Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Predmetom zákazky je :
1. Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A, v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U), v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
2. Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
3. Dodanie prepravných zariadení
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-A
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-B(U)
- Dodanie súvisiacej dokumentácie a ostatné požiadavky pre oba typy prepravných zariadení
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71248000-8
Dohľad nad projektom a dokumentáciou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání

Ruční paletový vozík BT Lifter - snadné používání

Vozíky vyrobené v továrně ve Švédsku prokázaly svou odolnost, vydrží až pětkrát déle než jiné paletové vozíky. Poskytuje optimální výkon ve všech aplikacích u horizontální přepravy materiálu. Hlavní klíčové výhody: - Doživotní záruka - Široký výběr koleček - Zákaznická konfigurace - Vydrží pětkrát déle než jiné značky Vynálezce prvního hydraulického paletového vozíku na světě – Ivar Bryntse Více zde: http://bit.ly/2xOOvnI


Automatizační technika Hradec Králové - dodávky dopravníkových systémů a manipulace

Automatizační technika Hradec Králové - dodávky dopravníkových systémů a manipulace

KOPTA, s.r.o. Hradec Králové Již delší dobu spolupracujeme s firmou IPM Elektromatic GmbH se sídlem v Dornbirn. Jako dodavatel nabízíme tyto produkty: dopravníky a dopravníkové systémy včetně manipulace bezpečnostní oplocení pracovišť průmyslové bezpečnostní vrata – dveře – brány – rychloběžné brány laserové kabiny skladovací a výrobní podesty a mezipatra hliníkový konstrukční systém


Paleťák pro holky – paletový vozík za nejnižší cenu v ČR

Paleťák pro holky – paletový vozík za nejnižší cenu v ČR

Hledáte snadno ovladatelný paleťák vhodný i pro ženy? Právě pro Vás je tu hybridní paletový vozík ET 15 MH, který získáte u specializovaného prodejce AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o. z Grešlového Mýta. Tzv. „paleťák pro holky“ u nás zakoupíte za nejlepší cenu v České republice. Paletový vozík ET 15 MH v sobě snoubí elegantní design, výkonnost a snadnou ovladatelnost. I přes svou nízkou hmotnost uveze náklad o váze až 1500 kg. Disponuje elektrickým pojezdem s manuálním zdvihem, avšak nabízí také možnost odpojení motoru pro manipulaci jako s klasickým paletovým vozíkem. Rychlost pojezdu s/bez nákladu je 4/4,5 km/h a je ovládána mírou otočení akcelerátoru. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Kola, kladky, kolečka Räder Vogel pro skladovou techniku i průmysl

Kola, kladky, kolečka Räder Vogel pro skladovou techniku i průmysl

Sháníte pro skladovou techniku či průmyslové stroje různá kola, kladky a kolečka od profesionální značky Räder Vogel? Pak se obraťte na společnost ČEMAT trading, spol. s r. o., která Vám tyto kola a kladky dodává po celé České republice z kvalitního unikátního odolného materiálu. Nabídka kol a kladek: - kola pro skladovou techniku - průmyslová kola - speciální kola a kladky - materiály koleček - generátor koleček. U naší firmy ČEMAT trading naleznete kola na většinu vysokozdvižných vozíků, retraků, tahačů i vozíčků různých výrobců. Tyto druhy kol jsou: - protiskluzová - antistatická - šetrná - vysoce odolná - vhodnou alternativou k nevyhovujícím kolečkům. Náš tým zkušených techniků Vám pomůže správně vybrat a poradit, který z materiálů je tím správným řešením. Kolečka v nabídce naší firmě ČEMAT nejsou určená jen pro vozíky, ale dají se uplatnit v každém provozu a odvětví - automobilovém, důlním, hygienickém, potravinářském, strojním a výrobním. Využít je můžete jako kola: - u výtahů - výrobních linek - polohovadel - dopravníků - u nemocniční postele - v pekárnách, mycích linkách - výrobních strojích. ČEMAT je schopen nabídnout i jakákoli unikátní kola, disponujeme širokou nabídkou specifických typů kol a koleček, včetně pojezdových kladek od nejmenších rozměrů a zatížení, až po velké a vysoce nosné kladky.


Dvoušnekové a jednošnekové dopravníky Pardubice - objemové dávkování práškových materiálů

Dvoušnekové a jednošnekové dopravníky Pardubice - objemové dávkování práškových materiálů

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice Máte firmu, kde se zabýváte zpracováním sypkých látek a směsí? Přepravujte denně pytle k dalšímu zpracování a hledáte nejefektivnější způsob? Právě pro vás je tu vynášecí šnekový dopravník od firmy Vels. Šnekový dopravník má všestranné použití, je vhodný na přepravu nejrůznějších látek - od potravinářských směsí, cukru či obilí po krmné směsi a šroty pro zvířata. Zařízení vám usnadní dopravu směsí do plnícího zařízení nebo mísiče. Firma Vels vám nabízí tyto dopravníky: - jednošnekové a dvoušnekové dopravníky - bezosé dopravníky - pásové dopravníky


Pronájem a půjčovna C-háku k zavěšení na jeřáb pro manipulaci se svitku i trubkami

Pronájem a půjčovna C-háku k zavěšení na jeřáb pro manipulaci se svitku i trubkami

Potřebujete naložit či vyložit ocelové konstrukce, svitky, trubky nebo břemena obdobných tvarů? Zapůjčte si C-hák na jeřáb od společnosti SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. a manipulace s materiálem bude daleko snažší. Jedná se o uchopovací prostředek s nosností 8 t, který slouží k manipulaci, uchopení, transportu svitků, trubek, plechů, ocelových konstrukcí a dalších dlouhých částí do kontejneru. Zapůjčení poskytujeme v rámci celého Moravskoslezského kraje, převážně v okolí Ostravy a Frýdku-Místku.