Moderní, praktická a ekologická akumulátorová zahradní technika pro amatérské i profesionální zahradníky

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Moderní, praktická a ekologická akumulátorová zahradní technika pro amatérské i profesionální zahradníky

Rádi byste měli krásnou a udržovanou zahradu, ale nechcete zatěžovat životní prostředí, rušit své okolí či utrácet za drahé palivo? Pak akumulátorová zahradní technika Stihl je pro vás jasná volba! V článku vám představíme výhody této revoluční techniky a jejich produktů, které pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce značky Stihl - společnost Wald & Garten s.r.o. (Šindelka).

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu na príslušné SLaPA pracovisko a späť

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu na príslušné SLaPA pracovisko a späť

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu na príslušné pracovisko súdneho lekárstva a patologickej anatómie Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ďalej len SLaPA pracovisko) a späť zo SLaPA pracoviska na miesto úmrtia zomrelého, resp. jeho pohrebu pre Bratislavský samosprávny kraj a preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia, ktorými sú zdravotnícke zariadenia Univerzitnej nemocnice Bratislava do chladiacich zariadení.
Veřejná zakázka vložena:
02.04.2019 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.04.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Kontaktní osoba:
Mária Šuleková

Zadavatel telefon:
+421 903 711 533


Zadavatel web:
http://www.udzs-sk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotokeramika na hrob ve tvaru oválu, obdélníku, kruhu či srdce - profesionální úprava fotografie zemřelého

Fotokeramika na hrob ve tvaru oválu, obdélníku, kruhu či srdce - profesionální úprava fotografie zemřelého

Fotokeramika na hrob je způsob, jak si uchovat vzpomínku na zesnulého blízkého. Jedná se o keramickou fotografii, která je vypálena při vysoké teplotě a odolá dlouhodobě povětrnostním vlivům, barvy a kvalita obrazu tedy vydrží po mnoho let. Firma Kamenictví Trčka s.r.o. Zlín se zabývá výrobou a prodejem fotokeramiky na hroby již od r. 2009. Nabízíme více tvarů, velikostí a barevných provedení. Můžete si vybrat ovál, obdélník, kruh, srdce. Také je tu možnost zdobení fotokeramiky zlatou nebo platinovou linkou. Naše firma se vyznačuje kvalitou, profesionalitou a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Pečlivě zpracováváme každou zakázku, fotografii zemřelého profesionálně upravíme. Dbáme na to, aby fotokeramika na hroby ladila s materiálem a stylem pomníku. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou fotokeramiku na hroby, obraťte se na naši firmu Kamenictví Trčka s.r.o. Zlín. Naši kancelář i dílnu najdete v centru Zlína.


Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, květinová výzdoba, kremace

Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, květinová výzdoba, kremace

Pohřební služba Fric s.r.o. Slaný Potkala Vás smutná událost ve Vaší rodině? Někdo blízký Vám zemřel a vy musíte zajistit vše potřebné kolem pohřbu? Nevíte jaké náležitosti k pohřbu si připravit? Od toho jsme tu my - Pohřební služba Fric. Naše pohřební služba pro Vás ráda zajistí důstojné rozloučení se zesnulými. Převozy zesnulých zajišťujeme 24 hodin denně, v rámci České republiky. Jsme schopni zajistit pohřby do země, kremace bez obřadů i s obřadem, smuteční rozloučení. Pohřební služby: - zajištění pohřbu - prodej rakví a uren - smuteční květiny a vazby k obřadu - pohřby do země - kremace s obřadem i bez - hudba v obřadní síní - převozy zesnulých - tisk parte Neváhejte s čímkoli se na nás obrátit, naše Pohřební služba Fric s.r.o. Slaný je tu pro Vás.


Výroba a prodej českých uren - dřevěné, ocelové, kamenné, hliníkové a další

Výroba a prodej českých uren - dřevěné, ocelové, kamenné, hliníkové a další

Hledáte českého výrobce pohřebních uren? Chcete si pořídit úřední urnu? Širokou škálu typů uren z různých materiálů zakoupíte ve firmě Martin Urbášek z Uničova. Vyrábíme následující typy uren: - Hliníkové - Plastové - Dřevěné - Ocelové - Pozinkované - Bio - Kamenné - Miniurny a další. Urnu, kterou si zákazník vybere, opatříme nadpisem nebo textem. Styl a barvu písma si zákazník taktéž zvolí sám.


Pohotovostní převozy zesnulých po celé České republice

Pohotovostní převozy zesnulých po celé České republice

V těžkých chvílích Vám ráda pomůže pohřební služba MARIE, která Vám zajistí pohotovostní převozy zesnulých po celé České republice. Nabízíme Vám profesionální služby v oboru pohřebnictví v zavedeném rodinném podniku v okrese Opava a Ostrava. Všechny pohřební záležitosti zařídíte u nás na jednom místě diskrétně s největší pečlivostí a jemností. Zajistíme Vám: - převozy zesnulých z celé ČR i zahraničí - sjednání pohřbu - úpravu zesnulého. V našem vozovém parku se nacházi tyto automobily pro převoz zesnulých z místa umrtí: - Ford Transit modrý - Mercedes Vito Stříbrný - 2x. Vaše starosti vyřešíme za Vás! Pomůžeme Vám nejtěžších chvílích Vašeho života.


Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

V období smutku se těžko vyřizují záležitosti spojené s pohřbem, ale nelze se tomu vyhnout. Obraťte se na Pohřební službu Charón spol. s.r.o. v Ostravě – Centru naproti prodejně Kaufland Karolína. Postaráme se o vše, co je třeba při zařizování posledního rozloučení. Vždy dbáme na seriózní chování všech našich zaměstnanců a na osobní přístup, abychom alespoň ulehčili pozůstalým toto těžké období. Postaráme se o převoz zesnulého, zajistíme obřady kremační, civilní i církevní. Připravíme smuteční kytice a věnce, hudbu a oznámení v denním tisku. Na počkání zhotovíme barevné i černobílé parte. K dispozici máme rakve v standardních i nadměrných délkách, případně i okrasné obaly na urny.Pro uchování vzpomínky na vašeho blízkého je možné si nechat vyrobit památeční sklo se zataveným popelem zesnulého.


Pohřební služba ve Znojmě, která zajistí online pohřebnictví

Pohřební služba ve Znojmě, která zajistí online pohřebnictví

Pohřeb je mnohdy nelehká situace, a proto Vám v našem pohřebním ústavu POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. pomůžeme udělat pro vašeho zesnulého to nejhezčí poslední rozloučení a naplnit posledních pár kroků na zemi. V oblasti pohřebnictví máme již dlouholetou tradici, ve které dodržujeme důstojné zacházení se zesnulým a především jsme nápomocní při zařizování všech potřebných věcí. Pohřebnictví a veškeré zajištění pohřbu lze sjednat osobně nebo také online přes naši online objednávku na webových stránkách. Máme nepřetržitou pohotovostní službu - volejte kdykoliv na telefonní číslo 515 226 009. Naše kanceláře jsou ve Znojmě, Hrušovanech nad Jevišovkou a také v Miroslavi. Zajistíme kompletní služby - hudba, úprava hrobu, transport zesnulých, živý přenos pohřbu, fotoprezentace, smuteční kočár, vsypy a ukládání uren do rodinného hrobu, ale také splníme i neobvyklá poslední přání. Smuteční síně v okrese Znojmo také naleznete na našich webových stránkách (Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Hostěradice, Vémyslice, Jevišovka, Jevišovice, Jaroslavice, Božice, Hustopeče).