Prestavba existujúceho objektu za účelom zriadenia a fungovania komunitného centra v obci Chmeľov

Prestavba existujúceho objektu za účelom zriadenia a fungovania komunitného centra v obci Chmeľov

Zámerom investora je prestavba školského bloku na Komunitné centrum. Prestavbou sa mení I.NP. Zrealizovaním Komunitného centra obec plánuju pokryť potreby v rámci vzdelávania sociálne slabších skupín.
Veřejná zakázka vložena:
18.03.2019 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Chmeľov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Chmeľov

Zadavatel IČ:
00327115

Kontaktní osoba:
Ing. Rastislav Tapšák

Zadavatel telefon:
+421 911 976 973

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Chcete si nechat postavit vysněný domov pro sebe a svou rodinu nebo realizovat rekonstrukci? Hledáte společnost, která realizuje výstavbu na klíč? V tom případě se obraťte na společnost DITALEX s.r.o. Společnost DITALEX s.r.o. provádí výstavbu různých typů a velikostí domů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a provádí rekonstrukce a renovace starších budov s historickým kouzlem a cílem zachovat původní charakter budovy. Získejte domov, který bude odpovídat Vašemu stylu a kontaktujte nás ještě dnes!


Provádíme zateplení budov v Praze a okolí a pomůžeme vám s vyřízením státních dotací

Provádíme zateplení budov v Praze a okolí a pomůžeme vám s vyřízením státních dotací

Potřebujete novou fasádu a řešíte její financování? Společnost Jumar s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti zateplení s využitím státních dotací, které jsou v současné době schválené, případně jsme schopni vám poskytnout fasádu „na splátky“. Pomůžeme vám vyřídit dotace na zateplení, od programu "Nová zelená úsporám" až po speciální podpory pro památkově chráněné objekty, zateplení fasád, střech, podlah a dalších částí budovy, které přispívají k lepší energetické efektivitě. Naše služby zahrnují celý proces od počátečního projektu, přes vyčíslení nákladů, až po realizaci a financování. Zajistíme vše potřebné pro úspěšné získání dotace a následnou realizaci zateplení, vypracujeme projekt zateplení na míru vašim potřebám.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Hledáte stavební společnost, které záleží na dobře odvedené práci, ale přitom Vás finančně nezatíží jelikož dbá na dobrý poměr výkonu a ceny? Pak se podívejte na nabídku společnosti STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která sídlí v městě Úvaly v okrese Praha. Společnost realizuje stavební práce v rozsahu: - stavby na klíč - realizace domů dle vypracovaného projektu firmy či vlastního projektu - rekonstrukce domů a bytů, občanských a průmyslových objektů - sádrokartonové konstrukce - rychlé, efektivní a moderní konstrukce pro novostavby nebo rekonstrukce - zateplení fasád domů - realizace zámkových podlah, pokládka dlažby či výstavba pergoly nebo terasy To a mnohé další služby pro Vás zajistí stavební firma STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která ke každé zakázce přistupuje s profesionální přístupem.


Rekonstrukce  bytového jádra, koupelny - úpravy, přestavba bytu dle Vašich představ

Rekonstrukce bytového jádra, koupelny - úpravy, přestavba bytu dle Vašich představ

Ať už plánujete proměnit svůj nový byt v dokonalý domov, nebo jen toužíte po moderní nové koupelně, Petr Maňásek RekoArt Polešovice je zde, aby vaše představy o dokonalém bydlení proměnil ve skutečnost. Přijímáme zakázky pro rekonstrukci bytu, bytového jádra či koupelny v lokalitě Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín. S námi získáte realizátora, který rozumí vašim potřebám a přáním, máme dlouholeté zkušenosti s renovacemi a modernizacemi interiérů. Rekonstrukce bytů a bytových jader: Provádíme zednické, obkladačské, malířské a podlahářské práce, zajistíme instalatérské, elektrikářské práce. Rekonstrukce koupelen: Pomáháme s designem a plánováním koupelen. Provádíme demontáž a montáž, pokládku keramických obkladů a dlažeb. Montujeme sanitární techniku. Výroba kuchyní: Navrhujeme a vyrábíme kuchyně na míru. Používáme kvalitní materiály a zajistíme kompletní montáž. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.