Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o.

Elektroměrové rozvaděče, které jsou přizpůsobeny novým výzvám

Potřebujete elektroměrové rozvaděče pro vaši domácnost, nebo průmyslový objekt? Chcete si vybrat z široké nabídky elektroměrových rozvaděčů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti? Výrobky firmy ELPLAST-KPZ Rokycany, která se zaměřuje na výrobu a prodej elektroměrových rozvaděčů pro různé účely a odvětví, spojují bohatou historii s pokrokem a inovací.

Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov

Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov

Vykonanie základného a zdokonaľovacieho výcviku pilotov vrtuľníkov
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2019 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav KUČA

Zadavatel telefon:
+421 960 317 645

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79632000-3
Školenia a výcvik personálu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vzdělávací středisko Horizont – kde teorie splňuje praxi a otevírá dveře k novým profesním příležitostem

Vzdělávací středisko Horizont – kde teorie splňuje praxi a otevírá dveře k novým profesním příležitostem

Vzdělávací středisko Horizont, umístěné v Novém Strašecí na adrese Sportovní 709, je vaším spolehlivým partnerem v oblasti profesionálního vzdělávání a školení pracovníků. S více než desetiletou tradicí a pod vedením zkušeného Jana Šlegra jsme vybudovali rozsáhlé portfolio školení, které pokrývá širokou škálu oblastí. Naše školení zahrnují: Obsluhu stavebních strojů jako jsou nakladače, rypadla a dozery Strojníky betonárek a obsluhy automixů Jeřábníky a vazače břemen Obsluhu motorových pil a pohyblivých pracovních plošin A mnoho dalších specializovaných oblastí Kromě základních a opakovaných školení nabízíme také revize stavebních a zemních strojů, zdvihacích zařízení a vysokozdvižných vozíků. Poradenské služby a prodej svařovací techniky MIGATRONIC jsou dalšími aspekty našeho komplexního servisu. V Horizontu si klade za cíl poskytovat školení a služby na nejvyšší možné úrovni. Díky naší moderní učebně a vybavenému vzdělávacímu centru jsme schopni nabídnout kurzy, které nejen splňují legislativní požadavky, ale také praktické potřeby našich klientů. Naše flexibilita a schopnost přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníků, včetně možnosti organizovat kurzy přímo ve vašich prostorách, nás řadí mezi přední vzdělávací střediska v oboru. Pro více informací o našich kurzech a službách nás neváhejte kontaktovat. Jan Šlegr a tým vzdělávacího střediska Horizont jsou tu pro vás, aby vám pomohli dosáhnout vašich profesionálních cílů. Navštivte nás na Sportovní 709, Nové Strašecí, nebo nás kontaktujte pro konzultace a rezervace vašeho školení.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku KNOTEK Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Potřebujete v Jihlavě Vaše pracovníky zaškolit v elektro službách tak, aby vše bylo zakončeno zkouškou? Neváhejte se obrátit na společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. Dvakrát do měsíce provádíme pravidelná školení elektro služeb na přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10. Cena školení je 1 090,- na osobu. Jednotlivce školíme v Jihlavě na sídle společnosti ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o (na adrese Hany Kvapilové, 702/21 ). Pokud by jste potřebovali zaškolit zaměstnance, lze se domluvit na schůzce ve Vaší společnosti. Podrobnější info ohledně konaných termínů dostanete na tel.č. 567 301 612 nebo nám napište formou e-mailu či se podívejte na naše webové stránky. Na školení je nutné si donést: - přihlášku (lze stáhnout na našich webových stránkách) - doklad o vzdělání v oboru elektro - potvrzení o délce provozované praxe - potvrzení o zdravotní způsobilosti Přihlášku prosím zadejte nejpozději sedm dní před termínem zkoušky!


Referentské školení řidičů také online na našem webu

Referentské školení řidičů také online na našem webu

Školení řidičů Ostrava má zkušenosti se školením referentů. Školíme v našem akreditovaném středisku, nyní je také možnost využít absolvování online. Povinná účast na školení referentů se týká každého, kdo využívá ať už svůj soukromý automobil nebo služební vůz pro pracovní výkon. Týká se to i výkonu pracovní činnosti uvnitř objektu či uzavřeném prostoru. Proškolit se musí tito řidiči povinně dle zákona každý rok a řádně vše zdokumentovat. Všichni, kteří úspěšně školení absolvují, získají osvědčení. Nyní se mohou zájemci o školení přihlásit i online na webu. Navštivte náš web.


E-learningové kurzy v oblasti systémů řízení

E-learningové kurzy v oblasti systémů řízení

Pokud chcete získat nové znalosti a dovednosti v oblasti systémů řízení, pak jsou e-learningové kurzy od společnosti e-ISO, a.s. ideální volbou pro vás. E-learningové kurzy vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv, podle vašeho vlastního tempa a rozvrhu. Můžete se vzdělávat v oblastech jako ISO/IEC 27001, ISO 50001, nebo ISO 9001, které jsou důležité pro zajištění kvality, bezpečnosti a efektivity vaší organizace. E-learningové kurzy vás naučí, jak provádět interní audity a jak spravovat systémy řízení podle mezinárodních norem. Získáte také certifikát, který potvrdí vaše kvalifikace a zvýší vaši konkurenceschopnost na trhu práce. E-learningové kurzy od společnosti e-ISO, a.s. jsou navrženy tak, aby byly zajímavé, interaktivní a praktické. Budete se učit z reálných příkladů, cvičení a testů, které vám pomohou pochopit a aplikovat teorii do praxe. Budete mít také možnost konzultovat s odborníky a získat zpětnou vazbu na vaše výsledky.