Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Poptávám opravu okna zaskleného balkonu

Poptávám opravu okna zaskleného balkonu

Poptávám opravu okna zaskleného balkonu. Respektive opravu spodního pantu a ochranné lišty u otevírací části okna zaskleného balkónu. Typ okna viz. příloha. V dalších fotografiích je foto poškozené části - poptávané opravy.
Poptávka byla vložena dne:
18.04.2019 08:03

Platnost poptávky:
17.05.2019 07:28

Kontaktní osoba:
Jaroslav Prokop

Kontaktní email:

Okres:
Mladá Boleslav

Obrázek:
Poptávám opravu okna zaskleného balkonu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž PVC, plastových oken Gealan, Veka a hliníkových systémů Aluprof - fajn okna Morava

Montáž PVC, plastových oken Gealan, Veka a hliníkových systémů Aluprof - fajn okna Morava

Energeticky úsporná, kvalitní okna Vám dodá firma Fajn Okna Morava s.r.o. z Kroměříže. Ať už se rozhodnete pro plastová okna Gealan, Veka či hliníkový systém Aluprof, buďte si jisti, že se zvýší komfort vašeho domova, tato okna jsou odolná a mají vynikající izolační vlastnosti. Praktická plastová okna značek GEALAN a VEKA jsou dotupná pro různé ty budov - můžete volit mezi modely Gealan S 8000, S 9000 a STV nebo Artline 82 MD, Libris plus, Perfectline, Softline 76 MD a Softline 82 MD od VEKA. Pro ty, kteří preferují řešení na dlouhá léta, jsou tu hliníková okna Aluprof. Systémy MB-45 a MB-60 jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak interiérovým, tak exteriérovým isntalacím, s možností výběru z široké škály barev. Zajišťujeme kompletní servis - od výběru správných oken pro váš domov až po jejich odbornou instalaci. Instalujeme také další produkty - venkovní a vnitřní stínění i sítě proti hmyzu. Působíme převážně v Zlínském kraji, okolí Kroměříže, Přerova a Vyškova.


Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Kvalitní plastová, dřevěná okna a dveře - výroba a prodej

Potřebujete sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí výrobu a prodej plastových nebo dřevěných oken i dveří?Chcete nakoupit nové plastové nebo dřevěné okna a dveře? Neváhejte a kontaktujte naši společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích, okr. Brno-venkov. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří. Nabízíme: -plastové okna -plastové dveře -dřevěné okna -dřevěné dveře -hliníkové okna -hliníkové dveře -venkovní parapety -vnitřní parapety -žaluzie -předokenní rolety -sítě proti hmyzu -ozdobné dveřní výplně -zimní zahrady -garážová vrata. Vysoce kvalitní materiály s výbornými izolačními vlastnostmi jsou pro nás samozřejmostí. Dále také zaručujeme dobré zvukové vlastnosti, dlouhodobou životnost a nenáročnou údržbu.


Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Bezpečnostní, protipožární dveře HT do bytů a rodinných domů včetně montáže

Sháníte-li bezpečnostní a protipožární dveře, doporučujeme OKNA SVITAVY, které dodávají dveře HT zajišťující izolaci proti hluku, požáru. Vysoká bezpečnostní třída. Jsou navrženy tak, aby zaručily klid a pohodlí v domácnosti, a zároveň odolaly případnému vloupání nebo požáru. Naše firma OKNA SVITAVY je výhradním prodejcem těchto dveří pro Českou republiku a má 18 letou zkušenost v oboru. Nabízíme rychlou a profesionální montáž, záruční a pozáruční servis, a řadu možných slev pro své zákazníky. Firma OKNA SVITAVY má zastoupení po celé ČR, včetně Svitav, Litomyšle a Poličky.


Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Hledáte kvalitní otvorové výplně? Velkoformátová okna a HS portály dodává v okolí Opavy a Ostravy společnost Baran - FMB, spol. s r.o. Náš sortiment distribuujeme v České republice i do zahraničí. HS portály jsou zdvižně-posuvné dveře, které představují komfortní a praktické řešení vstupu na balkon, nebo terasu jakékoliv moderní stavby. V našem sortimentu naleznete velkoformátová dřevěná, plastová a hliníková okna, ale také zdvižně-posuvné dveře HERMA HST85 - STANDARD a THERMA HST85 - PREMIUM s vynikající těsností, tepelnou a zvukovou izolací, vysokou nosností a odolností, bezbariérovým práhem a komfortní obsluhou. Na výběr máme širokou škálu dekoru, opláštění dle RAL vzorníku i ornamentních skel. Postaráme se o dodávku, montáž i následný servis. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.


Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Plánujete výměnu oken či dveří nebo hledáte dodavatele kvalitních plastových či hliníkových oken pro novostavbu? Oslovte společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Okna i dveře vyrobíme podle Vašich požadavků v široké škále materiálů, barev a velikostí včetně atypických tvarů. Garantujete jejich dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, mrazu i UV záření a nenáročnost na mytí a údržbu. Přesvědčte se o kvalitě plastových a hliníkových oken a dveří od společnosti MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. a navštivte vzorkovou prodejnu nebo využijte kontaktního formuláře na webových stránkách.


Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

Sháníte interiérové nebo vchodové kvalitní dveře? Pak kontaktujte firmu TP Interier Morava z Ostravy. Firma dodává dveří renomovaných firem Gebrich a Porta Doors. Jedním z hlavních partnerů TP Interier Morava je firma Porta Doors. Porta Doors nabízí širokou škálu interiérových dveří, od klasických bílých dveří po moderní barevné a přírodní dýhované modely. Montují také vstupní bezpečnostní dveře s moderním designem. Pyšní se vysokou kvalitou, bezpečně ochrání váš domov. Firma také dodává jejich skládací a posuvné dveře, které nabízí praktické řešení pro úsporu místa. Součástí nabídky jsou také dveře do technických místností jako jsou garáže či sklepy. Je možno objednat dveře včetně zárubní a světlíků. Porta Doors je známý také díky skrytým pantům a bezpolodrážkovým interiérovým dveřím, které dodržují rovnou linii stěny a přispívají k modernímu vzhledu vašeho domova. Kromě Porta Doors nabízí firma TP Interier Morava bezpečnostní a protipožární dveře značky Gerbrich. Jedná se o bezpečnostní dveře s různými stupni odolnosti (např. RC 2 a RC 3) a také protipožární a kouřotěsné dveře. Jejich dveře jsou kvalitní, spolehlivé a esteticky povedené. TP Interier Morava vstřícně přistupuje ke všem zákazníkům. Jejich proškolení technici Vám rádi poradí s výběrem a provedou zaměření stavebních otvorů. Na základě zaměřovacího protokolu vám připraví cenovou nabídku. Kontaktujte TP interier morava s.r.o. se sídlem v Ostravě.