Nákup pneumatických prvků

Nákup pneumatických prvků

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pneumatických prvků sloužících pro výzkumné a vývojové činnosti v rámci projektu „Centrum výzkumu pokročilých mechatronických systémů“. Konkrétně se jedná o pneumatický proporcionální rozváděč, pneumatický proporcionální redukční ventil a pneumatické motory.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
68 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Zadavatel IČ:
61989100

Zadavatel ulice:
17. listopadu 2172/15

Zadavatel PSČ:
708 00

Zadavatel obec:
Ostrava-Poruba

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Jílek

Zadavatel telefon:
+420 597 329 131

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vsb.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42121000-3
Hydraulické nebo pneumatické motory a servomotory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Společnost IMI International s.r.o. poskytuje široký sortiment produktů, které umožňují zvýšit výkonnost a produktivitu v oblasti průmyslové automatizace. Díky našim bohatým zkušenostem s výrobními linkami produkujeme komponenty pro průmyslovou automatizaci, které Vám zajistí menší poruchovost, úsporu energie, ale také vyšší produktivitu a efektivitu. Naše produkty pro průmyslovou automatizaci zahrnují: - ventily,ventilové ostrovy, proporcionální ventily - ovladače monitorující tlak - produkty pro úpravu vzduchu - pneumatické válce – bezpístnicové, kompaktní, rotační, měchové nebo s integrovaným ventilem. Kompletní přehled produktů pro průmyslovou automatizaci naleznete v našem online katalogu a na našem e-shopu.


Výroba, opravy a expresní dodávka pneumatických válců, plynových vzpěr a dalších prvků vzduchové automatizace

Výroba, opravy a expresní dodávka pneumatických válců, plynových vzpěr a dalších prvků vzduchové automatizace

Transportní technika Tůma s.r.o. spolupracuje se spolehlivým a více než 40 let prověřeným výrobcem pneumatických válců, plynových vzpěr, plynových pružin a dalších prvků vzduchové automatizace. Tato úzká spolupráce umožnila firmě Transportní Technika Tůma především: - výrobu a opravu těchto komponentů dle požadavků zákazníka ( ISO válce, výkres zákazníka, vyřazený vzorek válce nebo plynové vzpěry) - zachování příznivých cen  - podstatné zkrácení dodacích termínů Firma působící v Opavě a Ostravě zaručuje dlouhou životnost a moderní design všech svým produktů. Pneumatické pohony, lineární pohony a plynové pružiny projektujeme a vyrábíme podle standardů ISO 15552, ISO 6431 a ISO 6432. Vytvořili jsme inovativní řadu lineárních pohonů s modulární konstrukcí Smartline. Naše řešení hlášené jako patent ocenili odborníci z oboru a byla oceněna titulem výrobek roku. Pro velmi rychlé dodací termíny jsme pro Vás nachystali program expresní realizace objednávek během 24 hodin. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. Vám dodá všechno pro pohony a pneumatické rozvody: (ozubené, ploché a kulaté řemeny, klínové řemeny, tažné řemeny, valivá ložiska, těsnící prvky, o-kroužky, gufera, transportní pásy, gumotextilní pásy, pneumatické prvky, článkové dopravníky, řetězy, pojezdová kola, pružiny, segerovky umělohmotná vedení a profily) Technická podpora: V případě Vašich požadavků Vám dotazy zodpoví Ing.Vladan Vařeka na telefonu +420 724 816 816.


Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Sháníte odolné pneumatikářské hadice pro rozvod tlakového vzduchu, které se nezlomí? Pak jsou pro Vás tou pravou volbou hadice PUPA. Tyto vysoce flexibilní hadice s malým poloměrem ohybu dodává YETTY EU z Jihlavy. Jedná se o nový velmi odolný typ, vyrobený z ko-polyuretanové směsi, který výborně funguje i při teplotách od – 40°C do +100°C. Navíc, naše hadice nezlomíte! Klidně na nich můžete uvázat třeba uzel. Po jeho rozmotání však nepoznáte místo, kde jste jej udělali. Nemusíte se tedy bát, že hadice zůstane mechanicky poškozená a následně pod náporem tlaků praskne. Rádi byste se o této revoluční hadici dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

IMI international je producentem a prodejcem pneumatických prvků, které zajistí nejvyšší možnou funkci systému stlačeného vzduchu. Našim zákazníkům můžeme poskytnou pneumatické prvky, která poskytují jednoduchá nebo komplexní řešení, a mohou tak být samostatně instalovatelná nebo kombinovatelná. Náš sortiment zahrnuje: - produkty na úpravu vzduchu – filtry, maznice, tlakové regulátory, pojistné tlakové ventily, náběhové/vypouštěcí ventily - pneumatické válce – profilové a svorníkové, kruhové, kompaktní apod. - tlakové spínače – elektromechanické, elektronické - proporcionální ventily - jednostupňová a vícestupňová vakuová čerpadla, přísavky, spínače, měřidla a tlumiče - šroubení - trubky a hadice a mnohé další


Odolné vzduchové hadice pro potravinářský průmysl – pneumatikářské hadice PUPA

Odolné vzduchové hadice pro potravinářský průmysl – pneumatikářské hadice PUPA

Hledáte společnost, která Vám může poskytnout spolehlivé a zároveň vysoce odolné pneumatické prvky, jako jsou pneumatikářské hadice, které zároveň najdou uplatnění v potravinářském průmyslu? V tomto případě se obraťtě na společnost YETTY.EU se sídlem v Jihlavě. YETTY. EU poskytuje technickou podporu v oblasti průmyslové automatizace. Naše společnost je schopna svým zákazníkům zajistit velice rychlou dodávku odolných vzduchových hadic PUPA pro potravinářský průmysl: - provozní teplota těchto hadic je -40°C až + 100°C - vhodné na sanitační a desinfekční procesy v potravinářských provozech - odolné vůči chemickým činidlům - vyšší provozní tlaky - nezlomitelné - dostupnost v různých barevných provedeních a průměrech


Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM. Ejektory: -vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy. Senzory: -tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů. Přísavky: -vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace. Příslušenství: -pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr. a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX -vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex. Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.