Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Poptávám stropní panely SPIROLL

Poptávám stropní panely SPIROLL

Poptávám stropní panely Spiroll na RD. Viz. půdorys.
Poptávka byla vložena dne:
21.03.2019 08:01

Platnost poptávky:
21.04.2019 07:49

Kontaktní osoba:
libor michalek

Kontaktní email:

Okres:
Frýdek-Místek

Obrázek:
Poptávám stropní panely SPIROLL

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebniny Knauf Kozák -  Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Stavebniny Knauf Kozák - Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Zdeněk Kozák s.r.o., vaše důvěryhodná společnost v oblasti stavebních materiálů, nabízí široký sortiment kvalitních produktů od Knauf. Naše nabídka zahrnuje sádrokartony pro všechny typy interiérů, vysoce efektivní zateplovací systémy, a špičkové tepelné a zvukové izolace. Nabízíme také fasádní systémy, OSB a Cetris desky, což jsou klíčové komponenty pro moderní stavby. Kromě toho máme v nabídce i interiérové dveře, které dodají každému prostoru eleganci, a širokou škálu suchých maltových směsí pro různé stavební potřeby. Pro dokončení vašich projektů nabízíme i kvalitní lepenky a folie, jakož i bohatý výběr stavební chemie a nářadí. Naše interiérové barvy v mnoha barevných odstínech pomohou oživit každý interiér. S více než 20letými zkušenostmi na trhu jsme hrdi na to, že jsme hodnoceni jako jeden z nejlepších prodejců v ČR. Naše kamenná prodejna v Náchodě je místem, kde můžete získat nejen produkty, ale i odborné poradenství a dokonalý servis. Naším cílem je vyhovět vašim požadavkům a přáním a nabídnout profesionální služby za výhodné ceny.


Prodej, rozvoz písku, štěrku, kameniva - doprava autem s hydraulickou rukou, třístranný sklápěč

Prodej, rozvoz písku, štěrku, kameniva - doprava autem s hydraulickou rukou, třístranný sklápěč

Pokud potřebujete písek, štěrk nebo kamenivo pro vaše stavební projekty, obraťte se na firmu Stavebniny Hudečková s.r.o. Kojetín. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí v oboru stavebnin. Dodáváme kopaný písem Ondratice a různé materiály pro zasypávání, zpevňování, vyrovnávání. Řešíme prodej písku, štěrku, kameniva a zajišťujeme profesionální rozvoz až na místo určení s našimi vlastními auty s hydraulickou rukou a třístranným sklápěčem. Díky autům jsme schopni manipulovat s materiálem i ve ztížených podmínkách a umístit ho tam, kam potřebujete. Ušetříte tak čas a peníze za další přepravu nebo nakládání. Vozový park se skládá z následujících vozidel: Nakladač: možnost nakládky nakladačem Mercedes-benz Atego: nosnost 5t, kontejner + hydraulická ruka, výška 3,5m šířka 3m Mercedes Benz Atego: nosnost 5t, třístranný sklápěč + hydraulická ruka, výška 3,2m šířka 3m Renault master: třístranný sklápěč, nosnost 1,5t, výška 2,4m šířka 2,5m Renault master: plachtovaný, nosnost 1,5t, výška 3,3m šířka 2,5m Ceny dopravy jsou velmi příznivé, odvíjí se od množství a druhu materiálu, vzdálenosti a požadavcích na rychlost dodání. Objednávky přijímáme na telefonním čísle 581762302.


Kvalitní a čerstvý beton pro Vaši stavbu pořídíte od TBG Metrostav s.r.o. z Prahy

Kvalitní a čerstvý beton pro Vaši stavbu pořídíte od TBG Metrostav s.r.o. z Prahy

Kvalitní beton pro Vaše stavby pořídíte od společnosti TBG Metrostav s.r.o., která dodává beton pro Prahu a okolí. Čerstvý beton té nejvyšší kvality pro Vaši stavbu. Beton dodáváme v autodmíchavačích v tekuté konzistenci S3 a vyšší. Nabízíme širokou škálu betonů: - vodonepropustné betony - samozhutnitelné betony - vysokopevnostní betony - UHPC - betony z recyklovaného kameniva - konstrukční betony - betony pro průmyslové podlahy Máte specifické požadavky pro konzistenci betonu? Ani to pro společnost TBG Metrostav s.r.o. není problém. Vyrobí pro Vás beton na míru. Kontaktujte společnost TBG Metrosvat s.r.o. a zajistěte si dodávku kvalitního betonu pro Vaši stavbu, ať už se jedno o průmyslový objekt nebo rodinný dům.


Hrubá stavba Pardubice – základy, desky, obvodové zdivo a příčky

Hrubá stavba Pardubice – základy, desky, obvodové zdivo a příčky

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Hrubá stavba Obvodové zdivo a příčky Obvodové a příčkové zdivo dodáváme dle katalogových listů výrobců,  porobetonových tvárnic. Základové pásy a základová deska. Základy a deska Pro základy používáme materiály od firem Diton - betonové výrobky a dále od firmy Best. Betonovou směs Vám dodáme přímo na stavbu, od firmy betonárna M-Bet. Veškerou betonářskou ocel, třmínky, veškerý hutní materiál profil U a I dle nabídky Ferrotip s.r.o.


Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Potřebujete stavební materiál? Záleží Vám především na kvalitě, ale uvítali by jste zboží za příznivé ceny? Veškerý sortiment stavebního materiálu, který využijete nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci a při stavebních úprav, najdete pod jednou střechou u firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou. Stavební materiály jsou od prověřených výrobců a za velmi příjemné ceny. Máme velký výběr kvalitního zboží, potřebného ke stavbě: - tepelná izolace - hydroizolace - ploché i šikmé střechy - hrubá stavba – zdící prvky, komíny, betonové prvky, pojiva atd. - dřevo - stavební výplně - zateplovací systémy - suchá výstavba - chemie - barvy - obklady a dlažby - pojiva - malty a omítky - elektromateriál - nářadí a nástroje - klempířské prvky - odpadní trubky - interiérové podlahy - ploty Ale potěšíme i zahrádkáře, protože u nás si mohou zakoupit substráty či zahradní příslušenství a další produkty. Máme i na výběr dekorace. Barvy a omítky Vám namícháme dle Vašeho přání. Navíc Vám i velmi rádi poradíme v oblasti technických záležitostí. Garantujeme Vám rychlou dopravu.


Chlazený beton z betonárny TBG METROSTAV s dlouhou životností pnutí a trhlin

Chlazený beton z betonárny TBG METROSTAV s dlouhou životností pnutí a trhlin

Nekompromisní dodržení předepsaných technologických postupů při výrobě betonu zaručí i při vysokých letních teplotách společnost TBG METROSTAV s.r.o. díky chladicímu zařízení ve své betonárce v Praze Libni. Beton chlazený nahrazením záměsové vody ledovou vodou má předepsanou teplotu nebo využitím technologie chlazení betonu kapalným dusíkem je vhodný i pro betonáž masivních konstrukcí během letních měsíců. Chlazený beton garantuje dlouhou životnost bez nežádoucího pnutí a vzniku trhlin. Chlazený beton z jediné betonárky v ČR s chladicím zařízením od společnosti TBG METROSTAV s.r.o. se zmírněnými účinky vysokých vnějších teplot letních dnů výrazně prodlužuje stavební sezonu a urychluje plnění zakázek.