Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Elektronické osobné radiačné detektory s dozimetrom

Elektronické osobné radiačné detektory s dozimetrom

Predmetom tejto zákazky je dodávka elektronických osobných radiačných detektorov s dozimetrom a softvéru.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2019 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38945000-7
Merače žiarenia gama

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM. Ejektory: -vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy. Senzory: -tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů. Přísavky: -vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace. Příslušenství: -pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr. a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX -vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex. Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.


eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

Nová generace snímačů eddyNCDT pracujících na bázi vířivých proudů od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. jsou určeny pro práci v náročných podmínkách, tedy podmínkách s výskytem prachu a tlaku. Vysokou stabilitu signálu i při změnách okolní teploty zajišťuje patentovaný postup. Díky pohodlnému intuitivnímu ovládání s pomocí webového rozhraní bez nutnosti instalace jiného softwaru je možné veškerá nastavení kdykoliv upravovat a sledovat. Základní výrobní kalibrace snímačů je nastavena na železo a hliník. Více informací o výhodách eddyNCDT snímačů Vám ochotně poskytnou profesionálové ze společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.


Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Sháníte do svého provozu kvalitní a spolehlivé průmyslové váhy či váhové systémy? Pak navštivte e-shop společnosti UNIPROX, která ze zabývá službami přispívajícími zefektivnění chodu prodejen. Dodáváme váhy standardní i vyráběné na zakázku. Mezi naším sortimentem naleznete: - stolní technologické váhy - počítací váhy - závěsné váhy - můstkové váhy - vážící plošiny a můstky - indikátory hmotnosti - vážící a etiketovací zařízení - průběžné váhy Jsme výhradním dovozcem vah DIBAL. Pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.


Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Potřebujete firmu co Vám vypočítá poplatky za znečištění ovzduší? Se vším Vám pomůže firma Detekta s.r.o. z Brna. Je to autorizovaná firma podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Dále nabízíme služby: -laboratorní měření emisí -odborné posudky -rozptylové studie -vypracování provozního řádu dle vyhl. 415/2012 Sb. -audity zdrojů znečišťování ovzduší -poradenství v problematice zdrojů znečištění ovzduší.


Přesné váhy - laboratorní, zlatnické, kapesní s vysokou přesností vážení

Přesné váhy - laboratorní, zlatnické, kapesní s vysokou přesností vážení

Váhy určené do laboratoří, lékáren, zlatnictví, nemocnic, škol a dalších zařízení, kde je potřeba vysoká přesnost vážení pořídíte u firmy KADLEC, spol. s r.o., která se specializuje na váhy a vážicí systémy v Opavě, Ostravě a okolí. V sortimentu máme kvalitní laboratorní a zlatnické váhy. Při vážení miniaturních věcí v oborech jako je zlatnictví nebo lékárenství je zapotřebí mít váhu s maximální přesností a spolehlivostí. Naše váhy Vás nezklamou, mají přehledný LCD display s podsvícením a možnost výběru z vážicích jednotek (g, ct, lb, oz, dr, GN, ozt, dwt, MM, tl.j, tl.T, tl.H, t). Nabízíme tyto laboratorní váhy vybaveny funkcemi pro počítání kusů či vážení v procentech: - kompaktní počítací váha s počítacím a procentuálním režimem - laboratorní a zlatnická váha - laboratorní váha s počítacím režimem - cejchuschopná laboratorní váha - na přání možno vybavit akumulátorem.


Silniční, automobilové váhy na klíč s provozní spolehlivostí a snadnou údržbou

Silniční, automobilové váhy na klíč s provozní spolehlivostí a snadnou údržbou

Společnost TENZONA s.r.o., specializující se na realizace silničních vah na klíč, Vám rovněž nabízí jejich opravy, servis a ověřování, což zamezí neplánovaným výpadkům a proměnlivosti při vážení, díky čemuž se výrazně sníží provozní náklady Vaší firmy. Díky dlouholetým zkušenostem je firma TENZONA s.r.o. schopna poskytnout profesionální služby v oblasti silničních vah, a to po celou dobu jejich životnosti: - montáž nových vah - oprava elektronických i mechanických vah - pravidelná údržba a servis - úřední ověření vah - výkup starých silničních vah. Neváhejte a obraťte se na firmu TENZONA s.r.o., protože díky přesným a spolehlivým silničním vahám Tenzona budete mít své peníze pod kontrolou!