Poptáváme výrobu plachty na dětský kolotoč

Poptáváme výrobu plachty na dětský kolotoč

Sháníme výrobce plachet na míru. Jedná se nám o plachtu na dětský kolotoč.
Poptávka byla vložena dne:
04.04.2019 07:40

Platnost poptávky:
04.05.2019 07:34

Kontaktní osoba:
Martin Černohlávek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Hydroizolační fólie JUNIFOL s použitím na skládkách

Řešíte výstavbu skládky tuhého, kapalného odpadu či vodní hráze, nádrže? Pro tyto stavby je nutno použít vhodnou hydroizolaci. Tu Vám dodá naše společnost JUTA a.s. Vyrábíme hydroizolační fólie JUNIFOL, které jsou vysoce odolné vůči chemikáliím, mikroorganismům, plísním a mechanickému poškození jako jsou kořeny. JUNIFOL je stabilizována i proti působení UV záření. Můžete si zakoupit hydroizolace v různých šířkách, tloušťkách a barvách, s hladkým či strukturovaným povrchem. Dále v našem sortimentu naleznete geomembrány, tkané a netkané geotextilie, drenážní rohože i protierozní sítě.


Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Potřebujete zamezit viditelnost na Váš pozemek? Nebo sháníte ověřeného prodejce stínící plotové sítě za rozumnou cenu? V tomto případě navštivte prodejnu Ploty Gaves ve Znojmě. Zajišťujeme prodej a dodávku tmavězelených stínících plotových clon (sítí) včetně doplňků potřebných k jejich instalaci. Stínící plotové sítě jsou vyráběny ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylenu s UV stabilizací. Šírka úpletu se pohybuje v rozmezí 1 až 2 metrů. Tmavězelené plotové clony zajišťují až 90% stínění. Clony je možné použít: - v domácnosti – zamezuje viditelnost na váš pozemek, chrání před větremn a venkovních sportovištích - chrání proti větru, reklamní plochy - v zahradnictví – stínící sítě na skleníky, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactva - ve stavebnictví – ochranné sítě na lešení, chránící okolí proti spadu materiálu a drobných předmětů - jako větrné zábrany, provizorní oplocení


Přírodní protierozní geotextilie z juty a kokosu, Praha

Přírodní protierozní geotextilie z juty a kokosu, Praha

Potřebujete zpevnit svah a zabránit tak půdní erozi? Nejlepším řešením je výsadba vegetace. Než trávy, stromy či jiná výsadba budou schopny zamezit erozi je ideální toto protierozní opatření zkombinovat s přírodní geotextílií od společnosti Daer, s.r.o. Naše společnost se zaměřuje na prodej geotextílií z jutového či kokosového vlákna. Tyto přírodní textílie přispívají k uchycení výsadby a poté se rozpadají. Jutová geotextílie má životnost 1-2 roky, kokosová vlákna mají životnost delší 3-4 roky a poté se vlivem vlhkosti a slunečního záření rozpadnou. Zboží dodáváme v roly o šířce 1,2 a 2 m s délkou 50 m. Současně si u nás můžete zakoupit i kotvící skoby.


Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Chcete mít okrasnou zahrádku s mulčovací kůrou? Nemáte čas na neustálé odstraňování plevele? Použijte při zřizování textilii od společnosti Daer, s.r.o., která se nachází v Praze. Specializujeme se na internetový prodej agrotextilií Agrotex, která zabraňuje prorůstání plevele a je UV stabilní. Tento druh textilií je ideální pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru. Prodáváme široké spektrum mulčovacích textilií v gramážích 45, 50, 80 a 100 g/m2, šířky 0,5 m; 1,1 m; 1,6 m; 2,1 m a 3,2 m. Můžete si vybrat i netkané textilie podle barev a to bílou, hnědou či černou.


Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Pokud potřebujete krycí plachtu s atypickými rozměry, můžete se obrátit na společnost KARPJAK, která Vám ji ráda ušije přesně na míru tak, jak potřebujete. Plachty jsou textilní nebo fóliové a jsou odolné proti vodě. Vyrobíme také nehořlavé plachty pro svářeče, které jsou odolné vůči vysokým teplotám. Najdete využití pro: - stánky - bazény - přístřešky - vozíky - zahradní nábytek - altány, pergoly - auta - haly - plachty do zádveří. Už si nemusíte lámat hlavu, jak ochráníte svoje věci, aby se nezničily. Přikryjte je námi vyrobenou plachtou a budete bez starostí!


Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Poptáváte dekorační látky? Navštivte velkoobchodní čalounickou galanterii BS - textil s.r.o. z Jihlavy a vyberte si ze širokého spektra dekoračních látek pro čalouníky a tkanin včetně kovového příslušenství pro originální bytový design. Firma dodává různé: - listové žinylkové, žakárové a ploché potahové látky - nehořlavé tkaniny TREVIRA CS speciálně pro veřejné prostory - vlasové tkaniny - matracoviny včetně proševů, koženek, 3D tkanin a microfází - luxusní deky a povlečení s dětskými motivy Také zde naleznete interiérové látky, závěsy, záclony a odolné textilie proti drápkům zvířat či zašpinění.