Poptáváme svařované pletivo

Poptáváme svařované pletivo

Poptáváme cenovou nabídku na tento typ pletiva.

Typ pletiva: svařované, rovný drát pr. 3mm

Rozměr dílce: 2.200 x 5.000 mm

Rozměr oka: 22 x 100 mm nebo podobné anebo jaké je v jejich možnostech

Množství: 30 ks

Povrchová úprava: bez a nebo v žárovém zinku, pokud to umíte.

Děkuji.
Kemrová Iva
Poptávka byla vložena dne:
04.04.2019 07:37

Platnost poptávky:
03.05.2019 14:38

Kontaktní osoba:
GKR STEEL s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Prodej pletivových plotů a plotových dílců za nízké ceny

Potřebujete zabezpečit a oplotit Váš rodinný dům, pozemek nebo objekt? Navštivte náš internetový obchod, kde nabízíme pletivové ploty a plotové dílce včetně příslušenství pro stavbu pletivových plotů za nízké ceny. Firma ABC service, obchodní společnost s.r.o. trvale udržuje v e-shopu nejnižší ceny plotů a pletiva. Výhodou internetového prodeje je pohodlný nákup, velký výběr, krátké dodací lhůty. Vyberte si z nabídky branky, brány s výpletem, pletivo poplastované a pozinkované včetně silného pletiva STRONG, napínací a vázací dráty poplastované a pozinkované, ostnaté dráty, pletivové rámky, sloupky a vzpěry různé délky – ocelové, Turbolinea Nabízíme průmyslové panely – poplastované Lario, pozinkované mobilní, Prumatik. Nakupte i příslušenství pro stavbu pletivového plotu – kloboučky, objímky a úchyty na vzpěry. Spokojené zákazníky máme převážně v regionu Ostrava. Naše velkoobchodní, maloobchodní prodejna je na adrese Frýdek-Místek, Frýdlantská 3683.


Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Poptáváte oplocení pozemku v okolí Pelhřimova? Pak kontaktujte firmu ADH-PLOTY, s.r.o., která zajišťuje dodávku a výstavbu oplocení na klíč, případně na zakázku. Dodáváme komponenty oplocení, a to pletiva, dráty, svařované panely, desky, brány, vzpěry, branky a jiné nezbytné příslušenství. Postaráme se kompletní realizaci zakázky podle Vašich potřeb a požadavků. Provádíme odborné zaměření, návrh, zpracování konkrétní cenové kalkulace zcela zdarma, výrobu a finální montáž. Své služby poskytujeme pro rodinné domy, občanské stavby i průmyslové provozy. Potřebujete plot pouze opravit? Nevadí, na Vaše oplocení zajistíme rekonstrukci včetně záručního a pozáručního servisu.


Výroba posuvné, křídlové brány, podzemní elektromechanický pohon

Výroba posuvné, křídlové brány, podzemní elektromechanický pohon

Strojírna Kukleny spol.s r.o. vám zajistí výrobu elektromechanických pohonů pro posuvné a křídlové brány. Vybírat u nás můžete z: - podzemní elektromechanický pohon pro otočné brány s běžným provozem - elektromechanický pohon pro posuvné brány pro běžný a intenzivní provoz Značky: Metro, Pluto, Robo, Thor Pro řešení úkolů máme vlastní konstrukční kapacity a kvalifikované pracovníky ve všech strojírenských oborech. Sídlíme v Hradci Králové! Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Firma Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sekčních vrat, která jsou vhodná pro instalaci do výrobních podniků, skladů, autosalonů a mnoha dalších objektů. Velká rozmanitost úprav sekčních vrat poskytuje dostatek možností pro přizpůsobení těchto vrat různým provozům, vždy však při zachování kvality a bezporuchovosti. Vrata jsou otevírací v interiérové části objektu směrem nahoru, u menších typů lze bez potíží otevírat i ručně, u ostatních pomocí elektropohonů a různých doplňkových prvků. Na přání se sekční vrata vyrábějí s průchozími dveřmi nebo okny, volitelná je také barva vrat. Zaujala Vás nabídka a máte dotazy? Neváhejte prosím kontaktovat výrobce a prodejce sekčních vrat, firmu Novaferm s.r.o.


Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Zámečnictví Praha, výroba brány, ploty, otevírání mechanických zámků, nouzové otevírání dveří

Představujeme vám firmu Zámečnictví Petr Machytka z Prahy, která provádí veškeré zámečnické práce včetně nouzového otevírání dveří, zámků a aut. Otevírání zámků dveří jsme schopni zajistit denně 24 hodin. Umíme vyrobit mříže, ploty, brány a další výrobky z kovu dle zadání. Zajišťujeme také výrobu klíčů, opravy a údržbu zavíračů, generálních systémů. Správa a údržba nemovitostí - účetnictví. Naše služby: Zámečnické práce Mechanické zabezpečení Otevírání mechanických zámků aut, trezorů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pavlišovská 1290, Praha.


Nová garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR - prodej Kladno

Nová garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR - prodej Kladno

Chcete dát svému rodinnému domu či firmě nový design? Pořiďte si nová garážová vrata v moderním vzhledu a barvě. Garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR jsou elegantní, špičkové kvality a za rozumnou cenu. Naše společnost Hanoka - Ing. Marcela Hanzla, Vám vrata prodá i montuje. Vrata FIBER jsou sekčními vraty pro umístění dovnitř garáže. Tato vrata zajišťují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci díky těsnícím pásům po celém obvodu garážového otvoru. Dále májí ochranu proti sevření prstů, a tak splňují přísné normy na bezpečnost. V případě požadavku provedeme zaměření, poradíme Vám, i vrata namontujeme. Provádíme i opravy vrat, dodáváme náhradní díly. U nás najdete jen garážová vrata té nejvyšší kvality. Součástí naší nabídky jsou i pohony pro garážová vrata, brány, ploty, závory a automatické dveře.