Poptávám podlahářské práce

Poptávám podlahářské práce

Poptávám cenovou nabídku na:

Dřev. vlysy 616 m2
dřevěná podlaha, vlysy-dub masiv ~70/135/22mm
- 1. třída jakosti
- povrchová úprava kvalitní olej pro vysoká zatížení
- pokládka do rybiny (stromečku)
- sokl dřevěný, masiv, v=100mm" 22, 0"
- materiál bude vybrán investorem na základě předložených vzorků
- alt. vysokozátěžový lak.

Podlahová lišta - masiv dub 236 m
podlahová lišta - masiv dub se zaoblenou horní hranou v. 50mm, tl. 15mm, povrchová úprava dle vlysů.
Poptávka byla vložena dne:
20.02.2019 14:53

Platnost poptávky:
20.03.2019 09:18

Kontaktní osoba:
Skřivánková Vilma

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY Červinka & Syrový Liberec Perfektní volbou, která vzhledově imituje přírodní materiály je ražená dlažba Artbeton. S realizacemi dlažeb máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit! ARTBETON je plně funkční železobetonová deska s povrchovou úpravou a své využití nalezne: -ražené dlažby -příjezdové cesty -chodníky -garážové vjezdy -parkovací plochy -exteriéry a interiéry výběhů v zoologických zahradách -interiérech domů, objektů atd.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Podlahy RIGID Pardubice – rozměrová stálost a stabilita zámkového spoje

Podlahy RIGID Pardubice – rozměrová stálost a stabilita zámkového spoje

Jak zvládnout pokládku vinylové podlahy bez větších problémů Vám ráda poradí a pomůže firma STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z Rohovládovy Bělé. Není to nic těžkého, obzvlášť s bezproblémovými vlastnostmi podlah RIGID. Vynikají nejlepšími vlastnostmi rozměrové stálosti a stabilitou zámkových spojů. Už žádné nechtěné roztahování a smršťování při změnách počasí. Pokládku lze provádět až do velikosti plochy 400 m2. Doporučujeme dodržovat vzdálenost od ostatních stavebních prvků, která zamezí šíření nepříjemných zvuků. Stabilitu zámkového spoje zaručí perfektně pevný a rovný podklad.


Renovace poškozených podlah výrobních hal a parkovišť

Renovace poškozených podlah výrobních hal a parkovišť

Poškození u vysoce zatěžovaných podlah výrobních hal a venkovních i vnitřních ploch parkovišť vyřeší společnost KKstav concrete, s.r.o. z Prahy 3, která je odborníkem na celoplošné renovace, místní opravy a sanace ploch poškozených velkým provozem nebo častými pády předmětů. Naše služby zahrnují mimo odborné opravy také prozkoumání stavu podkladu, vyřezání a bourání poškozených míst, broušení, tryskání, injektáže, opravy prasklin, sešití ocelovými sponami, stěrkování povrchu a mnoho dalších úkonů podle individuálního stavu a poškození podlahy. Kontaktujte odborníky ze společnosti KKstav concrete, s.r.o. a žádejte služby opravy, renovace a sanace poškozených podlah.


Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Chystáte se vymalovat či tapetovat byt a potřebujete s tím pomoci? Pak se obraťte na naši firmu, která maluje a tapetuje již od jedné stěny. Zajistíme vyklizení místností, opravení omítek, natřeme okenní rámy, dveře, radiátory, vymalujeme či vytapetujeme co bude potřeba, vyměníme světla, zásuvky, položíme koberce, plovoucí i laminátové podlahy, linolea, zrekonstruujeme Vám kompletně celý byt, když si to budete přát. Veškeré námi poskytované práce a služby najdete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s čím budete potřebovat!


Stylové vinylové podlahy a jejich příslušenství – prodej, pokládka

Stylové vinylové podlahy a jejich příslušenství – prodej, pokládka

Stavíte či rekonstruujete byt? Hledáte vhodné řešení pro pokládku podlah? Vsaďte na kvalitu! Vyzkoušejte vinylovou podlahovou krytinu BUKOMA od společnosti Bukoma group s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. Dodáváme vinylové plovoucí podlahy, vinylové podlahy k lepení, vinylové schody i podlahové lišty a ostatní příslušenství. Vybírat můžete z mnoha krásných dekorů, v imitacích dřeva, kamene či betonu. Disponujeme týmem profesionálních podlahářů, kteří jsou připraveni poradit si i s nestandardními řešeními. Neváhejte a kontaktujte nás!