Obnova severného priečelia hlavnej haly Zimného štadióna

Obnova severného priečelia hlavnej haly Zimného štadióna

Predmetom obstarávania sú stavebné práce na Obnove severného priečelia hlavnej haly Zimného štadióna vo Zvolene.
Obnova severného priečelia predstavuje výmenu strešnej krytiny na severnej strmej časti strechy. Strmosť strechy (odklon o 21° od zvislice) je taká významná, že túto časť strechy je možné považovať za priečelie. V súčasnosti strešnú krytinu tejto časti strechy tvoria min. 3 druhy plechových krytín a v jej ploche sú zadebnené okná falošné.
Plošné rozmery predmetnej časti strechy sú 84, 75 m x 14, 44 m.
Hrebeň strechy je vo výške 25, 7 m od terénu.
Požadovaný rozsah prác je riešený a popísaný v projekte stavby pre realizáciu Obnova severného priečelia hlavnej haly Zimného štadióna vo Zvolene, spracovateľa: Ing. Henrich Pitoňák, november 2016.
Projektová dokumentácia obnovy severného priečelia rieši odstránenie existujúcej strešnej krytiny vrátane pôvodných vrstiev strešného plášťa a návrh nového strešného plášťa. Navrhovaný strešný plášť bude celistvý, kompaktný, v jednej ploche bez vytvárania zbytočných reliéfov (falošných okien) a jeho pohľadovú vrchnú vrstvu bude tvoriť strešná plechová krytina z plechových strešných panelov Prefa FX 12, svetlosivá farba č. 7, povrch P.10 s dizajnovým efektom prelamovania na paneloch alebo ekvivalent.
Veřejná zakázka vložena:
21.03.2019 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Zvolen

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Zvolen

Zadavatel IČ:
00320439

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Vaľková

Zadavatel telefon:
+421 455 303 259

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvolen.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Pokrývačské práce, výstavba a rekonstrukce střech - kompletní střecha nad hlavou

Pokrývačské práce, výstavba a rekonstrukce střech - kompletní střecha nad hlavou

Hledáte specialistu na pokrývačské práce v okolí Pohořelic, Mikulova, Ivančic, Rosic nebo v Brně-Venkov? Naše firma Kroving s.r.o. Vám postaví střechu s kompletní realizací od A do Z. Pokrývačské práce zahrnují také pokládku střešních krytin jako jsou betonové nebo pálené tašky. Také ale montujeme tvrdé skládané krytiny osvědčených a kvalitních značek - Bramac, Tondach, KM Beta, Roben, Mediterran. Výstavba a rekonstrukce střech začíná tesařskou prací, u které klademe důraz na kvalitní provedení, abychom zajistili dlouhodobou stabilitu, dostatečnou únosnost a bezpečnost celé střechy. Vždy se snažíme zajistit veškeré potřeby a přání klienta, které podpoříme naší mnohaletou zkušeností v oboru. Také pokládáme plechové krytiny Lindab nebo Satjam, dále plechové falcované krytiny, asfaltové šindele, onduline, polykarbonát a další.


Montáž plochých střech pro komerční a firemní budovy - dřevěné střešní konstrukce

Montáž plochých střech pro komerční a firemní budovy - dřevěné střešní konstrukce

Sháníte spolehlivé řemeslníky na výstavbu střechy? Tesařské, pokrývačské a klempířské práce zajišťuje naše společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi. Působíme v Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, zkrátka v celé České republice. Pro veřejné, administrační a firemní budovy realizujeme ploché střechy a dřevěné střešní konstrukce, které se vyznačují prostorovou nenáročností a snadnou údržbou. Postaráme se o kompletní výstavbu, opravu či rekonstrukci. Obraťte s výrobou ploché střechy na nás a určitě nebudete litovat. Dbáme na správně hydroizolovanou střechu a eliminaci průniku vlhkosti do suchých stěn. Garantujeme rychlou a špičkově odvedenou práci.


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Při rekonstrukci střechy je ideální pro starší domy volit plechové krytiny pro jejich lehkost a také příznivou cenu. Ikdyž je výběr střešních krytin v dnešní době bohatý, plechová střešní krytina je výrazně levnější než ostatní typy. Před opravou střechy je však nutné odborné posouzení stávajícího stavu Vaší střechy, v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na firmu TOM střechy - doporučíme Vám konkrétní typ střešní krytiny a zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku. Dodáváme plechovou krytinu zn. Satjam, Ranilla, Ruukki, Onduline. Výhody plechové střechy: - kvalita, dlouhá životnost - levnější a lehčí oproti jiným druhům krytiny - rychlá, snadná montáž - snadná údržba - velký výběr barevných odstínů.


Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Renovujete střechu a chcete využít střešní krytinu od renomovaných výrobků s prvotřídní kvalitou a dlouhou životností? Potřebujete poradit a nevíte, na koho se obrátit? V tom případě kontaktujte společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Prahy. Společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. se specializuje na pálenou střešní krytinu s vynikajícími izolačními vlastnostmi, která se hodí na různé typy střech a je odolná proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Vybírat je možné mezi matnou, polomatnou nebo lesklou povrchovou úpravou. Zvolte si to pravé pro Vaši střechu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Stavoklima Liberec, s.r.o.  - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Stavoklima Liberec, s.r.o. - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Společnost byla založena v Liberci a poskytuje své služby především v této oblasti. Specializuje se na výrobu a dodávky vzduchotechniky. V jejich nabídce najdete například ventilátory, klimatizace, filtry a další vzduchotechnické zařízení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu a efektivitu. Dále nabízí klempířské služby, včetně oprav a rekonstrukcí střech. Tyto služby jsou vykonávány profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni provést opravy a rekonstrukce rychle a efektivně. Poskytuje poradenství a konzultace ohledně oprav a rekonstrukcí střech. Společnost se těší dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za spolehlivého a profesionálního partnera pro všechny potřeby zámečnické výroby, vzduchotechniky a klempířských služeb.