Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Prepravné zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7

Predmetom zákazky je :
1. Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A, v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
- Vypracovanie a dodanie dokumentácie na schválenie typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U), v zmysle vyhlášky ÚJD SR č. 57/2006 Z. z.
2. Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Súčinnosť v konaní ÚJD SR o vydanie rozhodnutia o schválení typu prepravného zariadenia na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
3. Dodanie prepravných zariadení
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-A
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-A
- Dodanie 2 ks prepravných zariadení na prepravu nebezpečných vecí triedy 7, TYP-B(U)
- Dodanie manipulačných a uchopovacích zariadení k 2 ks PZ TYP-B(U)
- Dodanie súvisiacej dokumentácie a ostatné požiadavky pre oba typy prepravných zariadení
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Ing. Pavol Galamboš

Zadavatel telefon:
+421 335 315 216

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71248000-8
Dohľad nad projektom a dokumentáciou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Tradičním dodavatelem manipulační techniky je firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u Brna - své služby a produkty dodáváme pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky. Hledáte spolehlivého partnera, pro dodávku manipulačních linek a technologií pro betonářský a potravinářský průmysl? Pak nás neváhejte oslovit! Manipulační linky a technologie jsou složeny z několika jednotlivých strojů, které vykonávají danou operaci. Naše společnost vám zajistí manipulační linku betonových výrobků a manipulační linku pro potravinářský průmysl. Výrobu strojů a zařízení provádíme dle nejnovějších poznatků a trendů, přizpůsobovaných potřebám a požadavkům uživatele.


Zdvihací zařízení od TMT a.s. - klíčové typy a jejich využití

Zdvihací zařízení od TMT a.s. - klíčové typy a jejich využití

Zdvihací zařízení jsou neodmyslitelným prvkem moderních průmyslových, stavebních a logistických procesů. Díky své schopnosti zvládat těžké břemena a efektivně přesouvat materiál nebo vybavení v různých výškách hrají klíčovou roli v zefektivnění práce a zvyšování produktivity. Tento článek se zaměřuje na základní typy zdvihacích zařízení, jejich konstrukci, funkci a aplikace v různých oblastech. Zdvihací zařízení se obecně skládají z pevné ocelové konstrukce, která slouží jako nosný prvek. Tato konstrukce je vybavena vodícími drahami, po kterých se pohybuje zdvihací vozík. Zásadním prvkem je také systém protizávaží, který zajišťuje stabilitu a efektivitu zdvihu. Kromě toho je zařízení vybaveno obslužnou plošinou, opláštěním, bezpečnostními prvky jako jsou branky a žebříky, a systémem ukotvení. Elektrokomponenty, včetně frekvenčních měničů, čidel a vypínačů, pak zajišťují plynulý a bezpečný provoz. Typy zdvihacích zařízení: Zařízení s řetězovým dopravníkem: Ideální pro vertikální přepravu materiálu v průmyslových aplikacích, kde je potřeba minimalizovat prostorové nároky. Zařízení s točnou: Umožňuje nejen zdvih, ale i rotaci břemena, což je vhodné pro manipulaci s materiálem v omezených prostorách. Zařízení s válečkovým dopravníkem: Vynikají v situacích, kde je potřeba rychle a hladce přesunout břemena na krátké nebo střední vzdálenosti. Každý z těchto typů má svá specifická využití a výhody, a proto je důležité pečlivě zvážit konkrétní potřeby projektu při výběru zdvihacího zařízení. Spolehlivost a efektivita těchto systémů závisí nejen na jejich konstrukci, ale také na kvalitě použitých materiálů, jako je ocel třídy 11, a na pokročilosti řídícího systému. Nabízíme kompletní řešení, včetně výkonných řídících systémů, které zajišťují maximální výkon a bezpečnost při manipulaci s břemeny. Výběr správného typu zdvihacího zařízení a jeho integrace do pracovních procesů může výrazně přispět k zvýšení produktivity, bezpečnosti a efektivity. Ve světě, kde se neustále hledají způsoby, jak optimalizovat operace a snížit náklady, představují zdvihací zařízení nezastupitelný nástroj pro dosažení těchto cílů.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Lisované, zalisované a ocelové lanové a lano-řetězové vazáky – prodej, E-shop

Hledáte-li spolehlivého dodavatele lanových vazáků, který má dlouholetou praxi v tomto oboru, obraťte se na společnost Pavlínek s.r.o. se sídlem v Ostravě. Vybírat zalisované lanové vazáky a lano-řetězové vazáky můžete na našem E-shopu. Lanové vazáky u nás najdete v provedení zális nebo záplet – oko-oko, oko-hák, dvojhák a čtyřhák. Zakončené mohou být kovovým okem nebo třemenem. Na přání zákazníka můžeme vyrobit i oka s očnicemi. Varianty vazáků: - Ocelové vázací lano se zalisovanými oky– oko-oko – jednopramenné v průměru 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm a 16mm – s nosností minimálně od 330 kg – nosnost závisí na průměru lana – průměry mohou být i jiné, záleží na požadavku zákazníka - Lanové oko se závitem RD - Lano-řetězové vazáky – kombinace řetězových a lanových vazáků, přičemž řetězová část je odolnější proti opotřebení a případnému poškození. Na jeřábový hák se zavěsí oko lanového vazáku a do kontaktu s břemenem přijde část řetězová. Vedle standardních lanových vazáků dodáváme i ploché kovové zvedací pásy.


Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Zakázkovou výrobu přepravních košů, klecí, kontejnerů pro převoz a uložení autodílů, součástek či nářadí provádí ostravská firma CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s. Dle požadavků a výkresové dokumentace zákazníka vyrobíme také kovové palety či vozíky. Veškerá manipulační technika slouží k vnitrozávodní přepravě materiálů. Individuální přístup ke každé zakázce je samozřejmostí. Kontaktujte nás.


Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Pokud potřebujete do provozu výkonný, všestranný stroj pro zemědělský provoz a Vaše nároky na manipulaci jsou vysoké, ideální je teleskopický manipulátor Manitou. U společnosti AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště je aktuálně na prodej nový teleskopický nakladač Manitou MLT 737-130 PS+ Premium i s příslušenstvím. Rok výroby: 2023 Počet Mth: 0 Jde o robustní univerzální stroj - 4válcový motor Deutz, AdBlue + filtr pevných částic, převodovka PowerShift, rychlost až 40 km/h, hydraulické čerpadlo 150 l/min, kabina s topením a klimatizací, zpětný chod ventilátoru (cleanfix), pneumatiky Alliance 460/70 R24, pracovní světla přední/zadní, elektrické zrcátko, odpružená vzduchová sedačka, paletizační vidle. Dosah 6,9 m, nosnost 3,7t. Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ. Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.