Kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb, pak je pro vás správnou volbou návštěva e-shopu firmy MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o, která se zabývá výrobou, prodejem a exportem bentonitových těsnících systémů nové generace pro různé typy objektů. Díky unikátním vlastnostem bentonitu, který zvětšuje svůj objem při kontaktu s vodou, zajišťují tyto systémy perfektní ochranu před průnikem vody, a to včetně tlakové.

Vybavenie učební - pracovné pomôcky

Vybavenie učební - pracovné pomôcky

Predmetom zákazky je dodanie pracovných pomôcok do odborných učební dvoch Základných škôl v meste Dolný Kubín.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2019 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dolný Kubín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dolný Kubín

Zadavatel IČ:
00314463

Kontaktní osoba:
Ing.Ľuboslava Šafrová

Zadavatel telefon:
+421 904 444 280

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Kvalitní provedení veškerých knihařských prací jako jsou opravy starých vazeb knih a památníků, vazby diplomových a bakalářských prací, výroba representativního alba na fotky, známky nebo jiné upomínky či výroba originálních firemních desek a šanonů, toto vše nabízí knihařství Tomos Praha a.s. V našem knihařství nám záleží na kvalitě, dobře odvedené ruční práci a spokojenosti zákazníků. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru a možnost konzultace. Hledáte-li odborníky na knihařské práce, kontaktuje firmu Tomos Praha a.s.


Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Sháníte odbornou publikaci pro elektrotechniky a nevíte, na koho se obrátit? Podívejte se na e-shop Institutu vzdělávání a informací BAEL nebo navštivte jeho provozovnu v Ostravě a jistě naleznete to, co potřebujete. V oboru elektrotechniky u nás můžete zakoupit: - knihy - tiskopisy - příručky - publikace - tabulky - soubory právních norem a bezpečnostních předpisů. Nyní poskytujeme slevu do vyprodání zásob na publikace: - Pentium Elektrotechnika – revize - Pentium Elektrotechnika 4 – jištění. V případě koupě přes e-shop Vám zboží zašleme na dobírku. Veškeré publikace Vám umožní získat nové odborné dovednosti a případně Vám pomohou se dobře a rychle připravit na zkoušky.


Beletrie, regionální a dětská literatura – kniha jako dokonalý vánoční dárek pro děti i dospělé

Beletrie, regionální a dětská literatura – kniha jako dokonalý vánoční dárek pro děti i dospělé

Chcete potěšit rodiče, přítele, manžela nebo své děti perfektním dárkem na Vánoce? Jsou milovníci knih a hledáte knihkupectví s obrovským výběrem různých žánrů? V tom případě navštivte Knihkupectví Jakuba Demla s.r.o. Knihkupectví Jakuba Demla s.r.o. má ve svém sortimentu knihy týkající se auto-moto, dopravy, vlaků, literatury faktu, regionální, populárně naučné a dětské literatury, beletrie, religionistiky a další nezařazené. Kromě tohoto je možné pořídit i učebnice a kalendáře. Obdarujte své blízké na Vánoce knihou na dlouhé zimní večery a navštivte nás ještě dnes!


Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Vážení zákazníci, v dubnu a v květnu využijte akční ceny na tisk a vazbu diplomových nebo bakalářských prací u společnosti Tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. Frýdek-Místek. Příznivé ceny, rychlost, kvalitní provedení a přístup velkoformátového oddělení. Kontaktujte nás přímo na tel. 558 637 285, 734 442 260, email: velkoformat@tiskarnaklein.cz Budeme rádi, když si vytisknete a svážete diplomku a bakalářku právě u nás. Jako poděkování máme pro Vás milé překvapení. Těšíme se na Vás!


Příručka pro zkoušky elektrotechniků

Příručka pro zkoušky elektrotechniků

Institut vzdělávání a informací BAEL nyní prodává na provozovně v Ostravě publikaci s názvem „Příručka pro zkoušky elektrotechniků, požadavky na základní odbornou způsobilost (12. zaktualizované vydání). Příručka Vám pomůže rychle se připravit na zkoušku pro elektrotechniky, řídící se vyhláškou č. 58/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Obsahuje všechny potřebné základní poznatky z elektrotechniky a požadavky na elektrická zařízení vzhledem k bezpečnosti osob i majetku. Pro kvalifikované elektrotechniky by měla být samozřejmost včas rozpoznat nebezpečí, které může vznikat při provozu elektrických zařízení a následně zabránit riziku vzniku nebezpečí. Vhodná je pro elektrotechniky skládající zkoušku, k přípravě na certifikaci i pro žáky učilišť, středních, vyšších a vysokých škol elektrotechnických oborů. Příručku máme skladem. Zboží objednané přes e-shop posíláme po celé ČR na dobírku.