Poptávám modelingové agentury a TV společnosti

Poptávám modelingové agentury a TV společnosti

Hledám modelingové agentury a TV společnosti.

Původní znění:
find modeling agencies + tv companies
Poptávka byla vložena dne:
17.09.2008 14:35

Platnost poptávky:
29.10.2008 14:35

Kontaktní osoba:
mario stanyer

Kontaktní email:

Telefon:
003 569 945 8921

Fax:
003 562 166 7085

Země:
malta europe

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zábavní park Šikland - čeká na Vás strašidelný zámek, westernové městečko nebo aquapark

Zábavní park Šikland - čeká na Vás strašidelný zámek, westernové městečko nebo aquapark

Kam s dětmi na výlet nebo na dovolenou? Nechce se Vám k moři? Nenapadá Vás kam vyrazit, aby tam byla zábava pro dospělé, ale hlavně i pro děti? Tak sbalte kufry a zajeďte si na rodinnou dovolenou do Šiklandu. Šikland je největší přírodní park v České republice a může se pochlubit přímo fantastickou zábavou pro celou rodinu. Park se nachází v obci Zvole nad Perštejnem, která leží v okrese Žďár nad Sázavou. Ubytovat se můžete v jednom ze dvou hotelů a to v Hotelu Colorado Grand nebo Hotel Arizona, ale k ubytování slouží i Central kemp, kde můžete využít stanu, chatky, srubu nebo třeba mobilhouse. Nekonečná zábava Vás pak čeká v: - westernovém městečku - přírodním aquaparku - strašidelném zámku Draxmoor a mnohé další jako jízda na elektrickém býku, lanový park, rýžování zlata a drahokamů a nebo se nechte vyfotit v dobových kostýmech. To a mnohem více Vás a Vaši rodinu čeká v největším přírodním parku Šikland u nás v ČR.


Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. se nachází v sousedství Vinohradského divadla v Praze na Vinohradech a nabízí komediální představení pro dospělé i dopolední program pro školy. Stálý repertoár pro dospělé obsahuje desítky her od známých domácích i zahraničních autorů. Děti zase určitě pobaví klasická nebo moderní pohádka. Divadlo má dlouhou historii a dříve zde sídlilo také divadlo Spejbla a Hurvínka. Diváci mají k dispozici bezbariérový přístup a 342 pohodlných míst k sezení. Součástí divadla je také Divadelní kavárna, jejíž prostory jsou ozvláštněny pravidelnými výstavami s měsíční obměnou.


Městské kulturní středisko Sobotka - Královehradecký kraj

Městské kulturní středisko Sobotka - Královehradecký kraj

Městské kulturní středisko (MKS) Sobotka se stará o kulturní a společenské akce ve městě Sobotka, které se nachází v okrese Jičín v Královehradeckém kraji. K nejznámějším osobnostem Sobotky patří český básník, prozaik, dramatik a buřič Fráňa Šrámek, který se v Sobotce narodil. Na jeho počest se každoročně koná festival českého jazyka, řeči a literatury Šrámkova Sobotka a celostátní přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek. V Sobotce se také nachází Muzeum Fráni Šrámka, které kromě jiného spravuje jeho osobní archiv. Vše je provozováno pod záštitou MKS Sobotka.


Sociální centrum pro zrakově handicapované občany

Sociální centrum pro zrakově handicapované občany

Máte ve svém okolí někoho se zrakovým postižením, nebo sami trpíte tímto handicapem? Podporu najdete v našem sociálním zařízením TyfloCentrum, které nabízí klientům aktivity a podporu v každodenním životě. Nacházíme se v Olomouckém kraji, a to přímo v Olomouci. Klienti k nám chodí, protože mohou navštěvovat lekce cizích jazyků, hodiny keramiky, mohou se zapojit do výroby reklamních předmětů pro firmy, nebo do úklidu, který si objednávají zejména domácnosti a firmy. Dále nabízíme klientům podporu formou konzultací, lze také zapůjčit kompenzační pomůcky. Veškeré výrobky jde objednat na e-shopu a podpořit naši činnost. Klienti se mohou u nás buďto zaměstnat, nebo jen docházet za zábavou. Najdete nás v Olomouci na adrese Heyrovského 421/35. Vítáme všechny nové klienty, pokud potřebujete bližší informace, kontaktujte nás telefonicky.


Velikonoční jarmark a rukodělné dílničky v Hotelu Zámek Valeč

Velikonoční jarmark a rukodělné dílničky v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč zve všechny příznivce jara a velikonočních svátků na Velikonoční jarmark a rukodělné dílničky, které se uskuteční na nádvoří Hotelu Zámek Valeč 17. dubna 2022 od 13. do 16 hodin. Vyzkoušet si můžete pletení pomlázky, zdobení velikonočních vajíček nebo si vyrobit vlastní placku. Součástí jarmarku je i ukázka lidových řemesel, jako je práce skláře a mnoho dalšího. Součástí programu je i vystoupení folklorního souboru Bajdyš Třebíč. Připravíme pro Vás i zábavnou stezku v zahradě i svěží jarní menu. Těšíme se na Vás!


Pedagogický institut, vzdělávání pedagogů, eLearning, prezenční kurzy, vzdělávání ve školách

Pedagogický institut, vzdělávání pedagogů, eLearning, prezenční kurzy, vzdělávání ve školách

Představujeme Vám Pedagogický institut, o.p.s. z okresu Havlíčkův Brod, který napomáhá podporou a rozvojem celoživotní vzdělávání pedagogů. Předávají školám vizi, že jsou lákavým, inspirujícím, zajímavým a podporujícím místem. Disponujeme efektivními postupy s využíváním moderních technologií. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme rozvoji občanské společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání ve školách. K šíření profesní osvěty využíváme moderní technologie k propojování lidí, moderních poznatků pedagogiky a společenských věd. Pokud Vás služby pedagogického institutu zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Vyhlídce 595, Přibyslav, Havlíčkův Brod.