Lepicí pásky oboustranné textilní, pěnové, polypropylénové s širokým využitím

Steroll, s.r.o.

Lepicí pásky oboustranné textilní, pěnové, polypropylénové s širokým využitím

Lepicí pásky oboustranné mají nezastupitelné místo při použití v domácnostech i průmyslu. Nosičem oboustranně lepicích pásek může být textil, PP fólie nebo pěna. Ve společnosti Steroll s.r.o. nabízíme zákazníkům možnosti řešení specifických technických požadavků při výrobě samolepicích produktů.

Elektrikář, Německo

Elektrikář, Německo

Firma ISG-elektrotechnik hledá elektrikáře na trvalý pracovní poměr. Podmínky: od 12 € / hod + 400 € měsíčně (montážní služební cesty) + prémie. Kontaktujte mě prosím.

Původní znění:
Anfrage
Firma ISG sucht Elektriker zu Festanstellung. Konditionen: ab 12 €/Std. + 400 € monatlich (montage Dienstreisen) + Prämie. Bitte um Kontakt
Poptávka byla vložena dne:
14.03.2019 12:32

Platnost poptávky:
14.06.2019 09:27

Kontaktní osoba:
Fa. ISG-elektrotechnik


Telefon:
004 917 943 64668

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Integrované elektroprojekční služby -  od koncepce po realizaci s precizností

Integrované elektroprojekční služby - od koncepce po realizaci s precizností

Naše firma je lídrem v poskytování kompletních řešení v oblasti elektroprojekce. Specializujeme se na vytváření dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, výběr zhotovitelů, provedení stavby, až po dokumentaci skutečného stavu. Nabízíme detailní práce v oborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace, energetika, liniové stavby a veřejné osvětlení. Dále poskytujeme technické dozory, posudky, recenze a optimalizace. Naše projekty a služby jsou dostupné v českém, anglickém, německém a ruském jazyce, s možností přizpůsobení termínů a cen dle požadavků klienta.¨ Naším cílem je nabídnout klientům nejen kvalitní a efektivní řešení jejich potřeb, ale i osobní přístup a spokojenost s výsledkem.


Projekční a inženýrská činnost pro elektro a vypracování dokumentace od AZ elektroprojekce s.r.o.

Projekční a inženýrská činnost pro elektro a vypracování dokumentace od AZ elektroprojekce s.r.o.

Hledáte firmu, která se zabývá projekční a inženýrskou činnosti pro elektro? Která má dlouhou zkušenost na trhu a nabízí služby na vysoké úrovni? Pak bychom Vám rádi představili společnost AZ elektroprojekce s.r.o. se sídlem v Praze. Společnost má více jak 30 let zkušeností na trhu a za sebou mnoho úspěšných projektů v tuzemsku i zahraničí, a pro své zákazníky nabízí návrhy a řešení projektové dokumentace pro elektro v těchto oblastech: - silnoproud - slaboproud - měření a regulace - energetika - liniové stavby - veřejné osvětlení Potřebujete individuální řešení či speciální přístup? Ani to není pro tým profesionální projektantů problém. Díky dlouholetým zkušenostem pro Vás vždy najdou ideální řešení projektu. Rádi byste se dozvěděli více? Pak si domluvte osobní schůzku nebo napište email společnosti AZ elektroprojekce s.r.o., která se těší na budoucí spolupráci.


Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Hledáte-li firmu, která Vám zajistí komplexní elektroinstalační práce, včetně projekce, oslovte společnost ELTOM, s.r.o. se sídlem v Ostrvě. Působíme v celém Moravskoslezském kraji. Zaručíme rychlé dodací lhůty za dobré ceny. Zajistíme: - dodávku i montáž trafostanic, domovních přípojek, montáž a údržbu na elektrickém zařízení VN a NN, - zemní a výkopové práce - výstavbu, opravy i údržbu venkovního osvětlení - zemní kabelové vedení veřejného osvětlení, čištění krytů osvětlení, odstranění poruchy veřejného osvětlení - protlaky - výrobu rozvaděčů Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Elektroinstalace zkušenými profesionály do Vašeho domu či kanceláře

Elektroinstalace zkušenými profesionály do Vašeho domu či kanceláře

Pokud plánujete novou nebo rekonstrukci stávající elektroinstalace, můžete se obrátit na firmu Elektro Mikeš, která nabízí komplexní služby v oblasti elektroinstalací. Elektroinstalace je důležitou součástí každého domu, bytu nebo kanceláře. Je to soustava elektrotechnických zařízení, která zajišťuje přenos a ovládání elektrického proudu nebo signálů. Musí být provedena kvalifikovanými a oprávněnými odborníky, kteří dodržují platné právní předpisy a technické normy. Zabýváme se elektroinstalacemi již více než 20 let. Máme bohaté zkušenosti s realizací elektroinstalací v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech, obchodních centrech, školách, nemocnicích a dalších zařízeních. Nabízíme široký sortiment elektroinstalačního materiálu, jako jsou kabely, chráničky, rozvaděče, spínače, zásuvky, svítidla a další. Provádíme revize a servis elektroinstalací, poradenství a projektování. Pokud si chcete zajistit bezpečnou a funkční elektroinstalaci, která splňuje Vaše požadavky na komfort a design, neváhejte kontaktovat naši firmu Elektro Mikeš. Tým profesionálních elektrikářů Vám poskytne kvalitní a spolehlivou práci za přijatelné ceny.