Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Digitálny RTG prístroj s príslušenstvom a PACS systémom pre Mesto Veľký Meder

Digitálny RTG prístroj s príslušenstvom a PACS systémom pre Mesto Veľký Meder

Predmetom zákazky je dodanie digitálneho RTG prístroja s príslušenstvom a PACS systémom pre Mesto Veľký Meder Budova Polikliniky Poľovnícka ulica 40, 923 01 Veľký Meder. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky nového prístroja je doprava do miesta dodania, vyloženie v mieste dodania, umiestnenie a kompletizácia prístroja, zaškolenie zdravotníckeho personálu v počte 2 x 4 hodiny a zabezpečenie záručného servisu. Súčasťou dodania prístroja je poskytnutie písomných dokladov potrebných pre nadobudnutie vlastníckeho práva k prístroju, ako aj potrebných pre riadne a bezchybné používanie predmetu zákazky na stanovený účel v súlade so všetkými právnymi predpismi SR a EÚ, a to najmä, no nie len výlučne: technologický projekt pre RTG techniku, návod na použitie tovaru v slovenskom jazyku, potvrdenia o vykonaní právnymi predpismi požadovaných kontrol a meraní.
Pred dodaním nového prístroja je potrebná demontáž existujúceho zariadenia a zabezpečenie ekologickej likvidácie v súlade s predpismi podľa platnej legislatívy, Nutné stavebné úpravy priestoru pre inštaláciu nového zariadenia a jeho príslušenstva. Uskutočnenie vstupnej elektrickej revízie, potrebného rozsahu meraní a preberaciu skúšku zdrojov ionizačného žiarenia v zmysle platnej legislatívy,

RTG prístroj je potrebný najmä na snímkovanie pacientov vo všetkých základných a špeciálnych projekciách skeletu (lebka, hlava, horná končatina, krk, hrudník, chrbtica, panva, dolná končatina), vnútorných orgánov-brucho a hrudné orgány, všetky doplnkové projekcie skeletu a vnútorných orgánov, dynamické snímky u pacientov mobilných i úplne imobilných, snímkovanie na lôžku (posteľ, vozík) horizontálnym rtg lúčom, axiálne snímky. Prístrojová technika musí byť nová, nepoužitá, s minimálnymi technickými parametrami požadovanými verejným obstarávateľom.

Verejný obstarávateľ požaduje komplexný záručný servis (záruka sa nevzťahuje na vady, ktoré spôsobí kupujúci neodbornou manipuláciou resp. používaním v rozpore s návodom na obsluhu a tiež sa nevzťahuje na vady, ktoré vzniknú v dôsledku živelnej pohromy, vyššej moci alebo vandalizmu) po dobu 48 mesiacov od doby inštalácie RTG prístroja, v rámci ktorého sa Predávajúci zaväzuje dodržať nasledovné lehoty:
- kontrola čistoty a vyčistenie krytov na nedostupných plochách
- kontrola celistvosti signálnych a elektrických káblov
- kontrola konektorových spojení
- kontrola všetkých ovládacích prvkov a indikácie
- kontrola mechanických pohybov a posuvov
- kontrola a premazanie m
Veřejná zakázka vložena:
02.04.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Veľký Meder

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Veľký Meder

Zadavatel IČ:
00305332

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33111000-1
Röntgenové prístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


TopJet click Distalizer – nová dimenze v distalizaci molárů

TopJet click Distalizer – nová dimenze v distalizaci molárů

TopJet click Distalizer je moderní ortodontické zařízení, které slouží k posunu zubů v oblasti zadního střítka. Jedná se o inovativní řešení, které umožňuje efektivní a pohodlnou korekci nepravidelného postavení zubů. Distalizer se snadno připevňuje na zuby a nezpůsobuje bolest pacientům. Díky speciálnímu mechanismu posouvá zuby rychle a účinně. Pacienti mohou normálně jíst a hygienicky pečovat o zuby i s distalizérem. TopJet click Distalizer je diskrétní a není tak nápadný jako tradiční ortodontické pomůcky. Tento typ distalizéru se snadno zavádí a lze jej použít i v malé a úzké horní čelisti. Navíc je vhodný k jedno nebo oboustranné distalizaci molárů.


Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

Infuzní technika – dávkovače, pumpy, dokovací stanice, prodej a servis zdravotnické techniky

PROMOS spol. s.r.o. zajišťuje prodej, výrobu a servis zdravotnické techniky určené pro nemocniční i sociální zařízení. Mezi naše nabízené produkty patří infuzní technika, jejíž význam spočívá v pravidelném podávání léku či infuzí. Jedná se o dávkovače, injekční dávkovače, infuzní pumpy, dokovací stanice, komunikační dokovací systémy apod. V naší nabídce naleznete více typů těchto zařízení, které jsou již nezbytnou součástí lékařských zařízení. Většina pump, dávkovačů či dokovacích stanic umožňuje připojení příslušných infuzí a podání léku či lékařských roztoků pacientovi prostřednictvím injekční stříkačky či infuzního setu. Veškerá infuzní technika snižuje riziko případných chyb, zajišťuje přesné dávkování léku pacientovi a zároveň dovoluje kontrolovat dávkování léků v rámci předepsaného dávkování. Více se o jednotlivých přístrojích infuzní techniky dočtete na našich webových stránkách, kde naleznete přesné parametry a informace o jednotlivých produktech.


Prodej veškerých produktů ortho organizers na eshopu – zámky, pruty, oblouky i nástroje

Prodej veškerých produktů ortho organizers na eshopu – zámky, pruty, oblouky i nástroje

Vlastníte ordinaci ortodoncie a hledáte kvalitní vybavení a produkty, aby jste mohli svým klientům dopřát tu nejlepší péči? Pak navštivte eshop společnosti Altis group spol. s.r.o., kde si můžete objednat produkty ortho organizers po celé České a Slovenské republice. Objednávat můžete různé zámky, elegantní či standardní kovové kroužky, které jsou velmi kvalitní, nebo samoligovací s jednoduchým mechanismem, či estetické transparentní keramické. Dále u nás zakoupíte pruty a oblouky, které jsou vhodné pro různé fáze léčby, kroužky a kanyly. K dispozici máme kleště, pinzety, jehelce, dosazovače, zrcadla a další potřebné nástroje a příslušenství, například linguální, palatinální, intraorální a estraorální.


Přístroje EKG pro snímání elektrické srdeční aktivity pacientů

Přístroje EKG pro snímání elektrické srdeční aktivity pacientů

Elektrické kardiografy vhodná pro více či méně náročná zdravotní zařízení vyrábí a dodává producent zdravotnické techniky a zařízení firma PROMOS spol. Námi dodáváme EKG přístroje snímají elektrické srdeční aktivity, ale změří také změny elektrického potencionálu myokardu pacienta. Společnost PROMOS zdravotnickým zařízením poskytuje přístroje EKG: - Ultrazvukový kapesní doppler - 12-ti svodové PC EKG SE1010 - 12-kanálové EKG SE-12 EXPRESS - 15/16-svodové PC EKG - 18-kanálové EKG - 3/12-kanálový holter systém - 3-kanálové EKG - 6-kanálové EKG - PC software Smart ECG Viewer


Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

Germicidní lampy – zdravotnická technika pro zajištění sterilního prostředí

V nemocnicích či v jiných zdravotnických zařízení je potřeba velice sterilního prostředí. Díky germicidní lampě, což je zařízení pro dezinfekci vzduchu, dokážete zajistit čistotu povrchů i ovzduší dle vysokých potřeb ve zdravotnictví. Germicidní lampy se používá pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů tam, kde je sterilní prostředí na prvním místě.. Germicidní lampy se používají na dezinfekci povrchů, nebo vzduchu pomocí krátkovlnného ultrafialového záření UVC vlnové délky 253,7nm. Toto záření působí na mikroorganismy, a díky narušení buněčných struktur tyto mikroorganismy rychle hynou a nastává dezinfekce. Germicidní lampy se používá všude tam, kde není možné nebo je obtížné zajistit čistotu povrchů, či ovzduší. 5 jednoznačných důvodů proč jsou germicidní lampy výhodou: -vysoce účinná dezinfekce -možnost bezobslužného ovládání -bez hluku a bez zplodin -nevytváří ozón -splňuje hygienická kritéria


Inhalátory a nebulizátory vhodné pro nemocnice i pro domácí použití

Inhalátory a nebulizátory vhodné pro nemocnice i pro domácí použití

Firma PROMOS spol. s.r.o. je producentem inhalátorů a nebulizátorů, které jsou skvělými pomocníky při léčbě horních a dolních cest dýchacích. Inhalátory a nebulizátory najdou své uplatnění také při nástupu nachlazení nebo při dlouhodobých problémech s astmatem. V portfoliu firmy PROMOS spol. s.r.o. najdete tyto typy inhalátorů a nebulizátorů: - Profesionální ultrazvukový inhalátor Prosi Sonic - skvělý pro použití v nemocnicích, léčebných klinikách, domech pro seniory - Profesionální kompresorový nebulizátor PRIZJet – pomocník při léčbě poruch dýchacích cest doma nebo v nemocnici - Ultrazvukový inhalátor Nebtime UN600A - určen k léčbě pacienta pomocí odpařování kapalné formy léku