Poptáváme kurz znakové řeči

Poptáváme kurz znakové řeči

Poptáváme kurz znakové řeči v Olomouckém kraji.
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 08:14

Platnost poptávky:
11.03.2019 07:58

Kontaktní osoba:
Ambrožová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Principy života® jsou v Česku vytvořenou originální praktickou životní filozofií, která pomáhá lidem orientovat se ve svém životě. Řešíte-li témata jako je třeba nespokojenost, strach, nejistota, nerozhodnost, výčitky, nefungující vztah mezi partnery, rodiči a dětmi, problémy v zaměstnání nebo ve škole, tak neváhejte a přijďte na seminář. Dostanete nástroj díky kterému se pak budete moci více vyznat ve svém životě, přijít na to, proč se někdy dostává do situací, které se mu nelíbí, mít bližší vztahy, pochopit konflikty, kdo řeší složitou životní situaci anebo naopak pro toho, kdo má zdánlivě vše, ale přesto ve svém životě něco důležitého postrádá. Začínáme v pátek 8.února 2019 ve 14 hodin, v sobotu a neděli pak od 9.00 do 17.00 hodin. Seminář se koná v Nespekách u Benešova, V Sadu 66, Cena za třídenní seminář je 4 000,- Kč. Více informací na www.principyzivota.cz nebo Libuše Jíšová 604 636 960


Klub Kmado ve Frýdlantu nad Ostravicí, mimoškolní aktivity, akce pro rodiny

Klub Kmado ve Frýdlantu nad Ostravicí, mimoškolní aktivity, akce pro rodiny

Chcete své dítě pohybově a kreativně rozvíjet v mimoškolních aktivitách? Tak neváhejte a navštěvujte náš Klub Kmado, který se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí. Organizujeme zájmové kroužky pro malé i větší děti jako Hrátky s tygříky, JUDO, taneční pro děti, aerobic s míči, břišní tance dále pak mohou trávit čas v dětské herně s prolézacím centrem, trampolínou, nafukovacím fotbalovým hřištěm, šlapacími motokáry a stolním tenisem. Zajišťujeme spousty akci pro děti a rodiče s dětmi jako ozdravné pobyty, dětské letní tábory, příměstské tábory, turistické výlety, dovolené, setkání maminek s dětmi, školy v přírodě, školení, karnevaly a oslavy.


Přípravné kurzy ke zkouškám a certifikacím Praha – zvýšení kvalifikace

Přípravné kurzy ke zkouškám a certifikacím Praha – zvýšení kvalifikace

Chystáte se zvýšit své odborné znalosti nebo znalosti Vašich zaměstnanců nebo potřebujete prokázat svou odbornou způsobilost doložením certifikátu o splnění požadavků daných certifikačním schématem? Pak jistě oceníte nabídku přípravných kurzů ke zkouškám a certifikacím od společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o. z Prahy. V přípravných kurzech se kromě systematické přípravy na zkoušky dozvíte mnoho novinek z vašeho oboru a složení odborné zkoušky prak pro Vás bude jednoduchá záležitost bez strachu a nervozity. Stačí si vybrat z on-line katalogu přípravný kurz na Vámi požadované téma na stránkách společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o.


Základní, kondiční a závodní plavání dětí, mládeže i dospělých Kladno

Základní, kondiční a závodní plavání dětí, mládeže i dospělých Kladno

Baví Vás plavání, ať se jedná o profesionální či rekreační formu? Chtěli byste se sami zlepšit či nechat rozvíjet své děti v tomto zdraví prospěšném sportu? Tak přijďte do našeho Klubu sportovního plavání v Kladně - TJ LARS Kladno z.s. Můžete se účastnit pravidelných tréningů pod vedením zkušených trenérů. Zaměřujeme se na kondiční přípravu, základní i závodní plavání pro děti, mládež či dospělé. Zde se naučíte a zdokonalíte v různých stylech jako prsa, kraul, znak či motýlek. Účastníme se také plaveckých závodů. Pokud Vás nabídka zaujala tak neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, budeme Vám rádi k dispozici.


Rodinné centrum v Dětský svět Zvonilka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Rodinné centrum v Dětský svět Zvonilka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Chcete se vydat s dětmi za zábavou? Neseďte v sychravém počasí doma zavítejte do rodinného centra Dětský svět Zvonilka, který se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde na Vás čeká spoustu aktivit a her pro děti od 0 do 12 let. V dětské herně se nachází skluzavky, kuličkový bazén, průlezky, odrážedla, hračky, skládačky, kostkoviště, nafukovací skákací hrad, trampolína, koutek pro nejmenší děti. Jsou zde zóny pro odpočinek, tvoření a sportovní aktivity. V prostorách pořádáme tvořivé dílničky, pískování, keramika, práce s papírem, batika a ruční práce, dětské karnevaly, oslavy. Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení v našem mini baru s kávou, nápoji a dobrotami.


Horolezecká stěna  - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

Horolezecká stěna - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

Dopřejte si příjemně strávený čas na horolezecké stěně v H-centru v Pardubicích. Krásně si protáhnete a zpevníte celé tělo. A klidně vezměte s sebou i někoho dalšího. Zájemci budou na místě vybaveni veškerým horolezeckým příslušenstvím. Naše horolezecká stěna vyzývá jak k tréninkům, tak pro začátečníky až po vrcholové nadšence. Jsme jediní v Pardubickém kraji kdo takovou komplexní halu může nabídnout široké veřejnosti. Nabízíme: Kurzy lezení – 2 hodiny, cena 390,-/osoba Rozšiřující kurz – 5 lekcí po 2 hodinách, cena 3000,-/kurz Horolezeckou školičku - Boulderingové hry, Lezení na obtížnost Věk dětí: od 7-17 let