Stavba - Cyklotrasy, SO - ul. Zlatovská, SO - Prepojenie ul. Zlatovská – Hlavná v Trenčíne

Stavba - Cyklotrasy, SO - ul. Zlatovská, SO - Prepojenie ul. Zlatovská – Hlavná v Trenčíne

Predmetom zákazky sú stavebné práce na stavbe Cyklotrasy: SO - ul. Zlatovská a SO - Prepojenie ul. Zlatovská Hlavná v Trenčíne.

V rámci stavby sú navrhnuté nemotorové komunikácie určené na cyklistickú premávku v zmysle STN 736110 a TP 07/2014.
Na ulici Zlatovská v rámci stavby Cyklotrasy, SO - ul. Zlatovská v Trenčíne je cyklistická komunikácia navrhnutá vo funkčnej triede D 2 ako samostatná cyklistická cestička. Šírka jednosmerného jazdného pruhu je 1, 25-1, 50 m.
Cyklotrasa z ulice Zlatovská na ulicu Hlavnú v rámci stavby Cyklotrasy, SO - Prepojenie ul. Zlatovská Hlavná v Trenčíne bude prebiehať pri jestvujúcej komunikácii kategórie C1. Nemotoristická komunikácia je navrhnutá funkčnej triedy D 2 ako samostatná cyklistická cestička alebo a D 3 ako spoločná cestička pre cyklistov a chodcov. Šírka jazdných pruhov cyklistickej cestičky je 2 x1, 50 m, krajnica je šírky 2x0, 25 m. Šírka spoločnej cestičky je 2, 00 - 2, 50 m.
Cyklistické komunikácie sa smerovo aj výškovo napoja na jestvujúce komunikácie. V rámci úpravy sa vybúrajú jestvujúce obrubníky a preplátujú sa z dôvodu bezbariérového napojenia.

Cyklistické komunikácie bude vo vhodných miestach olemované záhonovými obrubníkmi, pričom vo vzniknutých ostrovčekoch dôjde k spätnému zahumusovaniu a zatrávneniu, do ktorého bude zvedená dažďová voda.

Všetky úseky budú vybavené kompletným dopravným značením v súlade s STN 018020. Priechody pre chodcov budú osvetlené a označené formou vodorovného značenia krytov striekacou farbou s balotinovou reflexnou úpravou a cyklopruh v nebezpečných miestach križovania so vstupmi do objektov, resp. pri autobusových zastávkach bude na zeleno podfarbený v zmysle TP 7/2014. V križovatke Zlatovská Stanična sa po zrealizovaní nových priechodov pre chodcov osadí oceľové zábradlie v celkovej dĺžke 37m.
Stavebné práce budú uskutočnené v rozsahu výkazov-výmer a za podmienok podľa projektovej dokumentácie pre stavbu Cyklotrasy: SO - ul. Zlatovská a SO - Prepojenie ul. Zlatovská Hlavná v Trenčíne spracovanej oprávnenou osobou Ing. Jozefom Plocháňom, (ďalej v texte označovaná aj len ako: projektová dokumentácia alebo projekt) pričom táto projektová dokumentácia tvorí prílohu k súťažným podkladom a v zmysle platného stavebného povolenia.

Ďalšie podrobnosti sú uvedené v projektovej dokumentácii.

Bližší opis predmetu zákazky je uvedený aj v časti B.1 a B.3 súťažných podkladov.

Pozn.: Stavebný dozor si zabezpečí verejný obstarávateľ sám, na vlastné náklady.
Veřejná zakázka vložena:
09.04.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Kontaktní osoba:
Ing. František Kňažek, tel.: +421 911 087 093, e- mail: frantisek.knazek@trenc

Zadavatel telefon:
+421 326 504 265


Zadavatel web:
http://www.trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233162-2
Stavebné práce na stavbe cyklistických trás

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Potřebujete ve vašem kraji, městě nebo vesnici opravit silnici nebo cestu? Jsou na vašich komunikacích trhliny nebo nesouměrný terén? Obraťte se na firmu REKMA, spol. s r.o., která je v oblasti opravy silnic, cest a komunikací profesionálem. Je známá nejen v české republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. Díky novým technologiím a kvalitnímu strojnímu vybavení opravíme trhliny v betonu i asfaltu. Zajistíme řezání a zalévání trhlin - frézování, penetrace, aplikace zálivky, zalití bez překrytu nebo s překrytem, ošetření vápencovým práškem. Zamezte trhlinám na silnici a nechte je včas opravit - firma REKMA, spol. s r.o. se o vše postará.


Pokládka konstrukčních vrstev finišerem – klíčový proces při výstavbě silnic a komunikací

Pokládka konstrukčních vrstev finišerem – klíčový proces při výstavbě silnic a komunikací

Chcete aby Vaše příjezdová cesta byla v perfektním stavu nebo zlepšit povrch komunikací ve Vaší obci? V tom případě se obraťte na specialisty v oboru silnic a inženýrských sítí ze společnosti Dopravní stavby Smrčka s.r.o. Společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. provádí pokládku konstrukčních vrstev finišerem s více než desetiletou tradicí a zkušenostmi. Strojově nanášejí směsi KZC, MZK nebo štěrkodrť do frakce 0/32 mm. Moderní technologie a kvalifikovaný tým zaručují dlouhou životnost a funkčnost staveb. Výmoly na silnicích se stávají minulostí – nechte si pokládku od nás realizovat co nejdříve!


Strojová pokládka hutněné asfaltové směsi – výstavba a rekonstrukce dopravních staveb

Strojová pokládka hutněné asfaltové směsi – výstavba a rekonstrukce dopravních staveb

Hledáte specialistu v oboru silničního stavitelství a inženýrských sítí? Potřebujete zajistit pokládku asfaltových směsí a nevíte na koho se obrátit? V tom případě kontaktujte společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. Společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. provádí veškeré činnosti vlastními kapacitami a služby zahrnují hutněné asfaltové směsi, které realizujeme strojovou pokládkou finišery v šířkách od 1,5 m do 6,5 m. Zajištěna je také výstavba, rekonstrukce a údržba inženýrských sítí, jako jsou vodovody, kanalizace a plynovody. Zvolte rychlou a efektivně pracující společnost a nechte si realizovat pokládku asfaltových směsí od nás co nejdříve!


Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Hledáte specialistu na silniční stavitelství i inženýrské sítě, který si poradí s návrhem i samotným dokončením? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. realizuje rychlostní komunikace a silnice, místní komunikace, okružní křižovatky a dopravní uzly, parkoviště, zpevněné plochy, lesní a polní cesty i cyklostezky. Při realizaci jsou zajištěny zemní práce, betonové povrchy, asfalt, dopravní značení, frézování a mnoho dalšího. Mějte své dopravní stavby v perfektním stavu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!