Univerzálny kolesový traktor na obhospodarovanie horských lúk

Univerzálny kolesový traktor na obhospodarovanie horských lúk

Predmetom verejného obstarávania je dodávka nových univerzálnych kolesových traktorov na obhospodarovanie horských lúk s príslušenstvom (čelný nakladač, náves za traktor, mulčovač za UKT, bubnová kosa, obracač, zhrňovač, lis na výrobu balíkov sena a senáže, balička krmovín, kombinované lúčne brány, kartáčový zberač semien) vrátane colných a daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane vykonania predpredajného servisu, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto určenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržbu vozidla, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného osvedčenia o evidencii vozidla, povinnej výbavy, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku vozidla, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív a min 10 l paliva.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.04.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce technologií na zpracování obilovin

Výrobce technologií na zpracování obilovin

Hledáte kvalitní technologii na zpracování obilovin? Pak se obraťte na společnost Haiva Tasovice, která je výrobcem spolehlivých strojů na zpracování obilovin. Pro předčištění obilí a kukuřice v posklizňových linkách a na sušárnách obilí, pro čištění v obilních silech a skladech, či k přípravě osiv obilovin v čistících stanicích osiv je vhodná čistička obilí ASP 750. Stroj se vyznačuje vysokým výkonem a výslednou čistotou produktů až 93%. Čištění obilí probíhá pomocí regulační klapky, která je během procesu uzavřena, ale zvětšujícím se množstvím obilí se zvětšuje tlak na klapku a ta se začne pozvolna otvírat. Tím docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Následně je obilí provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Opravy a servis zemědělské a zahradní techniky, okres Svitavy

Opravy a servis zemědělské a zahradní techniky, okres Svitavy

Provozujete zemědělskou činnost a vlastníte zemědělské stroje? Čas od času se něco pokazí a je zapotřebí opravy. S tímto problémem Vám pomůže naše společnost AGRODÍLNA Oldřiš, s.r.o., která sídlí v okrese Svitavy. Zaměřujeme se na kompletní opravy a servis zemědělské a zahradní techniky. Provádíme generální, střední i běžné opravy traktorů, motorů a převodovek, krmných vozů, rozmetadel, řezaček, mulčovačů, kombajnů, přívěsů i vysokozdvižných vozíků. Naše firma je také autorizovaný servis zahradní techniky, pil, sekaček či křovinořezů značky Husqvarna.


Prodej čističky na obilí, předčističky nečistot z obilovin a luskovin

Prodej čističky na obilí, předčističky nečistot z obilovin a luskovin

Chcete novou technologii pro zpracování obilovin? Čističky na obilí, předčističky? Firma AGROING BRNO s.r.o. je odborník ve svém oboru. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu strojů potřebných ke správnému uskladnění a posklizňové úpravě plodin. Typy: Vzduchové předčističky: -k odstranění lehkých nečistot - plevy, prachy, části slámy, z obilovin a luskovin. -výhody nízká pořizovací cena, malé nároky na prostor, jednoduchá vestavba do stávajících posklizňových linek. Bubnové čističky, rotační bubnové čističky: -jsou určeny pro předčištění a čištění surovin před skladováním. -výhody zabudovaný by-pass, pozinkované provedení, použitelnost pro čištění máku, regulace rychlosti otáčení a sklonu bubnu. Sítové čističky Denis: -jsou určeny do menších posklizňových linek jako univerzální zařízení -výhody celokovové provedení včetně rámů sít, čištění sít pomocí kuliček, vstupní i výstupní aspirace, malé půdorysné rozměry. Sítové čističky, předčističky Buhler: -pro velké posklizňové linky a průmyslové použití -robustní konstrukce a systém sít -výhody patentovaný krouživý pohyb čistící skříně, vestavěné osvětlení a vizitéry na výstupu z čističky, velmi robustní provedení. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Zemědělská, lesní a zahradní technika - kvalitní opravy, servis, záruční i pozáruční servis a prodej poskytuje firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova. Potřebujete opravit nebo provést servis zahradní či lesní techniky? Pak neváhejte a obraťte se na naši firmu Agroservis Holý, která se zabývá nejen prodejem zemědělské a lesní techniky, ale i opravami a záručním a pozáručním servisem. Opravíme motorové pily, sekačky, křovinořezy včetně jejich příslušenství. Opravujeme i malotraktory, mulčovače, motory, elektrocentrály, čerpadla, sekačky i travní traktory. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově. Kompletní nabídku techniky naleznete na webových stránkách.


Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Porouchala se Vám lesní či zahradní technika? Potřebujete provést jejich servis? Pak neváhejte a obraťte se na Agroservis Holý! Klademe velký důraz na kvalitní servis a služby svým zákazníkům! Prodáváme, opravujeme a provádíme servis řetězových benzínových i elektrických pil značek HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, vyžínačů týž značek, dále pak křovinořezy HUSQVARNA, McCULLOCH a HONDA a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku opravované techniky najdete na webových stránkách.


Servis pro zemědělské stroje - opravy kardanových hřídelí a náhradní díly

Servis pro zemědělské stroje - opravy kardanových hřídelí a náhradní díly

Potřebují Vaše zemědělské stroje servis kardanů, jen nevíte komu tuhle práci svěřit? Obraťte se na nás! Naše firma Vám zajistí veškeré opravy kardanových hřídelí. Kardany vyrábíme s originálními díly. Podle požadavku zákazníka zhotovíme jakoukoliv velikost a rozměr. Opravy provádíme běžně na počkání nejdéle však do 24 hodin. Jsme vybaveni klasickými obráběcími stroji a svařovacím pracovištěm, kde můžeme disponovat svářecím poloautomate. Více ohledně námi poskytovaných služeb naleznete na našem webu, případně nás s jakýmkoliv dotazem kontaktujte!