Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov

Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov

Vykonanie základného a zdokonaľovacieho výcviku pilotov vrtuľníkov
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79632000-3
Školenia a výcvik personálu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení obsluhy montážních plošin - základní, opakovací školení obsluhovatelů pracovních plošin

Školení obsluhy montážních plošin - základní, opakovací školení obsluhovatelů pracovních plošin

Zájemci o školení obsluhy montážních plošin z regionu Zlínský kraj se mohou obrátit na společnost PLOŠINY CZ s.r.o. z Nivnice u Uherského Brodu. Termín školení naplánujeme individuálně po dohodě. Školení obsluhovatelů pracovních plošin: - nové školení - základní s vystavením oprávnění - opakovací školení. Školíme nejen obsluhu plošin, ale i pracovníky odpovědné za provoz plošiny - bezpečnostní techniky, kontrolory. Pro bližší informace nás kontaktuje na tel.: 602861170.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Členové Regionální hospodářské komory Brno plně využívají nadstandartních služeb pro své podnikání. Regionální hospodářská komora Brno slouží jako aktivní podpora pro podnikání, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. Malí i střední podnikatelé využívají služby pro osobní i podnikatelský rozvoj. Vzdělávací akce Široká škála školení, odborné semináře i praktické kurzy. Spolupracujeme s lektory, kteří mají bohaté i praktické zkušenosti v oborech a dovednostech, které školí. Výhoda pro účastníky z členských firem - mají výrazné cenové zvýhodnění účastnického poplatku. Firemní vzdělávání Pro Vaši firmu připravíme firemní školení „na míru“ dle Vašich potřeb a s přizpůsobením programu. Ve spolupráci s našimi lektory Vám zdarma zpracujeme programovou i finanční nabídku. Členové mají možnost pro účely firemního vzdělávání využít našich školící prostory vč. kompletního servisu a vybavení. Dotace na vzdělávání Z našich dotačních projektů, Vám můžeme pomoci, zajistit dotaci na školení zaměstnanců. V rámci projektů přebíráme náročnou administrativu projektu a zástupci firmy pouze využívají školení. Další výhody pro členy a seznam pořádaných akcí na rok 2018 naleznete na našich webových stránkách Regionální hospodářské komory Brno.


Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Hledáte školící středisko, které pořádá kurzy na stavební stroje a motorové pily? Pak se obraťte na společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě. Školení probíhá především v celém Moravskoslezském kraji. Máme akreditovaná střediska v Opavě, Havířově, Vítkově a Třinci, ale jezdíme školit i do Bruntálu, Krnova, Olomouce a do Brna. Naše učebny jsou nově zrekonstruované a školení probíhá v příjemném prostředí s využitím moderní techniky. Školení strojníků stavebních strojů: nakladače, rypadla, válce, dozery a jiné kategorie dle dohody Druhy kurzů: - základní kurz – pro pracovníky, kteří nemají žádný strojnický průkaz - rozšiřovací kurz – pro vlastníky strojnického průkazu - rozšíření dalších kategorii strojů - sdružený kurz – sloučení základního a rozšiřovacího kurzu - opakované školení s přezkoušením – každé 2 roky se musí obnovit platnost strojnických průkazů Školení obsluhy motorové pily: - základní školení – řezání do průměru 15 cm - základní školení – kácení - opakovací školení - základní školení - křovinořezy - opakovací školení Výstupní doklad: Průkaz k obsluze motorové pily či křovinořezu, anebo potvrzení do tohoto průkazu. Více informací o termínech a cen kurzů se dozvíte na stránkách společnosti AUTO EDU nebo si můžete zavolat na číslo 596614179.


Trénink prodejních dovedností – schopnost získat zakázku, uzavření obchodu

Trénink prodejních dovedností – schopnost získat zakázku, uzavření obchodu

Láká Vás možnost profesního i osobního rozvoje? Rádi byste zvýšili své prodejní dovednosti či dovednosti Vašeho obchodního týmu a zvýšili tak firemní zisk? Tajemství úspěšného prodeje Vám prozradí a názorně předvede profesionální kouč, trenér a konzultant Martin Gajdoš. Pořádám konzultace, školení a workshopy zaměřující se na oblast prodeje a obchodu, s cílem získat zakázku a uzavřít obchod. Naučím Vás vnitřní disciplínu, prodejní etiku, umění obchodní komunikace i řešení konfliktů. Získáte sebedůvěru a schopnost překonat svůj strach z neúspěchu. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.


Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, periodické, mimořádné

Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, periodické, mimořádné

Od firmy HASTEKO Uherský Brod si firmy mohou nechat provést kontrolu a audit stavu BOZP a PO. Zajistíme i vstupní, periodické či mimořádné školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a požární bezpečnost staveb. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Chystáte se vyřídit školení požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při praci pro své zaměstnance? Pokud nevíte, co máte podle zákona splňovat, obraťte se na nás. Služby v PO a BOZP: - kontroly a audity stavu BOZP a PO před hlášenou kontrolou OIP, SPD, prohlídky pracovišť a návrh na odstranění případných nedostatků - vypracování příslušné dokumentace - analýza a hodnocení rizik možného ohrožení zdraví zaměstnanců - audit bezpečnostního značení - vstupní, periodické, mimořádné školení zaměstnanců, preventivních požárních hlídek - vypracování bezpečnostních pokynů pro obsluhu strojů, zařízení - konzultace v oblasti BOZP a PO a další služby.


Kurzy a školení BOZP - koordinátor na stavbě a staveništi

Kurzy a školení BOZP - koordinátor na stavbě a staveništi

Chystáte se na školení BOZP a nevíte, co vlastně máte dle zákona splňovat nebo jakou formu školení zvolit? Neváhejte a obraťte se na školící a vzdělávací středisko v Brně, kde Vám poskytneme kurzy a služby v oblasti BOZP. Koordinátora BOZP může provádět pouze odborně způsobilá osoba, a to dle zákona č. 309/2006 Sb. V našem školícím a vzdělávacím středisku máte na výběr máte tyto školení: - Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik v oblasti BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění - Koordinátor BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění - Lektor – školitel BOZP - Specialista bezpečnosti práce a prevence rizik - Revizní technik zdvihacích a plynových zařízení - Revizní technik tlakových zařízení - Preventista rizik spojených s obsluhou řetězové pily - Průmyslové vlastnictví, vynálezy, patenty - Základy grafologie.