Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Nákup pneumatických prvků

Nákup pneumatických prvků

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pneumatických prvků sloužících pro výzkumné a vývojové činnosti v rámci projektu „Centrum výzkumu pokročilých mechatronických systémů“. Konkrétně se jedná o pneumatický proporcionální rozváděč, pneumatický proporcionální redukční ventil a pneumatické motory.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Zadavatel IČ:
61989100

Zadavatel ulice:
17. listopadu 2172/15

Zadavatel PSČ:
708 00

Zadavatel obec:
Ostrava-Poruba

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42121000-3
Hydraulické nebo pneumatické motory a servomotory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odolné vzduchové hadice pro potravinářský průmysl – pneumatikářské hadice PUPA

Odolné vzduchové hadice pro potravinářský průmysl – pneumatikářské hadice PUPA

Hledáte společnost, která Vám může poskytnout spolehlivé a zároveň vysoce odolné pneumatické prvky, jako jsou pneumatikářské hadice, které zároveň najdou uplatnění v potravinářském průmyslu? V tomto případě se obraťtě na společnost YETTY.EU se sídlem v Jihlavě. YETTY. EU poskytuje technickou podporu v oblasti průmyslové automatizace. Naše společnost je schopna svým zákazníkům zajistit velice rychlou dodávku odolných vzduchových hadic PUPA pro potravinářský průmysl: - provozní teplota těchto hadic je -40°C až + 100°C - vhodné na sanitační a desinfekční procesy v potravinářských provozech - odolné vůči chemickým činidlům - vyšší provozní tlaky - nezlomitelné - dostupnost v různých barevných provedeních a průměrech


Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM. Ejektory: -vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy. Senzory: -tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů. Přísavky: -vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace. Příslušenství: -pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr. a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX -vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex. Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.


Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Společnost IMI International s.r.o. poskytuje široký sortiment produktů, které umožňují zvýšit výkonnost a produktivitu v oblasti průmyslové automatizace. Díky našim bohatým zkušenostem s výrobními linkami produkujeme komponenty pro průmyslovou automatizaci, které Vám zajistí menší poruchovost, úsporu energie, ale také vyšší produktivitu a efektivitu. Naše produkty pro průmyslovou automatizaci zahrnují: - ventily,ventilové ostrovy, proporcionální ventily - ovladače monitorující tlak - produkty pro úpravu vzduchu - pneumatické válce – bezpístnicové, kompaktní, rotační, měchové nebo s integrovaným ventilem. Kompletní přehled produktů pro průmyslovou automatizaci naleznete v našem online katalogu a na našem e-shopu.


Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Sháníte odolné pneumatikářské hadice pro rozvod tlakového vzduchu, které se nezlomí? Pak jsou pro Vás tou pravou volbou hadice PUPA. Tyto vysoce flexibilní hadice s malým poloměrem ohybu dodává YETTY EU z Jihlavy. Jedná se o nový velmi odolný typ, vyrobený z ko-polyuretanové směsi, který výborně funguje i při teplotách od – 40°C do +100°C. Navíc, naše hadice nezlomíte! Klidně na nich můžete uvázat třeba uzel. Po jeho rozmotání však nepoznáte místo, kde jste jej udělali. Nemusíte se tedy bát, že hadice zůstane mechanicky poškozená a následně pod náporem tlaků praskne. Rádi byste se o této revoluční hadici dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Elektropneumatické ventily - široký sortiment komponentů a systémů

Elektropneumatické ventily - široký sortiment komponentů a systémů

Sháníte firmu, která prodává elektropneumatické ventily? Neváhejte a zastavte se k nám, kde jistě najdete co potřebujete! Zabýváme se technickou podporou v oblasti komponentů, elektropneumatických ventilů a pneumatických systémů. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat jak do oblastí hydrauliky, energetických řetězů tak i do vedení THK a jiných novinek. Spolupracujeme s různými výrobci např.: EKD, MARTONAIR, WATSON, Festo, BUSCHJOST, NORGREN, AIRTEC ad. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

IMI international je producentem a prodejcem pneumatických prvků, které zajistí nejvyšší možnou funkci systému stlačeného vzduchu. Našim zákazníkům můžeme poskytnou pneumatické prvky, která poskytují jednoduchá nebo komplexní řešení, a mohou tak být samostatně instalovatelná nebo kombinovatelná. Náš sortiment zahrnuje: - produkty na úpravu vzduchu – filtry, maznice, tlakové regulátory, pojistné tlakové ventily, náběhové/vypouštěcí ventily - pneumatické válce – profilové a svorníkové, kruhové, kompaktní apod. - tlakové spínače – elektromechanické, elektronické - proporcionální ventily - jednostupňová a vícestupňová vakuová čerpadla, přísavky, spínače, měřidla a tlumiče - šroubení - trubky a hadice a mnohé další