Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Predmetom zákazky je :
1. Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A, v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U), v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
2. Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
3. Dodanie prepravných zariadení
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-A
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-B(U)
- Dodanie súvisiacej dokumentácie a ostatné požiadavky pre oba typy prepravných zariadení
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Ing. Pavol Galamboš

Zadavatel telefon:
+421 335 315 216

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71248000-8
Dohľad nad projektom a dokumentáciou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina VPM 250 je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu - kompletní dodávku na klíč, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu vám zajistí společnost MANUS Prostějov, spol. s r.o. Vertikální zvedací plošina VPM 250 - popis: - nenáročná údržba, snadné ovládání, spolehlivý provoz - možnost instalace do nových i stávajících objektů, ale i vnitřního a venkovního prostředí - vybavena certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb. Dle dohody také provedeme různé úpravy dle potřeb zákazníka: - záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie - různé druhy ovládání plošiny - úpravy rozměrů přepravní desky plošiny - hlasitý telefon. Vertikální zvedací plošiny jsou snadným řešením architektonických bariér schodišť, balkónů, teras nebo svahů pro imobilní osoby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Mechanická přídavná zařízení – masivní lopaty pro snadnější manipulaci s nákladem

Mechanická přídavná zařízení – masivní lopaty pro snadnější manipulaci s nákladem

Mechanická přídavná zařízení Vám ulehčí práci a manipulaci s nadměrným či atypickým nákladem. Využijte v okolí Ostravy a Frýdku Místku nabídku kvalitních přídavných zařízení od společnost ČEMAT trading, spol. s. r. o. Mezi tyto přídavná zařízení patří masivní svařované lopaty, které slouží pro snadnější a rychlejší práci s různými břemeny, tak aby nedošlo k riziku znehodnocení předmětů. Zařízení jsou dodávány v několika základních variantách, ale standardně je nutné upřesnit parametry nosných vidlic (objem a nosnost), abychom mohli upravit rozměry podle přání a potřeb zákazníka. Lopaty z masivní svařované konstrukce s vysokou životností jsou přídavná zařízení, které Vám ušetří čas i energii: -Mechanická lopata na nosné vidlice (Vyklápění pomocí mechanické západky.) -Hydraulická lopata na nosné vidlice (Možná úprava jako drapák nebo lopata s přidržovačem. Konstruováno s jedním nebo dvěma hydraulickými písty. Otěru vzdorný břit ocel HADROX HB 500.) -Hydraulická lopata na nosnou desku (Možnost doplnění přidržovacím drapákem.) Spolehněte se na společnost ČEMAT trading, spol. s.r.o., která je jedním z hlavních distributorů manipulační techniky v České republice a na Slovensku.


Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Hledáte-li spolehlivého dodavatele lanových vazáků, který má dlouholetou praxi v tomto oboru, obraťte se na společnost Pavlínek s.r.o. se sídlem v Ostravě. Vybírat zalisované lanové vazáky a lano-řetězové vazáky můžete na našem E-shopu. Lanové vazáky u nás najdete v provedení zális nebo záplet – oko-oko, oko-hák, dvojhák a čtyřhák. Zakončené mohou být kovovým okem nebo třemenem. Na přání zákazníka můžeme vyrobit i oka s očnicemi. Varianty vazáků: - Ocelové vázací lano se zalisovanými oky– oko-oko – jednopramenné v průměru 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm a 16mm – s nosností minimálně od 330 kg – nosnost závisí na průměru lana – průměry mohou být i jiné, záleží na požadavku zákazníka - Lanové oko se závitem RD - Lano-řetězové vazáky – kombinace řetězových a lanových vazáků, přičemž řetězová část je odolnější proti opotřebení a případnému poškození. Na jeřábový hák se zavěsí oko lanového vazáku a do kontaktu s břemenem přijde část řetězová. Vedle standardních lanových vazáků dodáváme i ploché kovové zvedací pásy.


Zvedací zařízení - řetězové kočky, zvedáky a kladkostroje Brano

Zvedací zařízení - řetězové kočky, zvedáky a kladkostroje Brano

Potřebujete-li cokoli zvednou, táhnout nebo tlačit, pak se obraťte na naší prodejnu BRANOMARKET, která vám poskytne široké spektrum zvedacích zařízení jako jsou řetězové zvedáky, kočky a kladkostroje. Všude tam, kde je potřeba něco zvednout, spustit, vyprostit, přemístit či podložit, je možno použít některý z našich výrobků. Zařízení vyrábíme v různých rozměrových a hmotnostních provedení, proto si snadno můžete vybrat optimální zařízení, které pokryje vaše potřeby. Všechny naše výrobky vynikají provozní spolehlivostí a jednoduchostí nasazení. Některé produkty se vyrábějí také ve variantě pojízdných řetězových kladkostrojů do nosnosti až 20 tun. Kromě standardní délky řetězů si také zákazník může zvolit různou délku zdvihu. Důležitou součástí výroby zvedacích zařízení je také kvalita, která je ověřená udělenými certifikáty. Sortiment zvedacího zařízení BRANO je opravdu široký a uspokojí každého zákazníka.


Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

Eshop se stavební mechanizací včetně pracovních plošin, žebříků nebo modulových schodišť provozuje firma Emkol s.f. Ing. Josef Koukal Litomyšl. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného zboží, rádi pomůžeme osobně nebo elektronicky. Také zajišťujeme dopravu zdarma po celé ČR! Pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště Zejména pro práci ve výškách je vhodné mít toto vybavení: teleskopické výsuvné plošiny na bateriový pohon do pracovní výše 5 m výškově stavitelné schodiště k obsluze strojů a zařízení schůdky hliníkové pevné v rozsahu od 1 do 5 stupňů