Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. dodává bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER, které slouží například k utěsnění kabelových a trubkových průchodů nebo pro zajištění dokonalého kontaktu s betonovou plochou a těsnícím pásem. Pořiďte si bentonitový těsnící tmel se skvělými vlastnostmi!

Nákup troch CNC sústruhov s príslušenstvom – Spojená škola, Školská 7, Banská Bystrica

Nákup troch CNC sústruhov s príslušenstvom – Spojená škola, Školská 7, Banská Bystrica

Predmetom zákazky je dodanie tovaru - dva CNC sústruhy do dielní v budove SOŠ elektrotechnickej na Zvolenskej ceste 18 v Banskej Bystrici a jeden CNC sústruh do dielne odborného výcviku SOŠ automobilovej na Továrenskej 29 vo Vlkanovej. CNC sústruhy budú využité vo vyučovacom procese ako materiálno-technické vybavenie pre učebné odbory: obrábač kovov, programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení, mechanik nastavovač a mechanik mechatronik. Podrobná špecifikácia CNC strojov je uvedená v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov a v prílohách SP.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
37956108

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Debnárová

Zadavatel telefon:
+421 484 325 133

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42621100-6
CNC sústruhy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Máte zteřelé pryžové pásy? Jejich renovaci Vám zajistí společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která renovuje gumový povlak oběžných kol pásových pil například OPMP Český Brod P320, Jesan PS401, PP500, PP480, a jiné. Odstraníme starou pryž a kola znovu za tepla pogumujeme. Kola renovujeme do průměru 530 mm. Dodací termín pogumování je jeden až dva týdny. Dále se zabýváme výrobou, konstrukcí a obchodem v oblasti gumárenského průmyslu. Provádíme pogumování válců, vyrábíme konfekční membrány a dodáváme vulkanizační formy na výrobu pneumatik. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka.


Eshop magnetické upínače pro EDM obrábění - permanentní upínací magnetické desky

Eshop magnetické upínače pro EDM obrábění - permanentní upínací magnetické desky

Rychlejší upínání obrobků zvyšuje efektivitu stroje i práce při obrábění, proto doporučujeme magnetické upínače pro většinu druhů obrábění - EDM aplikace, frézování, broušení, soustružení. Zakoupit je můžete přes eshop firmy VABEX s.r.o. Firma dodává permanentní upínací magnetické desky, bloky, kruhové permanentní magnetické upínače, elektropermanentní upínače a další vybavení kovoobráběcích dílen. Prodejní sklad je v obci Hvozdná u Zlína - Zlínský kraj. Magnetické upínání je jednodušší, na desce magnetického upínače je možné upnout a následně obrábět několik obrobků najednou. Permanentní upínací magnetické desky: - pro EDM obrábění - VXPME 150x250x51; VXPME 150x300x51; VXPME 200x400x51 - pro broušení a EDM aplikace - VXPMS 100x180, VXPMS 150x300; VXPMS 200x600, VXPMSM 150x300, VXPMSM 300x600, VXPMSF 150x300, VXPMSF 300x600 - pro broušení a frézování - VHMT-A 150x300, VHMT-B 250x500, VHMTW-A 150x300 - pro frézování - VXPMM 100x180, VXPMM 150x300, VXPMM 200x400, VXPMM 300x600. Kruhové permanentní magnetické upínače: - VXRMC 200, VXRMC 250, VXRMR 200, VXRMR 250, VXRMM 200, VXRMM 250 Sinusové magnetické desky: - V- 47M, V- 47MF, V- 66M, V- 66MF, V-612M, V-612MF, VXMCS 1530, VXMCS 2040, VXMCS 2050, VXU-MCS 1530, VXMCC 1530. Elektropermanentní magnetické upínače: - VPE-2540, VPE-3060.


Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Ucelený sortiment vybavení kovoobráběcích dílen dodá firma VABEX s.r.o. Navštivte naši novou prodejnu na adr. Vizovice, Růžová 1349 - najdete nás 10 km od Zlína. Dodáme průmyslové značení, upínací nástroje, strojní svěráky, měřidla, obráběcí nástroje a další vybavení dílny. Vybavení dílen: - průmyslové značení - laserové popisovací zařízení, pneumatické stolní mikroúderové zařízení - výkonné strojní svěráky - klasické, nerezové, brusičské, hydraulické, mechanické, pneumatické, příruční, modulární, dělené, samostředící, sinusové, sklopnootočné - upínací nástroje - upínací sklíčidla, držáky, desky, úhelníky, magnetické upínače - nástroje, nářadí - frézy, NC navrtáváky, vrtáky, výstružníky, závitníky, záhlubníky, závitořezy - měřidla - mikrometry, posuvná měřidla, koncové měrky, strojní vodováha, závitové kalibry a další.


Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Sháníte plazmové pálící stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. prodává tyto stroje a k ním kompletní sortiment. Strojní řezání všech elektricky vodivých materiálů - ocel, nerez, hliník, měď, mosaz. Plazmové řezání: -bezkontaktní zapálení oblouku -interface s CNC řízením -regulátor tlaku vzduchu -odlučovač oleje a vody -plynu kontrola plazmového plynu -indikace plazmový oblouk zapnutý -vzduch plazmový plyn - vzduch. Poradíme s výběrem. Typ a délka hořáku, kabelů, vodní chlazení, dálkové ovladače, plynové hospodářství. Pro kompletní nabídky máme připraveny i zajímavější ceny!


ZVU Servis a. s. - Vaše řešení pro rychlé a spolehlivé opravy strojů

ZVU Servis a. s. - Vaše řešení pro rychlé a spolehlivé opravy strojů

S naším týmem zkušených techniků zajistíme, že vaše zařízení bude fungovat jako nové. V dnešní době je důležité, aby byly stroje a zařízení ve výrobních podnicích v neustálém provozu a v nejlepším možném stavu. Poruchy strojů mohou způsobit významné ztráty a zpoždění. Proto je klíčové mít spolehlivého partnera, který se postará o pravidelnou údržbu a rychlé opravy. Naše společnost ZVU Servis a. s. se specializuje na opravy a údržbu širokého spektra průmyslových strojů a zařízení. Naše služby zahrnují diagnostiku, preventivní údržbu, opravy a renovace strojů. Jsme vybaveni nejmodernější diagnostickou technikou, díky které dokážeme rychle identifikovat a řešit problémy. Naši technici jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s opravami různých typů strojů, včetně CNC strojů, hydraulických lisů, kompresorů a mnoha dalších. Rozumíme tomu, jak důležité je minimalizovat dobu, po kterou jsou stroje mimo provoz. Proto nabízíme flexibilní služby, které jsou přizpůsobené potřebám našich zákazníků, včetně možnosti provádět opravy přímo na místě u zákazníka. Naše prioritou je zajistit, aby vaše zařízení bylo co nejrychleji zpět v provozu s minimálním dopadem na vaši výrobu. Vedle oprav strojů nabízíme také poradenství v oblasti údržby a optimalizace provozu zařízení. Naším cílem je nejen opravit existující problémy, ale také předcházet budoucím poruchám a prodloužit životnost vašich strojů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro opravy a údržbu vašich průmyslových strojů, ZVU Servis a. s. je tu pro vás. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak můžeme pomoci udržet vaše zařízení v optimálním stavu.


Pravidelná diagnostika a kontrola obráběcích strojů – servisní správa

Pravidelná diagnostika a kontrola obráběcích strojů – servisní správa

Hledáte spolehlivou firmu, která provádí servisní správu obráběcích strojů? Pravidelnou diagnostiku a kontrolu obráběcích strojů zajistí společnost VTL Blansko, a.s. První výjezd k novému zákazníkovi provádíme bezplatně. Diagnostiku a kontrolu obráběcích strojů provádíme v pravidelných intervalech – snižuje se tím riziko výpadku výrobních kapacit a produkce. Revizní technici naší společnosti vždy provedou přísnou mechanickou kontrolu a u strojů s řídícím systémem i pečlivou kontrolu jednotlivých elektronických součástí – na základě naměřených hodnot je možné odhalit i případné budoucí poruchy.