Poptávám aditiva do benzínu

Poptávám aditiva do benzínu

Poptávám aditiva do benzínu.
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 12:02

Platnost poptávky:
11.03.2019 10:50

Kontaktní osoba:
Melka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oleje pro stavební a zemědělské stroje,  průmyslové oleje a maziva

Oleje pro stavební a zemědělské stroje, průmyslové oleje a maziva

Potřebuje speciální olej pro vaše stavební či zemědělské stroje? Pak se podívejte k nám do e-shopu, kde si jistě ten správný olej vyberete! V našem sortimentu naleznete oleje pro stavební a zemědělské stroje, traktorbagry JCB, Komatsu, FORD, NEW HOLLAND, JOHN DEERE JDM, LANDINI, KUBOTA, CASE, hydraulické oleje 10W, - olej OMV construct TO-4 SAE 10W, univerzální oleje pro převodovku, hydrauliku a mokré brzdy OMV Austromatic LVX 10W30 nebo Shell Spirax S4TXM 10W30 (dříve DOnax TD 10W30). Kompletní nabídku olejů najdete na našich www.


Nejrozsáhlejší sortiment průmyslové mazací techniky Liberec

Nejrozsáhlejší sortiment průmyslové mazací techniky Liberec

Naše firma Media CZ s.r.o. Liberec je výhradním distributorem firmy GRACO. Naše nabídka zahrnuje průmyslové mazání a mazání výrobků. Dále nabízíme kompletní systémy pro servis automobilů a výměnu jejich náplní včetně centrálního řízení. Servis a údržbu nákladních vozidel, strojů a systémů v důlním průmyslu nebo mimo dílnu. Mazací systémy, průmyslová mazací technika pumpy bubnové navíjecí zásobníky hadic automatické a manuální mazací systémy Kontaktujete nás nebo se zastavte osobně. Vše Vám rádi vysvětlíme a poradíme. Sídlíme přímo v Liberci.


Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Sháníte-li na Brněnsku prodejce vysoce kvalitních motorových olejů a maziv a mít na výběr z různých značek, pak neváhejte a podívejte se k nám do e-shopu. Veškeré produkty jsou v originálním balení. U nás je zakoupíte o polovinu levněji než na čerpacích stanicích. Motorové oleje zajistíme jak maloodběratelům tak i autodopravcům, průmyslovým podnikům i zemědělským strojům. Prodáváme i rozlévané oleje a při objednávce nad 1000,- nehradíte poštovné. Proto neváhejte podívejte se do našeho e-shopu, kde najdete naši kompletní nabídku našeho sortimentu včetně informací k produktům.


Dodávky provozních kapalin, olejů a maziv

Dodávky provozních kapalin, olejů a maziv

Sháníte-li speciální motorový olej či maziva nebo jakoukoliv jinou provozní kapalinu, pak neváhejte nahlédnout do našeho e-shopu, kde si jistě vyberete! Dodáváme oleje pro: -maloodběratele -průmyslové podniky -zemědělský sektor Sortiment, oleje, provozní kapaliny: -motorové oleje dle viskozity a norem -minerální -polosyntetické -syntetické -převodové -pro nákladní automobily -průmyslové -hydraulické -do chladiče, ostřikovačů, brzdné kapaliny. Kompletní sortiment naleznete na našich www.


Autorizovaný prodej, e-shop polosyntetických motorových olejů

Autorizovaný prodej, e-shop polosyntetických motorových olejů

Potřebujete sehnat v Brně a okolí prodejce vysoce kvalitních motorových olejů? Bez váhání se obraťte na nás! Máme pro Vás širokou nabídku motorových filtrů a olejů pro vozidla značek Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Škoda, Ford, Renault,Volkswagen, Opel. Z motorových olejů si vyberete OMV, Total, Castrol, Aral, Shell. Oleje jsou rozlévané, minerální, polosyntetické, syntetické, převodové, pro nákladní automobily, průmyslové, hydraulické. Podrobnou nabídku našich produktů najdete na webu.


Prodej motorových olejů a maziv

Prodej motorových olejů a maziv

Brouzdáte na webu a hledáte v Brně e-shop kde prodávají motorové oleje i jiné oleje a maziva? Pak už dál nehledejte a navštivte nás! Máme pro Vás nabídku motorových olejů a maziva. Najdete u nás značky výrobců jako je SHELL, CASTROL, MOBIL, ESSO, SLOVNAFT, PARAMO, MOGUL, FUCHS, BP, AGIP ad. Oleje nabízíme nejen dopravcům, ale i menším odběratelům, průmyslovým podnikům a zemědělským firmám. V prodeji jsou i rozlévané oleje. Zboží doručíme do 48 hodin od objednání. Každý je originál zabalen. Více informací a kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách.