Miešadlo na spracovanie odpadových termoplastov - 1 ks

Miešadlo na spracovanie odpadových termoplastov - 1 ks

Predmetom zákazky je dodanie technológie pre materiálové využitie rôznych zmesí odpadových termoplastov. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
QATRO, s.r.o. Spišská Nová Ves

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
QATRO, s.r.o. Spišská Nová Ves

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Šebová

Zadavatel telefon:
+421 905 346 087

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/19983

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31640000-4
Stroje a prístroje s individuálnymi funkciami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba Žamberk – krmivářský průmysl, jednoúčelové stroje

Strojírenská výroba Žamberk – krmivářský průmysl, jednoúčelové stroje

Společnost DITECH CZ s.r.o. vyrábí stroje pro krmivářský průmysl a své zkušenosti se strojírenskou výrobou nabízí svým zákazníkům při zakázkové konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů i celých technologických celků a náhradních dílů. Mezi základní nabídku naší strojírenské výroby lze zařadit především jednošnekové extrudery a náhradní díly, dopravníky pro sypké směsi, pásové sušárny, prosévací stroje, dávkovače vlhnoucích a lepivých prášků nebo míchačky pro speciální aplikace. Bezplatnou nabídku a veškeré podrobné informace žádejte u společnosti DITECH CZ s.r.o.


Nové technologie pro keramický průmysl s využitím přehřáté páry jako atomizačního media

Nové technologie pro keramický průmysl s využitím přehřáté páry jako atomizačního media

Stříkání a lakování povrchů se nyní stává díky inovativním technologiím od společnosti Krautzberger s.r.o. z Plzně šetrnější, rychlejší a ekologičtější. Využití přehřáté páry jako atomizačního média vede ke nižší zbytkové vlhkosti a nanesené vrstvě a tím ke kratšímu času potřebnému k dosoušení, ke snížení hlučnosti a zlepšení podmínek na pracovišti, ale především k výrazné úspoře materiálu díky atomizaci na výstupu a minimálnímu zpětnému odrazu. Více informací o výhodách využití moderní technologie a přehřáté vodní páry v oblasti stříkací a lakovací techniky Vás ochotně sdělí odborníci ze společnosti Krautzberger s.r.o.


2LD - Termoformovací stroje, lisy na vakuové tváření plastů Nový Bydžov

2LD - Termoformovací stroje, lisy na vakuové tváření plastů Nový Bydžov

2LD Plastic s.r.o. Nový Bydžov se zabývá výrobou lisů na vakuové tváření plastů. Námi vyráběné termoformovací stroje využívají kupříkladu pekárny, cukrárny další výrobci. Termoformovací stroje si získali oblibu díky nízkým nákladům, jednoduchostí obsluhy a také nízkým odpadem. Dále se specializujeme na výrobu jednoúčelových strojů, lisů i forem a mezi naše zákazníky patří firmy nejen z České republiky, ale z celého světa. Neváhejte oslovit naší firmu 2LD Plastic s.r.o. Nový Bydžov.


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Zařízení na tepelnou montáž zálisků (závitových vložek) do termoplastu

Zařízení na tepelnou montáž zálisků (závitových vložek) do termoplastu

Společnost SIMAF CZ s.r.o., kterou najdete v Brně, se specializuje na dodávku montážních systému a spojovacích materiálů. Zabýváme se také prodejem a dodávkou zařízení na tepelnou montáž a instalaci zálisků, neboli závitových vložek, do termoplastu. Zařízení jsou dostupné v pneumatické a manuální verzi se stojanem. Zařízení dokáže instalovat různé typy zálisků: – na prvním přiloženém obrázku můžete vidět instalování zálisků SERPLAST M4 typ TH a THC pomocí zahřátí. Montáž lze urychlit použitím šablony pro umístění plastového dílu. - na druhém a třetím přiloženém obrázku je použita tepelná hlava INS2017 v kombinaci s pneumatickým lisem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na vpravo uvedených kontaktech, rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy.