Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková

Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková provozuje v Otrokovicích horizontální solárium, které nabízí možnost udržet si krásnou barvu pokožky i v zimních měsících. Naše dvě solária pomáhají také tvorbě vitaminu D, který je nezbytný pro udržení vašeho zdraví a také dobré nálady. Na výběr máme solária – Silver Star-Pro nebo Bluemoon.

Poptáváme výrobu plachty na dětský kolotoč

Poptáváme výrobu plachty na dětský kolotoč

Sháníme výrobce plachet na míru. Jedná se nám o plachtu na dětský kolotoč.
Poptávka byla vložena dne:
04.04.2019 07:40

Platnost poptávky:
04.05.2019 07:34

Kontaktní osoba:
Martin Černohlávek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 738 627

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Netkané textilie pro automobilový průmysl – zlepšení akustických vlastností v automotive

Netkané textilie pro automobilový průmysl – zlepšení akustických vlastností v automotive

Pokud hledáte netkané textilie pro automotive, můžete se obrátit na společnost Němec trade s.r.o., která je specialistou na netkané a vpichované netkané textilie pro nábytkářský, zemědělský a automobilový průmysl. Němec trade s.r.o. distribuuje netkané textilie pro automobilový průmysl, které se používají například pro čalounění plata zavazadlového prostoru, stropní panely, části sedadel, čalounění interiéru, zvukové izolace, přepravní či mezioperační ochranu lakovaných nebo na poškození choulostivých dílů, přepravní ochranu vozidel, přepravní ochranu sedadel nebo nejrůznější pomocné vysekávané díly pro vypěňování. Zjistěte více informací o netkaných textiliích pro automobilový průmysl a navštivte náš web!


Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže Dvůr Králové nad Labem

Představujeme Vám společnost JUTA a.s. Dvůr Králové nad Labem, která se již dlouhá léta věnuje výrobě, inovacím a prodeji síťovin JUTANET na kulaté balíky. JUTANET Green Wrap a Combi Wrap představují novou úroveň technologie síťovin pro balení kulatých balíků. Konstrukce síťoviny významně snižuje dopad na životní prostředí. Síťoviny JUTANET na balení slámy, sena, senáže vynikají svojí vysokou pevností, UV stabilizací, perfektním krytím balíků, jsou vyrobeny z HDPE té nejvyšší kvality, jsou opatřené identifikací pomocí barevných krajových pásků a čárových kódů, mají certifikaci ISO. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma JUTA a.s. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.


Netkané textilie pro speciální aplikace – pro potahování, vpichování, při výrobě koberců, kabelů

Netkané textilie pro speciální aplikace – pro potahování, vpichování, při výrobě koberců, kabelů

Potřebujete netkané textilie pro speciální aplikace na míru požadavkům Vaší společnosti a nevíte na koho se obrátit? V tom případě se spolehněte na společnost Němec trade s.r.o. Společnost Němec trade s.r.o. prodává netkané textilie Lutradur, Lutrabond a Lutradur Fine Denier, které jsou vyráběny ze směsi polyesteru, polypropylenu nebo bikomponentních vláken. Využití nacházejí například jako nosné textilie pro potahování, vpichování nebo formování tvarových dílů, jako textilie pro leštění, výrobu kabelů, izolací nebo umělých trávníků, jako podložky pod frézování dílů nebo jako textilie pro separátory baterií. Využijte netkané textilie i ve Vaší společnosti a kontaktujte nás ještě dnes!


Motouzy Dvůr Králové nad Labem – pro lisy na kulaté balíky, pevné balení slámy a sena

Motouzy Dvůr Králové nad Labem – pro lisy na kulaté balíky, pevné balení slámy a sena

Společnost JUTA a.s. ze Dvora Králové nad Labem se dlouhá léta věnuje výrobě kvalitních obalových produktů v zemědělství včetně výrobě motouzů. V rámci služeb zajišťujeme výrobu motouzů pro lisy na kulaté balíky. Naše motouzy snadno zvládnou zabalit senáž, seno i slámu. Zemědělské motouzy z výrobní divize JUTA a.s. jsou vyrobeny z PP na nejmodernějších tkacích strojích, mají perfektní pevnost, která zaručuje dokonalé ovázání balíků, dále disponují UV stabilizací zaručující dlouhou životností, mají identifikační a čárové kódy, certifikace ISO. Pro věškeré informace ohledně výroby motouzů nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dukelská 417, Dvůr Králové nad Labem.


Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Šití krycích plachet na míru - k zakrytí haly, přístřešku, bazénu, zahradního nábytku

Potřebujete plachtu se specifickými rozměry, která zakryje auta, vozíky, stroje nebo zahradní nábytek? Naše společnost Karpjak pro vás ušije přesně na míru plachtu se specifickými rozměry, díky které už si nemusíte lámat hlavu nad tím, čím přikrýt zvláště cenné věci, zvláště v zimě. Naše speciální plachty jsou vhodné pro: - bazény, - stánky, - vozíky, - automobily, - pergoly, - zahradní nábytek, - vlečky, - přístřešky, - haly a spoustu dalších. Vybírat můžete plachty: - nepromokavé, - nehořlavé. Využijte této nabídky a nechejte si ušít plachtu přesně dle vašich požadavků, tak aby vám plně vyhovovala a co nejlépe posloužila!


Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Naše společnost se zabývá především hydroizolací tunelových systémů, spodních staveb, střech a hydroizolací skládek, a to již od roku 1998. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, a proto se řadíme mezi kvalitní a spolehlivé společnosti, které mají plno spokojených zákazníků. V naší nabídce naleznete kromě služeb hydroizolací také materiály, které jsou nedílnou součástí těchto služeb. Mezi ně patří například geotextilie Formtex, která je vhodná pro zpevnění a ochranu betonových povrchů,ale také geotextilie Fibertex, která najde využití při zpevňování a ochraně při výstavbě silnic či ochraně a zpevňování skládky. Tyto geotextilie jsou odolné proti oděru a protržení a vydrží i při nepřízni počasí. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné. Pokud vám budou nějaké informace chybět neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem, vše s Vámi rádi probereme.