Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptáváme kurz znakové řeči

Poptáváme kurz znakové řeči

Poptáváme kurz znakové řeči v Olomouckém kraji.
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 08:14

Platnost poptávky:
11.03.2019 07:58

Kontaktní osoba:
Ambrožová

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zážitkové pobyty – výroba foukaného skla pod dohledem skláře

Zážitkové pobyty – výroba foukaného skla pod dohledem skláře

Vymýšlíte romantický víkend pro svou drahou polovičky? Využijte netradiční pobytový balíček hotelu U Hrocha ve Škrdlovicích, kde na vás kromě wellness čeká také návštěva sklářské huti a vytvoření svého vlastního výrobku ze skla pod vedením mistra skláře. Čeká vás romantické ubytování v útulném dvoulůžkvém pokoji s vlastním sociálním zařízením, chutná tříchodová večeře při svíčkách s lahví vína, privátní wellness s vířivou vanou, parní kabinou, infrasaunou, chromoterapií a masáž. Vybírat můžete mezi klasickou masáží, medovou masáží a masáží lávovými kameny. Navíc od nás dostanete jako pozornost dárek z naší sklárny. Součástí balíčku je také návštěva sklářské huti, která se zaměřuje na glass turistiku a zároveň navazuje na zaniklou tradiční výrobu Škrdlovického hutního skla. Zde si pod vedením mistra skláře můžete vytvořit vlastní skleněný výrobek. Více informací o zážitkovém pobytovém balíčku naleznete na našich www.


Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

Chcete se naučit dobře lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Využijte možnosti naučit se lyžovat v lyžařské škole ve Ski areálu Hlubočky. Lyžařská škola Newmanschool působící přímo ve Ski areálu a zaměřuje se na kurzy lyžování a snowboardingu pro všechny úrovně a věkové kategorie - školní lyžařské kurzy - hromadné, skupinové lyžařské kurzy - individuální lyžařské, snowboardingové kurzy. Vždy chceme docílit toho, abyste se na sněhu cítili svobodně a užívali si klidnou jízdu. Na vás i vaše děti se těší sympatičtí instruktoři z lyžařské školy Newmanschool!


Kreativní tvoření pro dospělé - jak vytvořit vánoční dekorace a sladit interiér

Kreativní tvoření pro dospělé - jak vytvořit vánoční dekorace a sladit interiér

Pokud Vám nechybí dávka šikovnosti a kreativity, můžete se přihlásit na Kreativní tvoření pro dospělé ve Studiu Fairyland Zlín. S blížícími se vánocemi pořádáme tvoření na téma originální vánoční dekorace, poradíme jak dokonale sladit interiér. Akce proběhne 23.11.2018 - od 17.30 do 20.00 hod. Cena: 520,- Kč/osobu (včetně materiálu a malého občerstvení). Přihlášky na fairyland.cz . S naší pomocí si vytvoříte originální dekorace pro váš sváteční stůl z přírodních materiálů a výřezů z plsti a scrapbookových papírů. Stylová výzdoba domácnosti podtrhne vánoční atmosféru. Při tvoření si společně navodíme adventní čas.


Horolezecká stěna  - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

Horolezecká stěna - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

Dopřejte si příjemně strávený čas na horolezecké stěně v H-centru v Pardubicích. Krásně si protáhnete a zpevníte celé tělo. A klidně vezměte s sebou i někoho dalšího. Zájemci budou na místě vybaveni veškerým horolezeckým příslušenstvím. Naše horolezecká stěna vyzývá jak k tréninkům, tak pro začátečníky až po vrcholové nadšence. Jsme jediní v Pardubickém kraji kdo takovou komplexní halu může nabídnout široké veřejnosti. Nabízíme: Kurzy lezení – 2 hodiny, cena 390,-/osoba Rozšiřující kurz – 5 lekcí po 2 hodinách, cena 3000,-/kurz Horolezeckou školičku - Boulderingové hry, Lezení na obtížnost Věk dětí: od 7-17 let


Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Principy života® jsou v Česku vytvořenou originální praktickou životní filozofií, která pomáhá lidem orientovat se ve svém životě. Řešíte-li témata jako je třeba nespokojenost, strach, nejistota, nerozhodnost, výčitky, nefungující vztah mezi partnery, rodiči a dětmi, problémy v zaměstnání nebo ve škole, tak neváhejte a přijďte na seminář. Dostanete nástroj díky kterému se pak budete moci více vyznat ve svém životě, přijít na to, proč se někdy dostává do situací, které se mu nelíbí, mít bližší vztahy, pochopit konflikty, kdo řeší složitou životní situaci anebo naopak pro toho, kdo má zdánlivě vše, ale přesto ve svém životě něco důležitého postrádá. Začínáme v pátek 8.února 2019 ve 14 hodin, v sobotu a neděli pak od 9.00 do 17.00 hodin. Seminář se koná v Nespekách u Benešova, V Sadu 66, Cena za třídenní seminář je 4 000,- Kč. Více informací na www.principyzivota.cz nebo Libuše Jíšová 604 636 960


Česká škola klasické homeopatie

Česká škola klasické homeopatie

Pro zájemce o studium klasické homeopatie nabízí Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. možnost tříletého víkendového studia s ukončením akreditací umožňující praktikovat homeopatii jako registrovaný homeopat ČKKH. Osnovy studia na České škole klasické homeopatie spol. s r.o. splňují počtem teoretické i praktické výuky požadavky ECCH (European Council for Classical Homeopathy) a ČKKH (České komory klasické homeopatie). Při výuce klademe důraz na vnímání člověka a jeho vývoj v prostoru a čase a podporuje vytváření analýz postavených na tomto základu. V případě zájmu o studium na naší škole se na nás neváhejte obrátit s dotazy, které Vám rádi zodpovíme.