL Facility s.r.o. LVL Facility s.r.o. je společnost, která zajišťuje široké spektrum služeb v oblasti ostrahy a údržby majetku. Nabízíme vám: - Ostrahu objektů prováděnou kvalifikovanými pracovníky, kteří splňují potřebné předpoklady a jsou školeni pro obsluhu bezpečnostních technologií. - Možnost napojení na pult centrální ochrany a využití dalších technických služeb a bezpečnostních technologií. - Strážné – psovody, kteří mohou vykonávat službu se služebním psem. - Bezpečnostní analýzu nebo audit vašeho objektu s cílem nalézt, navrhnout a realizovat optimální řešení pro vaše potřeby a požadavky. - Vypracování směrnic pro výkon ostrahy objektu v souladu s dodavatelskou smlouvou. LVL Facility s.r.o. je držitelem mnoha certifikátů a členem Hospodářské komory České republiky. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky z různých oborů. Naše motto je důslednost a spolehlivost. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a připravíme vám individuální nabídku. LVL Facility s.r.o. – vaše jistota v oblasti ostrahy a údržby majetku.


Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Hledáte security zajištění pro váš objekt, firmu, dům v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj? Nebo potřebujete služby spolehlivého bodyguarda? Obraťte se na bezpečnostní agenturu B.D.SAFE, s.r.o. Klientům vždy navrhneme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné řešení. Stačí k nám přijít s poptávkou a společně nalezneme vejvhodnější řešení. V portfoliu našich služeb je fyzická ochrana osob, zabezpečení bytů a objektů, detektivní služby, zajištění bezpečnosti na kulturních či sportovních akcích, řešení pohledávek, vymahačské služby. Poradíme si s jakýmkoliv úkolem a vy se můžete začít cítit bezpečně. Dlouholetá praxe hraje do našich karet.


Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti na kulturních, sportovních a soukromých akcích je zásadní pro plynulý průběh každého setkání. Společnost B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice je vaším spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnosti již od roku 2008. Ať už se jedná o koncert, hudební festival, sportovní utkání, zápas nebo svatbu či soukromou oslavu, můžete očekávat služby na nejvyšší úrovni. Naše služby jsou založeny na důkladné přípravě. Věnujeme se detailní analýze každého projektu, abychom si byli jisti, že bude bezpečnost pokryta. S důrazem na prevenci, jsme připraveni čelit jakýmkoliv výzvám. Profesionální služby poskytujeme Na Moravě, převážně ve Zlínském kraji. Přidejte se k našim spokojeným klientům.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!